Yer imleri

Kırık Diyar

Alternatif isimler: Kırık Diyar

Oyun Broken Bölge tarayıcı ve nbsp dayanmaktadır; MMORPG oyunu, & nbsp; savaş durumunda oyunculara dünyayı sağlayacak olan krallık tehdit altındadır. R oyun oyuncular için dört farklı sınıflar vardır, seçtiğiniz & nbsp; barbar, okçu, büyücü veya bir şövalye. Erkek ya da kadın: Ayrıca seks seçim var. Oyunu Broken Realm kapasitesi ayarlarını & nbsp vardır; mağazada olanlar hariç potansiyel kahraman görünümünü.

oyun öncesi Broken Diyar, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Oyunun & nbsp Katıl; Broken Realm çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçeneğini işareti kadar & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adınızı giriniz;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Doğum tarihinizi yazın,

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; & raquo gönderin; ve Broken Bölge kaydı sona erer.

Son R2Games oyuna yeni bir netice yayınlandı Kristal Saga başlıklı Kırık Realm Online hangi grafik ve hikayesi önemli farklılıklar vardır, ama aynı zamanda orijinal ile ortak çok şey var. Eğer bir oyun Broken Realm oynamak ve acımasız Prens Roocroft saflarına katılmak Bu kez barışı korumak ve hasarlı alanları geri.

& nbsp oyuncular sadece dört ana sınıfları seçebilirsiniz, çünkü Broken Diyar, ilginç oyun: paladin, barbar, okçu ve mage, ama onlar erişimi de olabilir alt sınıfları bir çok. Oyuncular melee barbar oynamayı seçerseniz, onlar böyle Berserk, Rabbin veya Veteran olarak bir alt sınıf ile oynayacak.

Önce, oyun Broken Bölge, genel olarak yeni bir şey getirmektedir. Oyuncular hep aynı Çeşidi canavarları öldürmek, çeşitli küçük haritayı ziyaret dünyada gidiyoruz ve yüzlerce veya aynı karakterler hatta binlerce vardır: O çok tanıdık bir sistem sunuyor. Aslında, bu oyun arasında büyük bir fark bulmak zordur Broken Bölge ve diğerleri Saga .

oyuncuların ücretsiz evcil hayvan ve kanatları alabilirsiniz iyi Oyunu Broken Diyar. BR , oyun alanı haritaları ve çoğu durumda otomatik olarak navigasyon sunar beri, oyuncuların hedefe varış öncesinde çeşitli kartların üzerinden geçmek zorunda kalır. Haritalar Online tüm farklı temalar ile benzersiz Broken Diyar görünüyorsun. Yani çölde şehir, karla kaplı çam ağaçları farklı yapıları ve her senaryoda yaratıklar çeşitli görürsünüz.

hikayesi Online tekrar tekrar aynı tipte canavarlar onlarca savaşlarda ortaya Kırık Diyar araştırıyor. 15 Kutup kurt öldürmüş sonra o belirli silah almak için onları tekrar 12 öldürmek için istenecek ve daha sonra bunların onlarca yeterli saç kurt toplamak, olduğunu. Bu deneyim BR oyun bir atık neden olur.

Oyun & nbsp; Kırık Realm savaş yoluyla herhangi bir ödül katmıyor. Sadece birkaç çetelerin ve patron vardır minik zindan, ek oyuncular memnun edecek pek rakipler sizin ya da evcil hayvan çok daha fazla maksimum sağlık olacaktır. Böylece, oyun Kırık Realm o bir oyuncu yeraltına inmek neredeyse imkansız, çünkü katılmak ya da bir grup oluşturmak için daha iyi olduğunu göstermektedir.

& nbsp ilave olarak; ve canavarlar mücadele, oyun Kırık Realm gerçek zamanlı savaşlar zevk için birkaç yol sunuyor. Örneğin, ebedi uçuruma keşfetmek ve kule eğitimi tırmanmaya partiye katılabilirsiniz! Böylece, bazı eksikliklere rağmen, BR oyun layık devamıdır Kristal Saga .

 

Kırık Diyar online kayıt