Yer imleri

Nindou

Alternatif isimler: Nindou

Nindou ndash; Online browser oyunu hangi gizemli oryantal ninja rolü kendinizi deneyebilirsiniz. Bize kim sessizce bir çok şey yapmak tüm yol ninja eğitimi, gitmek istemiyordu. Ninja gelir ve gizemli olduğu kadar gizemli gider ve biz onlar hakkında çok az şey biliyoruz, neden okul, hangi. Nindou sana bir ninja rolü kendinizi denemek ve beceri & ndash en üst düzeyde elde etmek denemek için şans verir oyun; bir usta olmak için. Güzel özel efektler, ilginç müzik ve sadece senin için bekliyor değil. ninja okulu katılmak için, basit bir kayıt geçmesi gerekir. Resmi web sitesine giderek Nindou Online Eğer kendiniz için gereken tüm yararlı bilgiler bulabilirsiniz. Bu yeni başlayanlar oyunun tüm nüansları anlamak için yardımcı olacaktır.

Oyunun iyi tasarlanmış yaratıcıları çünkü

oyun size sorunlara neden olmaz. Ama kayıt dokunur. & Nbsp; Nindou kaydı zaman çok sürmez, oldukça standart ve üç alandan oluşur: adı, e-posta ve şifre. Bu onay için beklemek kalır ve oynamaya hazır.

oyun Ren Dou Feng Yun 3 dayanan ve ücretsiz bir tarayıcı tabanlı online Flash oyun mesafesindedir. Bu belirli bir bilgisayara bağlı olmadığını, e-posta ve şifre yazarak, bilgisayarınıza yakın herhangi bir kullanılabilir ile oyuna gitmek anlamına gelir.

Eğer Nindou oynamak istiyorsanız

, Daha sonra zorluklar için hazır olsun. Sonuçta, oyun mantıklı düşünme kullanmak üzere tasarlanmıştır. Oyunda ilerledikçe, sen gelişimi için değil, aynı zamanda para kazanmak için değil, sadece çeşitli şeyleri toplamak gerekir. Proschityvaya farklı dövüş teknikleri ve toplama özel eşyaları düşman üzerinde bir avantaj olsun. Nitekim, Nindou online oynamak , sen dolayısıyla ihtiyacınız avantaj arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ve olabilir. Yarışmalar, sıralaması, yarışmalar & ndash; Bütün bu & nbsp hissediyorum; Sadece yarış düşmanları ile ne zaman başlayacak.

ne oynamak, arıyorsanız, Oyunu Çılgın Ninja & nbsp; en iyi seçenek olacaktır. İyi grafikler kafanızda oyunu terk etmek uzun bir süre size eğlenceli ve parlak renklerin bir sürü verecektir, ama belki de en sevdiğiniz aile oyunu olacak. Ninja yolunu geçerek sürekli geliştirmek ve onların devleti güçlendirmek gerekir. Oyun öğeleri yüzlerce ile, düşman ile savaşta girerek kendi becerilerini geliştirmek mümkün olacak.

Ancak, savaşa katılmaya ve geliştirmek için, eğitimli gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra size kolayca oyunu denetleyebilir sonra küçük bir eğitim kursunda, geçmek zorunda.

Unutmayın, Ninja & ndash; Onun zanaat ustasıdır. Eğer Zen en yüksek noktaya ulaşmak istiyorsanız, size mücadelede tüm enerjilerini yatırım için en inatla gerekir. Bu geliştirmek ve bir itibar kazanmak yardımcı olmak için savaşır. Nindou düzenli oynamak oynarsan, zamanla sen ustası vaat seviyeye ulaşacaktır. Sadece bir ana mükemmel vücudunu hakim sizin yararınıza doğayı kullanmak ve hatta kalabalığın önünde gizleyebilirsiniz öğrendim. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more