Yer imleri

İmparatorluk Çağı IV

Alternatif isimler:

Age of Empires 4 imparatorluğunuzu kurun!

Game Age of Empires 4'ü izleyin ve 8 büyük medeniyetten birinin gelişiminde rol alın.

En ilkel araçlarla başlayın ve imparatorluğunuzu fetih veya inşa ve geliştirme yoluyla refaha taşıyın. Dünya çapında bilinen muhteşem yapıları bekleyin. Komşu ulusların fırtınası olun ya da bilimi ve teknolojiyi geliştirerek dünyayı fethedin ya da belki her ikisini birden yapın. Karar vermek size kalmış!

Age of Empires 4'ü hemen oynamaya başlayın.

Seçebileceğiniz sekiz imparatorluktan biri var. Her şey hayattaki gibidir, her biri benzersizdir ve kendine has güçlü ve zayıf yanları vardır. Nasıl kullanacağınız size kalmış, en başarılı strateji ve taktikleri geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Hangi imparatorluğu seçtiğinize bağlı olarak birçok seçenek vardır.

PC'de Age of Empires 4: Hangi medeniyeti seçmeli? Ana özellikleri.

  • Abassids Başka bir çağa geçmek için benzersiz binalar inşa etmeye gerek yok, mevcut binaya yeni parçalar tamamlanıyor, bu aslında hem artı hem de eksi. Bu, yerleşimci gerektirmez, ancak daha az bonus vardır.
  • Fransa Oyunda çok güçlü bir medeniyet, yerleşimciler yaratma bonusu, güçlü birimler.
  • Delhi askeri birlikler duvarlar, güçlü piyadeler ve çok güçlü savaş filleri inşa edebilir.
  • İngiltere oyundaki en güçlülerden biri. Güçlü okçular diğerlerinden daha uzağa ateş edebilirler. Yerleşimciler bile bu grubun yaylarını kullanıyor. Geri kalanlardan önce benzersiz binalar mevcut hale geliyor.
  • Almanların cephaneliklerinde güçlü kaleler var, savunmada çok güçlüler. Ancak oyunun başında gelişmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyduklarından bu oldukça zor olabilir.
  • Moğollar bu medeniyet süvarilerle güçlüdür. Kale veya duvar inşa edemezler ancak tüm binalar paketlenip başka bir yere taşınabilir.
  • Rus Avlanma ve yiyecek arama bonusu, oyunun başında gelişmeyi kolaylaştırır. Zamanla ilginç benzersiz binalar inşa etmek mümkün olacak.

Taş Devri'nde yolculuğun başlangıcı.

Başlangıç için oldukça mütevazı bir yerleşim yeri, bir izci ve birkaç köylü size sunulacak. Bir sonraki döneme geçmek için bir şehir merkezi inşa etmeniz gerekiyor. Başlangıçta çok sayıda köylüye ihtiyacınız olacak, ilk etapta onları yaratmak mantıklı. Aksi halde asıl görev yeni döneme geçişin koşullarını yerine getirmektir, ekonominin kalkınmasına en büyük ikramiyeyi veren de budur. Yerleşiminizi genişletirken yiyecek almayı unutmayın, bunun için köylüleri avlanmaya gönderin. İmparatorluğunuzu geliştirdikçe daha farklı birimler ve binalar karşınıza çıkacak, bu da oyunu büyük ölçüde çeşitlendirecek.

Kazanmak için tüm düşmanları yenmeniz veya medeniyetinizi maksimuma çıkararak bir dünya harikası yaratmanız gerekiyor.

Age of Empires 4 ücretsiz indir maalesef çalışmayacak. Oyun Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

Kendi medeniyetinizi inşa etmeye başlamanın zamanı geldi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more