Yer imleri

Might & Magic V Kahramanları

Alternatif isimler: Homm 5

Might and Magic Heroes 5 - bilgisayar strateji oyunu. Might and Magic oyunu Heroes önce yayımlanan serisi gibi, Heroes V oyun sıra tabanlı oyunların güncelleştirilmiş bir sürümüdür. Might & Magic V Game Heroes bir Rus şirketi tarafından geliştirilen ve Fransızlar tarafından yayınlandı. Değil yeni karakterler ile yeni bir hikaye olarak bir devamıdır. Ama Might and Magic Heroes oyun 4 kopyalanan bir kaç fikir.

Oyun Heroes 5 oyun, tabii ki, hiçbir maliyeti yok, ama sen Might and Magic 5 Heroes indirmek gerekir. Oynamaya başlamadan önce Ama genel olarak, bu Internet üzerinde bu inceleme ve video incelemesi oyunun organizasyon hakkında bilgi almak için tavsiye edilir.

Heroes V, üçüncü ve dördüncü oyunları gibi bazı parametreler içine kullanılır. Ama işler kartları sırasıyla, yeni ülkelerle birlikte tamamen yeni bir evrende hareket ediyor. Genel olarak, oyun görevi önceki bölümlerinde aynıdır.

Oyun Homm 5 karakter geliştirme ilkesini değişti. Kahraman sadece onüç becerileri vardır. Might and Magic Heroes üçüncü bölümünde tam tersi olarak, Heroes Oyunu 5 kahraman mücadele sırasında ölemez, o yüzden buna göre, orada canavarlar ordusu olması gereken yerde, ve. Sadece bütün savaşçıların ölümü ile Hero alabilirsiniz oyun ve lokali, bıraktı.

En kahramanlar ve yaratıklar belli hiziplerin aittir. Onların Heroes 5 altı ila sekiz eklemeler olur: Sipariş Yordam, Magic, Orman Alliance, Inferno, Nekropol ve Gölgeler Ligi Akademisi.

Kesinlikle burada silah olmadan tüm karakterler - sihirli. Bu sistem Might and Magic Heroes oyun 3'e benzer. ve ek olarak, sihirli kahramanın kullanımı ile kudret helvası kaybeder - Büyü için enerji.

Sen fetih şehirlerin amacıyla seyahat. Günde izin bir şehir. Tüm gruplar için sadece bazı farklı yapıları, hem de hepsi birbirine benzer bulundu. Ama en önemlisi, oyunun tüm şehirlerde

vardır Elders

• Evi;

• Forge;

• Pazar;

• Depo;

• Tavern;

• Büyücüler Guild;

• Fort;

• Citadel;

• Kale;

Tersanesi •;

Konutlar varlıkları •.

Elders

Evi - 500 altın bir günlük kar için.

Forge - savaş için araba satın.

Market - kaynakların ve eserlerin değişimi ve transferi için.

Depo - Tek bir kaynak için.

Tavern - karakterler için üzerinde imza ve diğer bilgi alabilirsiniz.

Büyücüler Guild - sihirli çalışma için.

Fort - Kalenin sonucunda, şehir güçlendirmek için.

Kalesi - kentin korunması için.

Kalesi - kenti korumak.

Tersane - gemi inşası için.

Konutlar varlıklarız - yaratıklar üzerinde imza için.

Gerekli inşaatı için yakından izlemek. Genel ve rakiplerinin konumu hem de.

Game of Might and Magic Heroes 5 tam üç boyutlu grafiklerle güncellendi. Ayrıca yeni "Düello" modları ve "3'te 3 Düello."

Umarım zaten nerede Heroes 5 indirmek için arıyorum. Oyun Heroes 5 çekicidir sonra. Şaşılacak yenilenir, ve bir çok kullanıcı olur.

Onların arkadaşları karşı veya bilgisayara karşı savaşın. Kahramanların fantastik dünya yaşayın. İyi oynamak! İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more