Yer imleri

Buhar şehir

Alternatif isimler: Parograd

Oyun Şehir & nbsp; ve & nbsp; Steam , imha teknolojileri dünyayı keşfetmek mümkün olacak hangi ücretsiz bir tarayıcı oyunu . Rifleman, Cadı ve kanallık gardiyan: COS oyun dört sınıfların seçim olacaktır. & Nbsp; Oyunu Şehir & nbsp oynayacak; ve & nbsp; Steam & nbsp; dokuz yarışlarından birinde kolaylık katılmak mümkün! Strateji korkunç canavarlarla mücadele, görevler çok sayıda geçmesi için fırsat sağlayacaktır ve şehir size seyahat ve macera bir sürü verecektir!

oyun Şehir & nbsp önce ve & nbsp; Steam , bilgisayarınızın bu tür sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun gibi: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Oyunun & nbsp Katıl; Şehir & nbsp; ve & nbsp; Steam & nbsp; zaman çok sürmez ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; Create hesap & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Adınızı giriniz;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Doğum tarihinizi yazın,

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; & raquo gönderin; ve Şehir & nbsp; ve & nbsp; Steam kayıt bitti.

COS Oyun & ndash; Bu MMORPG tarayıcı tabanlı strateji. Kentin yolunuzu başlayacak Nexus , nerede zindan ve görevler merkezleri. Şehir & nbsp; ve & nbsp; Steam & nbsp; Online & nbsp; olayların karmaşık ve zengin bir tarihe sahip gizemli dünyasında gerçekleşecek. Dünya büyük bir tehlike altında. Sen 10 ırktan (orcs, insanlar, cüceler, elfler subraces ilk üçü) ve dört sınıfları, yani Şehir & nbsp karakterinizi seçebilirsiniz; ve & nbsp; Buhar oynamak bıkkın asla! Sınıflar tanıdık arketipler üzerinde tasarlanmış, aynı zamanda koruyucusu, büyücüler, bir uzman arbede, değişmekteydi ve rahip büyücüler element oklar var.

Sihirbazlar & ndash; Bu karakterler Parograd oyun düşman yönlendirme yeteneğine sahip olan elemanların, öfke sahiptir. Buz, ateş ve yıldırım çeşitli onları taktiksel seçenekler geniş bir yelpazede kullanmanıza izin verir.

Oklar & ndash; Bu kahramanlar, onların beceri belli bir amacı var - doğruluk, onlar da City & nbsp yangın desteği farklı yetenekleri var; ve & nbsp; Steam & nbsp; Online .

Bekçileri & ndash; dövüş sanatları, binlerce yıllık mirasçıları, rangers oyun Şehir & nbsp ilk satır savunma; ve & nbsp; Steam .

kanallık & ndash; [2; ve & nbsp; Steam & nbsp müttefiklerini getirmek için mekanizma hareket kahramanlar değersiz göz kamaştırıcı parlaklığı cezalandırmak ve City & nbsp inançlarını geri, ahenk mücadele ] .

Hedlendery & ndash; Bu pragmatik insanlar, kara sektöründe faaliyet.

Avena & ndash; bu insanlar COS oyunda ataerkil toplumu tercih eğitimli sorumlu Cumhuriyet Avenos, geliyor.

Osteny & ndash; o dindar insanların, kendi kültür giderek kilise ve kralın arasında parçalanmış olmasıdır.

Stoigmari & ndash; Bu onların dövüş sanatları, iş, COS oyun için bilinen insanlar vardır.

draugr & ndash; kıskançlıkla kendi zenginlik ve soylu evlerin etkisini koruyan kahramanları, onların eski mülk dışarı çıkmak için sevmiyorum.

Riven & ndash; Savaşta servet ve zafer aramaya Bu soylular ve sosyete ve hükümet onların kadim evlerini yüceltmek için kullanılan Şehir Steam Online .

Goblinler & ndash; Yeşil derili yaratıklar, oyunda, en hızlı, en kurnaz ve en küçük Şehir Steam .

Hobbes & ndash; Askeri kurulan gelenekleri ile bu disiplinli insanlar.

Orklar & ndash; güçlü karakterler COS oyunudur.

Şehir & nbsp; ve & nbsp; Online & nbsp Buhar, steampunk tarzında dünyanın ilginç ve detaylı açıklamaları olduğunu. Grafik, diğer yandan, modern standartlara uygun olarak biraz daha kabadır. Buna ek olarak, oyun Şehir & nbsp ayarı ve & nbsp; Steam & nbsp; , oldukça sınırlı sadece saç için saç rengini ve seçenekleri seçebilirsiniz beri Bu tür karakterler için güneş gözlüğü ve şapka olarak da öğeler. Silah ve giysi türü, öyle görünüyor ki, & nbsp seçimine dayanan, oyun sınıflar ve ırklar Şehir & nbsp; & nbsp arasında; Steam , yani, süre, topçular sadece kalkan ve & nbsp kullanırken; gun, diğerleri sadece iki tabanca vardır.

Açıktır ki oyun & nbsp; Parograd & nbsp; gelişiminde ve bir çok & nbsp; yaratılışta karakter özelleştirmek için, örneğin, değiştirmek için.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more