Yer imleri

Hyboria Adventures - Age of Conan

Alternatif isimler: Conan, Conan Dönemi Yaş

Conan Online oyun Age - Hyboria Adventures eylem Conan üyeliği sonrasında bir süre sonra oyunda ilerledikçe gibi, gizemler ve macera dolu antik dünyanın içine atılmak için izin verecektir. Conan Age bir ayırt edici özelliği - tarzı MMORPG diğer online oyunlar online Hyboria Adventures, online oynarken sadece bir eğitim kursundan, hem de kendisi ile bir toplantı Conan karakteri sonrasında seviyesi 20 ulaşmak için olmasıdır. Eğer Conan oyunu Age oynamaya başlamadan önce - Hyboria Adventures online sitede kayıt ve oyun satın almak zorunda. Conan oyunu Age katılın - Hyboria Adventures çok karmaşık değil. Conan oyun Age satın almak için ana sayfa sekmesi seçerek - Online Hyboria Adventures, online oyun satın almak için düğmeye basın. Bizden önce kayıt bir pencere vardır. Kaydettirmek için sizin kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir: benzersiz bir kullanıcı adı, parola, e-posta adresinizi girin ve size Funcom gelen özel teklifler için kaydolun ve kayıt tıklayın istiyorsanız, kişisel verilerin kullanımı politikası ve son kullanıcı lisans sözleşmesi ile tanışmak. Eğer Age of Conan için istemci indirmek için bağlantıyı seçmek zorunda Hyboria Adventures, - - Sonra Age of Conan tescili ikinci sayfasında olsun Hyboria Maceraları online oyun. Bu sayfadan uygun düğmeye tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Age of Conan - Hyboria Adventures kayıt oyun istemcisi kurulumu ile sona erer.

Conan online oyun Age oynamaya başlamadan önce - Hyboria Adventures bir kahraman seçmek zorundasınız. Bu oyunun tüm ırklar & ndash içinde; İnsan, hiçbir elfler veya orklar vardır. Akvilonets, Kimmer veya stigiets: Conan Online Oyun Çağı mevcut ırkların bir karakteri seçmenizi sağlar. Yarış seçme karakterin görünüşü değil, aynı zamanda mevcut sınıfları değil sadece iz bırakır. Oyun karakteri eşsiz bir görüntü oluşturmak için olanak sağlar ve Age of Conan ayarların standart seçimine ek olarak yara izleri, dövmeler bir çift eklemek veya burnunu kırmak için fırsat var. Oyun karakteri kayıp belleğe ardından mutfaktan üzerinde alabora oldu, bir köle, hem başlayacaktır. Sizin ve karakter çevreleyen dünya ile tanışmış olsun, birkaç görevler gerçekleştirmek ve hatta maymun sürüsü kazanacak, tek kullanıcı modunda Hyboria Adventures - oyunun multiplayer moduna almak önce, Age of Conan oynamak zorunda. Eğer Age of Conan görevler yürütmek için gereken tüm yerleri - Hyboria Maceraları hızlı oyun oynamak için izin harita üzerinde işaretlenmiş ve hikayesi keyfini çıkarın.

Age of Conan özel dikkat - Hyboria Adventures dövüş sistemi hak ediyor. Oyun tam olarak nerede karakteri grev seçmenize olanak verir: ileri, sağa veya sola ve ana kombo sistemi (bazı durumlarda beş kombinasyonları oluşur belirli alanlarda, saldırıların bir dizi). Meslin yumruk açılan o bir büyücü değilse, o zaman, bir amaç için ölümcül olabilir için kahraman kanıtladı ekranda kan sıçraması ile muhteşem ölümleri gerçekleştirin. Canavarlar gibi oyun karakterleri saldırı etkinliğini azaltır ayrı grev içine savaş birimi koyabilirsiniz. & Nbsp;

oyunda level 40 karakter ulaştıktan sonra, o savaşta mücadele için kahraman yardım etmek atlı, mamut veya gergedan üzerinde mücadele edebilir.

Age of Conan yılında - Hyboria Adventures sunucuların üç tür oynayabilirsiniz: PvP & ndash; klan, kale kuşatma, PvE ve ndash arasında büyük çaplı savaşlar; Bu oyuncuların sınır bölgelerinde ve Kültür PvP & ndash sadece saldırmak için izin verir; her yerde diğer ırkları saldırmak için izin verdi.

Huzurlu görünümler el sanatları ekonomik kalkınmada önemli bir rol oynamak gibi

Age of Conan savaşlar ek olarak bir meslek esnaf seçebilirsiniz.

Conan Online oyun Age - Hyboria Adventures sizin girdap sizi geciktirecek bir kafa tarz MMORPG ve mükemmel grafikleri ve heyecan verici bir komplo kesinlikle Tüm hayranlarını etkileyecek.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more