Yer imleri

Dead Island

Alternatif isimler: Dead Island

Oyun Dead Island eylemleri ilk kişi yer aldığı, heyecan verici bir bilgisayar oyunudur. Bu oyun atıcının rol yapma öğeleri kullanır Survival korku, tarzında tasarlanmıştır.

Oyun, misyonlar, silahlar, karakterler ve rakipler: Onlarda yararlı birçok bilgi öğrenebilirsiniz. Şimdi o da kariyerine kurtarabilecek şarkıyı gerçekleştirmek için çare gitti. Sonunda, onun başarılı bir kariyer sona erdi. Bu onun hayatı üzerinde büyük bir etkisi vardı. O mermi silah kullanarak büyük bir toptur.

-4. Parn Sydney polis departmanı eski bir subay. Onun resmi aynı kızını korumak için karar sonra onu kariyeri sona erdi. Onun kızı tecavüz etmek istedi, ve onu vurdu. Bu olaydan sonra, o bir işe koruması oldu. Dünya insanları korur. Yüksek düzeyde, silah çeşitleri, özellikle ateşli silah sahip.

In-Oyunda Dead Island Silahla birkaç tipe ayrılır:

1. Melee Silah: bilenmiş ve künt.

2. Geliştirilmiş silah - Bazı başarıları için bir silah.

3. Doğaçlama silahlar - bu bombalar, mayınlar ve diğer patlayıcı özel amaçlı.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more