Yer imleri

War2 Glory

Alternatif isimler: War2 Glory

oyun War2 Glory & ndash; gerçek zamanlı çok oyunculu ücretsiz bir tarayıcı savaş stratejisi. Sanal Dünya Savaşı'nın bir üyesi olmak, sen güçlerini birleştirmek ve kendi birliklerini genişletmeye çalışın taktikleri geliştirmek için öğrenme, kendi düşmanları ile savaş sürekli olacak. Mir Savaş 2 Glory Online & ndash; karada, denizde ve havada: savaşlar her yerde savaşan bir yerdir. Yani çarpışma kaçınılması mümkün değildir. Özellikle beri rakipleri gerçek oyuncular ve oyun zaten oldukça popüler hale geldi, çünkü onlar, bir sürü proje. Yapay zeka zekâsı çalışırken daha çok güzel, gerçek insanlarla karşıya. Benzer kavgalar en gelişmiş, cesur stratejiyi uygulamak için izin verir. & Nbsp; Bilge komutanı & ndash olun; ve tüm olsun!

oyun Savaş 2 Glory Hatta minimum bilgisayar konfigürasyonu oynamak için. Sistem gereksinimlerini ilişkin çevrimiçi bu ürünü çok mütevazı. PC internete bağlıysa Savaş 2 Glory Kayıt en heyecan verici olaylar birbirini takip nefes kesen dünyasına götürecektir. Bir hesap oluştur oldukça basit. Sen giriş, şifrenizi, e-posta adresinizi ve (resimli) güvenlik kodunu girmeniz gerekir. Oyunda kayıt kez War2 Glory Kullanıcı Anlaşması kabul teyidi bir kene koymak istiyor. Hızla gerekli alanları doldurarak, sen komutanı rol almak ve yavaş yavaş geniş kapsamlı planlarını gerçekleştirmek başlar olabilir.

Bu savaşta başarı birçok faktöre bağlıdır aklınızda bulundurun: birliklerinin durumu, ordudaki asker sayısı, gelişmişlik düzeyi bu veya diğer teknik araçlarla şehir mülkiyeti size emanet, bilginin keşif sırasında elde edilen güvenilirlik yanı sıra, ittifaktan oluşmaktadır olan. Kendi çiftliği yönetmek ve en küçük ayrıntısına kadar tüm hesaba almaya çalışacağız. İnşaat ve şehir & ndash geliştirilmesi; Oyun ana bileşenlerinden biri. Bu yüzden binalar ve dikkat gerektiren diğer konular yeterince zaman inşaat vermek daha iyidir. Bu sert dünyasında, her şey birbirine bağlıdır ve misyonları yürütme devralarak bilmeli, sonuçta bu şehir sizin için binaların yeni tip keşif kullanılabilecek para ve deneyim kazanmak. Orada bir fırsat ve mevcut binaların iyileştirilmesi. Ev & ndash; & nbsp; açıkça istediğiniz ve mükemmellik için çabalayan biliyorum.

Savaş 2 Glory oynamak için

, varolan iki taraf arasındaki bir seçim yapmak gerekiyor. Almanya ve Hitler karşıtı koalisyon uzlaşmaz düşmanlık vardır. Burada gerçekleşen tüm kavgalar, iki karşıt fraksiyon temsilcileri arasında gerçekleştirilmiştir. Gerçek bir oyuncu ya da bilgisayar asker olsanız, o sadece kendini içermez hizip, bir destekçisi ile mücadele edebilirsiniz. Nazilerin özel bir avantajı, ya da orada kendi halkına karşı ayaklandı. Sanat ve kabul edilebilir binalarda Sadece bazı farklılıklar. Yani oyun BaF2 Glory ilginç ve gerçek kadar yakın mücadele vaat ediyor. Her şey mevcut oluyor bu duygu, iyi grafiklere katkıda bulunur. Bu ayrıntı bir sürü ile tam anlamıyla doludur.

O güzel olduğunu oyun başlamadan Savaş 2 Glory , o zamanların çizimlere göre tasarlanmış ekipman büyük miktarda kullanmak için fırsat olsun. Orijinal araç ve İkinci Dünya Savaşı savaş araçları 40'dan fazla birimleri tahakkuk. Her silah, kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır ve bunların kullanımı için stratejisinin önemli bir bileşenidir. Yani, dikkatle silah süs çalışın, ana mücadele ve ndash çünkü; akıllı bir taktik. Potansiyel sizden daha güçlüdür bile bu düşmanları kazanmak mümkün olacak. Doğru davranış seçebilirsiniz, kolayca oyuncuların sıralamasında ilk satırı kazanacak.

Nihayet bunu kendileri için oyun tarzı seçebilirsiniz söylemek değer. Sen tek başına mücadele ya da herhangi bir zümre katılabilirsiniz. Bir ittifak parçası olarak daha güvenli hissedeceksiniz, ama dedikleri gibi, bu kişisel bir vardır. Istediğiniz gibi oyun ona sonra dinlenmek için tasarlanmış Bunu yapmak var! İyi şanslar!

 

War2 Glory online kayıt