Yer imleri

Aika Online

Alternatif isimler: Ike Canlı

Online oyun Aika - bu size her tarafta bin oyuncular katılabilirler olan büyük ölçekli savaşlara katılmak sağlayacak ilginç, büyük ölçekli bir MMORPG oyunu geliştirildi PvP sistemi bulunuyor. Aika online oyun oyuncu yüksek bir kullanımı basit ve güzel bir arayüz, dünyanın bir çok gelişmiş tarihi için kabul edilir. Oyunda ilginç bir çok şey bulabilirsiniz: Devrim, kuşatma düşman kaleleri ve başkasının hazine için mücadele. Online Aika oynamak için sadece kayıt ve sadece 32 megabayt olan müşteri, indirmek gerekir.

Online oyun Aika katılın basittir: basın ana sayfasının sol tarafında bulunan ve aynı adı sekmesini tıklatın olduğu kayıt düğmesi. Aika Online kayıt üzerinde e-posta adresinizi girin, şifre, icat okumak ve kullanıcı sözleşmesini kabul ve kayıt düğmesine basın. Aika online kayıt farklı bir şekilde yapılabilir - bir sosyal ağ Vkontakte üzerinden. Bu durumda, uygulama herhangi bir zamanda profilinizde GameNet genel bilgilere erişim isteyecektir. Başarılı bir kayıttan sonra, size oyun istemcisini indirmek için istenir sekmesinde gidecek.

Aika sadece online Dünya sunucuda mümkün oyunu oyna. Sonra, ayrı bir alanda bulunan her biri beş oyunu milletin birini seçin. Ülkenin en popüler Karşıda küçük bir taç görebilirsiniz. Ayrıca bir oyun modu PVP veya PVE seçmelisiniz. PVP modu seçimi saldırı diğer oyun karakterleri sağlar.

Bunu yapmak için, özel bir görevi gerçekleştirmek zorunda. Sonra, ona onun karakteri ile paralel gitmek mevcut pompanın müzakere için öğeyi seçin. 40 seviyesinin sonra, bir bağlama satın almak mümkün olacak. Aika Online oyun espriler, mizah ve savaş takdir edenler için oynamak istiyorum. Oyuncak çok meşgul olduğunu ve sizin ve arkadaşlarınızın bıkmak izin vermez.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more