Yer imleri

Witcher 3 Vahşi Avı

Alternatif isimler: Witcher 3 Vahşi Avı

Uzun zamandır beklenen oyun Witcher 3 Wild Hunt.

Üçlemenin son oyunu 2015 yılında The Witcher 3 Wild Hunt, 19 Mayıs'ta ilk kez piyasaya sürüldü ve 23 Ekim'de, güncellenmiş, yeni bir sürüm çıktı. Andrzej Sapkowski "The Witcher" adlı romanına dayanan CD Projekt RED stüdyosunun geliştirilmesinden sorumludur. Tüm izleyiciye ulaşmak için, şirket aynı anda One Xbox, PlayStation 4 ve Windows için The Witcher 3 Wild Hunt indirme olasılıkları üzerinde çalışıyordu.

Rivierası - canavar avında gerçek bir profesyonel. O bir büyücü ve sihir yeteneğine sahip, kızı Ciri'yi kurtarmasına yardım etmesi gereken doğaüstü yetenekleri var. Oyunun üçüncü bölümünün ayırt edici kalitesi, kahramanın haritada serbest dolaşımı, farklı bölgeleri ziyaret etmesi ve yeni görevler bulma yeteneğidir.

Ürün büyük ve kendine yeterli oldu. Resmi açıklamadan önce bile, çeşitli yayınlardan ve web sitelerinden 200'den fazla ödül aldı, festivallerde birkaç ödül aldı ve sezonun en çok beklenen üyesi oldu. En katı eleştirmenler bile direnmedi ve en yüksek puanları aldı, böylece oyuncuların şikayet edeceği hiçbir şey kalmayacaktı.

Mücadelede, tüm yollar iyi.

Milyonlarca oyuncu The Witcher 3 Wild Hunt'ı indirmeyi başardı ve Geralt'a zaten canavarlarla savaşıp hazineyi aradığı bir yolculuğa eşlik etti. O tek oyun karakteridir, ancak bazen özel durumlarda teleport yeteneği ile Ciri ile değiştirilir.

Witcher 3'ün yeni bölümünde PC Geralt için Wild Hunt daha yetenekli bir savaşçı haline geldi. Şimdi iki kılıcı ve yardımcı eşyaları kullanarak beş düşmanı aynı anda yenebilir. Çelik bir kılıçla sıradan hayvanlar ve insanlarla savaşır ve canavarlar için tuttuğu gümüş bir tane kullanır.

Silahlanma ve uzun mesafeler için ekstra ekipman bombalar. Onlarla birlikte, kahraman su altında uçabilen veya yüzebilen canlıları ele geçirecek. Aynı zamanda bir büyücü olduğu için toplanan eşyalardan, yok edilen canavarların ve bitkilerin vücut kısımlarından özelliklerini geliştiren özel yetenekler elde etmek için ilaçlar hazırlıyor.

Saldırı zamanında, doğru grevler, saldırılar, düşman saldırılarından kaçınma uygulanacaktır. Bir avcının dayanıklılık ölçeği izlenmeli, boşalırsa, garip ve savunmasız hale gelecektir.

. Helical Geralt beş sihirli işareti:

 • Aard -

  'i deviriyor
 • Igny - yangının gücünü kontrol eder
 • Aksiy - Düşmanların zihinlerini kontrol eder ve kendi türlerine saldırmalarını sağlar
 • Kwen - şok koruması
 • Irden - canavarlar için tuzaklar kurar ve iletişim kurarken özelliklerini azaltır.

Bu işaretler artabilir ve kullanımı düşmana karşı kullanmakla sınırlı değildir. Onların yardımlarıyla Geralt, taş kalıntıları yok eder, kapılar açar, karakterlerle yeni diyaloglar açar.

İş aramak çok ilginç görünüyor. Konuşma, bir ceset, bülten tahtası, ağaç ve diğer şekillerde bulunan karakterlerden elde edilebilirler. Görevlerin kendisi arayışlara benzer, bir karakter izi takip ettiğinde, eşyaları toplar, karşıtları ister.

Gerekli sistem gereksinimleri.

Böyle hacimli bir oyuncak için

A olarak, bilgisayar gereksinimleri oldukça demokratiktir. Sahip olmanız gereken minimum:

 • Intel CPU Çekirdek i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD İşlemci Phenom II X4 940
 • ROS 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • Place 40 GB
 • DirectX 11
 • OS 64-bit Windows 7/8 (8. 1) ve 64-bit

Daha erken maceralara başlamak için sabırsızlanıyorum, Witcher 3 Wild Hunt, halihazırda varolan ilavelerle satın alabilir, ancak Kan ve Şarap'ın 2016 yılı başında piyasaya sürülmesi planında olduğunu unutmayın - Kan ve şarap. Görünüşe göre Witcher 3 Wild Hunt'ın yaratıcıları sizin için sürprizler yapmamışlar ve çok şaşırtıcı haberler bekleyebilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more