Yer imleri

ConquerX2

Alternatif isimler: ConquerX2

oyunu Uzayda imparatorluk genişletmek hangi tarayıcı tabanlı online oyun ConquerX2. Bu oyunda size güçlü bir donanma oluşturmanız gerekir.

herhangi bir kullanıcı sayesinde oyun ConquerX2 kaydı. Aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir kaydettirmek için:

1) bize e-posta adresinizi ve kullanıcı adını verin.

2) şifrenizi ve takma ad yazın.

nbsp;

güç ve nüfuz elde etmek ConquerX2 yolu var oyunu oynamak için. Her şeyden önce bu, yapmak için, iyi gelişmiş altyapısı ve hammadde çok sayıda gerekir.

Yani mineral ve kristallerin çeşitli toplamak yanı sıra asker, evler inşa uzay aracının yapımında meşgul ve işe ihtiyacım var. Kaynağın verimli üretim kendi imparatorluğunun ilk adımdır.

Diğer gezegenlerin saldıran oynamak zorunda ConquerX2 sınırlarını genişletmek ve böylece Buda başarılı olmak için.

& nbsp; Bunun için diğer oyunculara karşı mücadele etmek için Filosuna göndermek gerekir.

Zamanla, ordu ConquerX2 çevrimiçi daha olacak, ancak galaksi geçerken aynı zamanda, hızlı onların savaşçıları kaybedebilir. Oyunun geliştiricileri her zaman filosunun varlık yönetimini optimize etmek için çalışıyoruz. Örneğin, belli bir saatte sizi uyarır bir alarm var, kurgu oyunu ConquerX2 - Yani bilim de yoktur.

Tabii ki, düşman saldırısından gezegeni savunmak gerekir. Aksi takdirde, bütün başarıları görmezden geliniyor ve hızlı bir şekilde kaybedersiniz.

online oyun ConquerX2 birçok defansif kuleleri ve diğer tesisleri bulunmaktadır. Buna ek olarak, size galaksinin en uzak kısmına göndermek görevler oyun onlarca yapmak. Böylece, sizin karakter ve onun askerlerini artıracaktır.

nbsp;

oyun ConquerX2 online tür kaynakların tanıma

1. Nüfus çok önemli kaynaktır. Bu nedenle, çekirdek bir büyüme nüfus artırmaktır.

2. Kristal kullanılan birçok parça üretim (özellikle parça [ 30], , motor kap ) ve herhangi bir için, ve yapılar defans kule .

3. Gaz Ayrıca farklı sektörlerde için kullanılır, ancak , en önemli kullanım & ndash; hizmet için , İç Sistemleri kaplarda sırasında seyahatleri olduğunu. Deniz gibi nakliye gemisi , Geminin saldırmak için , gerektirir fazla Gaz , çünkü Marines işletmek gaz kullanılan lazer topları . Gaz de gereklidir kortu çoklu kontrol edilmesi için , , büyük miktarlarda.

4. Onlar gezegenin son savunma hattı, çünkü Marines de önemli bir kaynak olarak kabul edilir.

gökyüzü savaş filosunda zafer hakimdir bile yere Marines bastırılmış değildi zaman, gezegen işgal edilemez.

Arkadaşlarınızla ConquerX2 ücretsiz online oyun

Burcu.

uzay browser oyunu X ConquerX2 savaşı başlayın! Evrenin en güçlü imparatoru olmak ve keşfetmek fütüristik teknolojileri

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more