Yer imleri

Brick-Force

Alternatif isimler: Brick-Force

Brick-ForceOnline, Infernum'un gerçekçi 3D grafikleri ile inanılmaz bir çok oyunculu nişancı. Binlerce kart oluşturma, hayallerinde gördüğün dünyaları yapma, diğer oyuncularla savaşma veya işbirliği yapma, ilk bakışta en zor problemleri çözme, birçok mod arasından en uygun olanı seç ve sadece projenin çok işlevliliğinin tadını çıkar. oyun. Kartları toplayarak, değerli ödüller alacaksınız ve bu, sadece inşaat sürecinden zevk almak yerine iki kat daha güzel olduğunu kabul edersiniz. Sonuçta, çalışmak için bir teşvikiniz olacak! Başarı, en azından biraz çaba sarf edecek bir kişi olabilir. Sadece hayal kırıklığını kesin olarak deneyin!

İstemciyi PC’ye kurun Brick-Force kaydı tamamlandıktan hemen sonra hemen yapabilirsiniz. Bir hesap oluşturma işlemi çok zaman almaz. E-posta adresini (tekrar), şifreyi (tekrar) ve takma adı girin. Kullanıcı sözleşmesi ve varsayılan haberlere abonelik. Bir diğer önemli nokta, bilgisayarın oyun için sistem gereksinimlerine uyumu. Brick-Force'un sorunsuz çalışmasını sağlamak için, bilgisayar yapılandırmasını aşağıdaki listeyle karşılaştırın: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 işletim sistemi; Pentium IV 1.8 GHz işlemci; 128 MB ekran kartı; 2 GB ve 1 GB RAM boş sabit disk alanı. Sistem gereksinimlerinin oldukça iyi olduğunu itiraf etmeliyiz.

Artık çevrimiçi çevrimiçi bir Brick-Force kullanıcısısınız ve tüm özelliklerini keşfetmek güzel olacak. Her şeyden önce, haritalar oluşturmak için burada olduğunuz gerçeğiyle başlayalım. Bu tek başına veya ortak komuta çabalarıyla yapılabilir. Arkadaşlarla çalışarak onlara coşkunuzdan ilham verebilirsiniz! Yaratıcılığınızı gösterin, en havalı tasarımları icat edin, çünkü kendinizi tüm görkemiyle gösterme şansı! Brick-Force'u birçok modda oynayabilirsiniz. Bunları dönüşümlü olarak listele:

- TeamDeathmatch: oyuncular iki takıma ayrılır (her biri 8 kişiye kadar) ve zaman dolmadan hedefe ulaşmak için gayret gösterir.

- Deathmatch: Kendiniz için bir oyun. Daha fazla rakibi öldürmen gerekiyor.

- Defüzyon: İki takım arasındaki savaş sırasında düşmanın bombalarını etkisiz hale getirmeniz ve kendi toprağına atmanız gerekir.

- Bayrağı Yakala (CTF): Düşmanın tabanına atfedilmesi gereken bayrağın yakalanmasının asıl amacı. Bazı yakalama noktaları var ve onları radarda görebilirsiniz.

- Montaj ve imha: ilk önce haritanın boyutunu kendiniz belirlersiniz, daha sonra montaj ve imha gibi heyecan verici faaliyetlerde bulunursunuz. İkinci aşamada hali hazırda inşa edilmiş tabanları genişletmek mümkündür.

- Savunma: Klasik savunma ve saldırı. Düşmandan daha fazla hasara yol açmaya çalışırken değerlerinizi korumanız gerekir.

Listelenen modlar arasında sevdiklerinize kesinlikle rastlanır. Sanal gerçekliği başka ne memnun edebilir? Brick-Force oyunu binlerce kart açmanıza, yapı taşlarını ve çok sayıda tuğlayı belirli modlarda kullanmanıza olanak tanır ve aynı zamanda kilit etkileşimli elemanları kendi takdirine göre (taretler, fırlatma rampaları, bombalar) kullanma imkanı sunar. Ve keyifli alışveriş yapmak için oyun içi mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Örneğin, bir silaha ihtiyacınız varsa, bir satış noktasını satın almak ve ziyaret etmek için para almanız yeterlidir. Kıyafet değiştirmek gerekirse, yine aynı yoldasınız demektir. Ya da belki birileri için sürpriz yapmaya karar verdiniz ve faydalı bir şey satın almak istiyorsunuz. Aralığındaki hediyeler aynı mağazada her şeyi bulacaksınız. Satın alınan envanter, oyun sırasında önemli avantajlar sağlayacaktır.

Özetleyelim, nasıl oynamaya başlarsanız başlasanız, yalnız ya da bir klana katılırsanız eşit olarak ilgileneceksiniz. Bu oyun dünyasında her zaman yapacak bir şey vardır. Zengin, çeşitlilik dolu, iyi düşünülmüş bir oyun zaten birçok oyuncuya ilgi duyuyor. Sadece deneyin ve onların saflarına kesinlikle katılacaksınız! Hoş izlenimler!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more