Yer imleri

Yitien Chronicles

Alternatif isimler: Yitien

Oyun Yitien Chronicles tarayıcı tabanlı fantezi oyunu yarattı & nbsp olduğu; Çin animasyon konusunda. Sen, diğer oyuncular ile kavga meşgul, oyun Yitien Chronicles ve iki efsanevi silah ustası, maceralar katılacak oynamak kamuflaj inceliklerini öğrenmek, hem de ek ikramiye almak mümkün olacak. Yitien tutarlı bir online oyundur MMORPG Gu Long romanından uyarlanan oluşturulur oyun. Fikir sadece bir oyuncu zorba yok ve antik Çin'deki düzen ve barışı tesis etmek mümkün olacak olmasıdır! Muhtemelen, bu oyuncu are you?

oyun öncesi Yitien , bilgisayarınız gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp;

oyunda Kayıt Yitien zaman çok sürmez ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçeneğini işareti kadar & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adınızı giriniz;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Doğum tarihinizi yazın,

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; & nbsp; tıklayın ve laquo; sun & raquo; ve Yitien Chronicles kayıt tamamlanır.

Yitien & nbsp; Online & nbsp; RPG R [dayalı bir tarayıcı tabanlı bir oyundur 2] 1 Games . Mükemmel uyumlu ses efektleri ve arsa bu oyun çok ilginç yapmak, ama eylem biraz yavaş ve uzun anlatı, ne yazık ki, Yitien Chronicles & nbsp zevk azaltabilir; Online [ 1].

Elbette, Yitien Chronicles & nbsp; oynamak - oldukça ilginç. Heyecan verici bir oyun Yitien & nbsp; Online & nbsp; Sadece hayatın farklı kesiminden gelen farklı karakter çok sayıda karşılamak değil, aynı zamanda arazi keşfetmek için fırsat olacak ve zengin Çin kültürünü yerleştirir. Buna ek olarak, oyunda hemen hemen her yerde kendisini Yitien belli bir kültürel geleneğe sahiptir. Emei Dağı, şeftali çiçeği ada ve Çin çeşitli hayranları için tanıdık diğer ünlü yerler, bu yerlerin her biri bir dövüş sanatları okulları sembolü ya da bir kez Kung Fu ustası yaşadığı kutsal bir yer olarak tarif çünkü. Harita üzerinde işaretlenen bu ortak alanlara ek olarak, aynı zamanda bu tür kaleleri, tapınak ve Yitien online oyun geçişleri ayrı yapılar bulacaksınız.

Oyun Oyun Yitien & nbsp; süredir, oyuncuların gergin olduğu sürer ve bu endişe neden olur. Çeşitli görevler kadar korsanlar, Düşmanlar yenmek için çeşitli sembollerle danışmak ya da öğrencilerden tavsiye isteyin ve yerlerden çok sayıda göndereceğim. n.

Yitien Chronicles & nbsp; online oyun müttefikleri ve kendinizi iyileşmek için size üç sınıf, mükemmel hücum yeteneği ile kılıç dansçıları, yeteneği ile yüksek koruma ve iyi sağlık ve şifacılar ile savaşçılar sunacak. Her sınıf güvenlik saldırıları, bloklar ve yumruklar açısından farklı nitelikleri karşılık gelir.

Her arayış Yitien & nbsp sonu Online size deneyim puanı şeklinde bir ödül verir, ve deneyim puanları ekranın alt kısmında göstergesi dolduracak zaman, sonra yükseltme ve yeni ekipman sunulacak. Ayrıca alabilir veya oyun zaman ya da pet araç Yitien , oyun dünyasında Yitien & nbsp boyunca takip edecek edecektir; Online .

oyun da şan ve şeref kazanmak için rakibin meydan okuyabilir bir arenadır. Biraz külçe geçirmek istiyorsanız önlenebilir; Kurtarma savaştan sonra hemen gelecek, ama oyun şu anda Yitien. & Nbsp Ayrıca madalya kahraman almak için çeşitli mezheplere, Hong-Fu ustaları ile rekabet edebilecek. Oyunda karakterin özelliklerini Yitien , sen Meridian bulabilirsiniz geliştirmek için. Tüm ödüller, onur, ödül ve şöhret Eğer mağaza satın alabileceğiniz ilginç öğeleri bir sürü satın alacak; Onlar savaş Yitien & nbsp size ek avantajlar sağlayacaktır; online oyun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more