Yer imleri

Oyunlar Deniz Savaşı Online MMORPG

Hatta su sallandı ya da heyecan verici ücretsiz online MMORPG oyunu Battleship olmaz, yüzmek edemeyenler. Oyuna başlamak için, hızlı bir kayıt geçmesi ve bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Savaş gemileri, kruvazör, korveti denizaltılar kontrol okyanusta savaşı düzenleyin. , Geçiş yolları, torpido üretin mayın sıfırlama, ön çizgiyi kırar. Düşmanı tespit cihazları kullanın ve yabancı min varlığı alt sondalama. Özellikle yelkenli silahlarla donatılmış ve bir yabancı almak için deneyin çekici korsan teması, bindik.
Suyolu ticaret savaşta insanlar ve yeni arazi açılması için yeni bir fırsat açtı. Yol tarayıcı Stratejileri , Tam ölçekli maceraya atılmak web sitemizin ürün yelpazesine keşfetmek isteyen. Sonra herhangi bir senaryo: • Gemi Gelişimi • Korsan saldırıları • Araştırma Expedition • sualtı dünyasını keşfetmek • Askeri savaş • Ticaret • komuta kümesi • savaşlarda katılım Yavaş yavaş, yüksek limitlere teknik düzeyinin yükseltilmesi, artıracaktır. Kazanma maddi faydalar yanı sıra, ödül ve rütbeleri getiriyor. Bu tür simülatörleri size saatlerce oynayabilir ve bıkmak yok. Yeni bir şeyler keşfetmek için, uygulamaya koymak, denemek için arzu edilir. Hayranlar ve korsan temalı hayranları da sürpriz bir şey vardır. Sen tuzakları, pusu, rakipler ve doğal afetler bekliyor. Hazine yolda bulmacaları çözün ve düşmanlarını ortadan kaldırmak. Şimdi satmaya ve gerekli malzemeler, ekipman, ürünleri satın almak ve hala yararlı insanlar bir ekip kiralamak zorunda ek kuruş kazanmak için bir şeyler olacak. İnanılmaz güzellik sualtı dünyasını açar. Canlı okyanus rengi lezzetli balık alanında, bütün bahçeleri yosun ve mercanları büyür. Oyun özellikleri ve yetenekleri Her zaman detaylı bir çizim ile hacim, net grafikler vardır. Her dalga, uzak ufuk, gemi, kıyı toprakları ve karakterler harika görünüyorsun. Tam bir gerçeklik ya da karikatür görüntüleri olabilir, ama kalitesi yüksek kalır. Bazı işler kolektif katılımını gerektiren, çünkü birleştiren, loncalar ve klan, geçit farklı aşamalarında yardımcı olacaktır.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more