Yer imleri

Anno Online

Alternatif isimler: Anno Online

Oyun & nbsp; Anno Çevrimiçi & ndash; Batı'da bir ortaçağ dünyasında yer alan ücretsiz bir tarayıcı tabanlı strateji vardır. Oyunu oynayacak Anno Çevrimiçi ve kaynaklarını zenginliği değil, aynı zamanda adanın sakinlerinin hayatlarını sadece kontrol edecektir senin elinde kendi ada kazanacak ve geliştirmek mümkün olacak . Ayrıca yeni dünyalar ve bilinmeyen bir medeniyet keşfetmek ve geçmişten gelen muhteşem bir tarihi binaları inşa etmek için diğer oyuncularla katılabilirsiniz.

oyun öncesi Anno Çevrimiçi , bilgisayarınız gibi bu minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB.

Oyunda

Kayıt Anno Çevrimiçi çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, yaşınız girin;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adres geçerli e-posta adresinizi girin;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; me kadar & raquo Sign,,, ve Anno Çevrimiçi [laquo seçin ve 2] kayıt tamamlanır.

Oyun Anno Çevrimiçi dünyaya tasarımcısı Tom Bolton göstermiştir. Oyuncunun amacı Anno Çevrimiçi Online sadece oyuncuların ağının tüm kaynakları kullanmak mümkün olacak, görkemli şehir inşa ve diyagramlar tüm sağlamak için vatandaşlarının ihtiyaç duydukları sadece ne olsun. Oyun & nbsp; Anno hesaplamaları yeterli sayıda yürütmek zorunda Çevrimiçi , bina 120 tip ve her şehirde 800'den fazla bina gösterecektir.

Büyük yapıları inşa etmek Anno Çevrimiçi Online , oyuncular birleştirmek ve görevlerini yerine getirmek için birlikte çalışmak zorunda. Strateji loncalar, küresel sohbet odaları, çevrimiçi liderovy, durum izleme ve mesajlaşma sisteminin bir sistem yanı sıra 3500000 kombinasyonları kullanarak bir avatar oluşturmak için bir araçtır. Onlar yaptılar, onlar ne yapacağını açık olmasa da oyuncular Anno Çevrimiçi Online , ada birbirlerini ziyaret edebilirsiniz. Böyle katedral gibi büyük ölçekli projelerin, inşa etmek amacıyla, örneğin, tamamlamak için gerçek zamanlı bir kaç gün sürer.

oyunda şehrin inşasına başlamak için Anno Çevrimiçi , oyuncuların sıfırdan başlamak zorunda. Her oyuncu, diğer dört sadece mümkün, bu ilk beş sen Anno Çevrimiçi oynamaya başladıktan sonra kilidi adada dokuz yuvalara erişimi Satın alma. Orijinal ada kaynakları sahte yerleştirilir olsa bile, sabit bir biçimi vardır. Eğer tüm bölgeyi kolonize sonra Anno Çevrimiçi Online ve gelişim oldukça yüksek seviyesine ulaştı, sen gemi inşa ve göndermek mümkün olacak sizinle ilgili Onları ada kolonize. Her ada diğer kaynaklara erişimi olduğundan, oyuncular Anno Çevrimiçi Online ekonomisini dengelemek için, her adaya ile uğraşmak zorunda olacak ve ayrıca uzmanlaşmak ve arkadaşları ile ticari ilişkileri geliştirmek.

Elbette, bir spor oyunu vardır Anno Çevrimiçi gerçek para için kullanılabilir olduğunu. Burada, oyuncular, örneğin, ivme ilerlemesini satın alabilir. Ancak, satın alabileceğiniz öğelerin büyük çoğunluğu, tamamen kozmetik vardır.

Oyun Grafik Anno , yüksek bir düzeydedir. Oyunun avantajı, bu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, kullanımı kolay bir tarayıcı tabanlı MMO oyunu olmasıdır Anno Çevrimiçi Online [ 1] dünyanın her yerinden oyuncularla ticaret yapabilir! Dezavantajları arasında sunucular genellikle çevrimdışı, ama daha ziyade, bir kusur olduğu gerçeğini içerir.

 

Anno online kayıt