Yer imleri

Kung Fu Efsaneleri

Alternatif isimler: Kung Fu Efsaneleri

Kung Fu online oyun & ndash Legends; Büyük Çin romantizm ruhu içinde tasarlanmış ücretsiz fantastik müşteri oyunu. Bu durum kendi yeteneği & nbsp tarafından belirlenen bir dünyadır; eski dövüş sanatları. Dünyanın sakinleri saygı becerilerini göstermek için yeteneğine bağlıdır. Herkes kendi savaş becerilerini geliştirmek istediği için, Kung Fu oyun Efsaneler dövüş sanatları temelleri öğretiliyor farklı okullarda eğitim sunmaktadır. Ayrıca, kayıt ve sekiz okulların sadece birinin sonuna kadar kalmak için gerekli değildir. Aynı anda tüm okulların servisleri kullanmak mümkün. Ana şey etkileşim teknikleri ana başardı ve gerektiren durumlarda bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olmasıdır. Ne kadar çabuk yumruklar, blok ve Aldatmaca öğrenmek sadece zeka ve yetenekleri ölçüsünde bağlıdır. Zafer kalp için kalabalık susuzluktan buraya gelen herkes başarı şansı var! Ardından, harika şeyler bekliyoruz!

sorunsuz Kung Fu Efsaneleri, önceden bilgisayara göre emin olun indirmek için çok düşük sistem gereksinimleri: İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Pentium 4 işlemci 2. 4Ghz veya eşdeğeri; GeForce6600 128MB grafik kartı veya eşdeğeri; RAM 1 GB; Sert diske10 GB boş alan; Internet bağlantısı az 1 Mb / sn değil. Eğer istemci indirmeden önce, Kung Fu Kayıt Efsaneleri gerekir. & Nbsp; Bir hesap oluştur zor değil. Birkaç alanları doldurun gerekir: kullanıcı adı, parola, şifreyi tekrar girin. Ayrıca, oyunda kontrol projesinin kurallarına onay anlaşması gerektirir. Ama bültenine abonelik karşılık meydanda, varsayılan olarak kontrol edilir. Hiç bir zaman varlık ve tüm bilgili akla olacağı varsayılmıştır beri.

Bir okulda eğitim ile başlar Kung Fu oyun Efsaneleri oynamak için. Ama sonra hesaba satış alanları da seçili olduğu gerçeğini alarak, bilgi ve diğer okullarda ekleyebilirsiniz. Yaşam Guard Dilenciler, Wudang, bilim adamları, Tan, Mutlu, Emei, Shaolin gibi okullar vardır. Buna karşılık, her biri üç stilleri kapsar. & Nbsp; Toplamda, fazla 10.000 cihazlar eğitebilirsiniz. Sadece sen hepsini sindirmek olabilir!

karakter kendi mücadele becerileri seçmek ve meslek için artıracak gerçeğine ek olarak. Bu konuda hala demokratik. Böl meslek gibi dört tip:

- Madencilik mesleği (bir çiftçi, balıkçı, madenci, ve diğerleri. )

- el sanatları (demirci, terzi, böylece yemek ve. )

- laquo; kültürel & raquo; (müzisyen, hattat, ve diğerleri. )

- laquo; kentsel & raquo; (falcı, bir dilenci).

Eğer daha önce gibi değildi nedense bir meslek seçtiyseniz

, o sorunsuz değiştirmek mümkündür.

Bu Kung Fu çevrimiçi karakter Legends (temassız mücadele) bir mesafe düşmana saldırmaya, qi enerjisini kullanabilme yeteneği, silah kullanımı, ve varlığı (yapay zeka) olmadan kendilerini savunmak için yeteneği ile donatılmış olduğunu belirtmekte yarar var. Silah kullanılabilir ilgili olarak, söylenebilir gerçekten etkileyici bir cephanelik aralığı. Neden sadece var! Altıncı ve kılıçlar ve nauchaki ve kılıçlar ve zincirler ve daha fazlası ve. Buna ek olarak, mevcut silah yükseltmek mümkündür. Bu kaynaktan karakterlerin ihtimali hemen hemen sınırsızdır izler! Emek meyvelerini yakında tesviye için çaba takın ve!

Efsaneler Kung Fu farklı sistemlerin büyük gelişme zevk olacaktır oynayın. Sonuçta, PvP ve detaylı ekonomik ve sosyal sistem düşünülmüş ve dengeli. Değerli şeyler kazanırken artı maceralar büyük bir çeşitlilik, oyunun mekaniğini anlamaya yardımcı olur. Oyunda Savaşlar küçük gruplar ve kitle arasında biri vardır. Sahip Bütün gitmek için! Ama hiçbir şey için size özel okullarda becerilerini honlama ki! Sosyal yaşam kullanıcılara onun yarısı ile bir araya şanslı iseniz hediyeler ve hatta neşeli düğün alışverişi için birbirleriyle, fırsat iletişim sevinç verir. Ekonomi işlemleri ve ticari ilişkiler içerir. Oyun para gümüş veya katı gümüş ezilir. Ama gerçek altın karşılığında satın alabilirsiniz. Kullanımı bazı avantajlar sunmaktadır.

Kung Fu Başlangıç ​​Efsaneleri hemen oynamak için! Neden sonra böyle bir heyecan verici bir deneyim ertelendi? Esneklik hikaye ve çeşitli gelişme bile en zorlu tatmin edecek. Hayatın en atın! Oyun keyfini çıkarın!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more