Yer imleri

Savaş generalleri

Alternatif isimler: Savaş generalleri

Savaşın Genelleri - birinci dünya savaşı, yirminci yüzyılda meydana gelen en büyük olaylardan biri olarak kabul edilir. Elbette, hayatınızda en az bir kez, gerçekte savaş alanlarının açık alanlarında neler olup bittiğini bulma arzunuz vardı. Belki de savaşın sonucunu değiştirebilecek bazı fikirleriniz bile vardı. Online savaş generalleri projesi, kendinizi birinci dünya savaşı sırasında genel bir komutanın ayakkabılarında denemenize izin verecek. İstediğini yapmakta özgür olacaksın. Ünlü bir kumandan olur musunuz ya da tarihin sayfalarında bir yerde kaybolur musunuz - size bağlı!

Oyunda Kayıt

GOW bir tarayıcı projesi olduğundan, ek dosya indirme ve yükleme ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Generaller Of War kaydında oyunu başlatmak için gereken tek şey. Projede, en üst düzeye çıkartılmıştır - kayıt formu ana sayfadadır ve tamamen Rusça'ya çevrilmiştir.

 1. İlk satırda giriş bilgilerini belirtin.
 2. Aşağıdaki satır e-posta adresinizi girin.
 3. Bir bitirme işleminde şifre sıfırlayın.

Games Savaş Generalleri, sosyal ağlardaki hesapları kullanarak kaydı daha da basitleştirmenize ve projeye girmenize olanak sağlar:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.
Zaten bir looki hesabı olanlara

A. endişe duymak ve daha önce kayıtlı verileri kullanarak, çevrimiçi savaş generalleri giriş yapmak zorunda değilsiniz.

Oyun özellikleri

Herhangi bir tahminde bulunmak zorunda değilsiniz - oyun arkadaş canlısı bir eğitim kursu ile buluşacak. Bu türün birçok projesinde olduğu gibi, elbette bölgeyi keşfetmek, geliştirmek ve mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Game Savaş Savaşları sizin için hazırlanmış birçok ilginç görev, bu yüzden sıkılmayacaksınız. Görevler, oyunun dengeli bir şekilde ilerleyeceği şekilde seçilmiştir. Yeni görevleri ekranın sağ tarafındaki özel bir panelde inceleyebilirsiniz. Başlamak için, kendi askeri üssünüzü biraz donatmanız gerekiyor. Gelecekte burada askeri personel istihdam edecek ve burada eğitim ve öğretim düzenlenecek. Bir oyuncunun değerlendirmesi ana parametrelerle yapılır. Bu yüzden, Savaşın Generalleri oyununu oynamak, bu tür gelir ve atıkları yakından izlemek gerekli olacak:

 • army;
 • bina;
 • casusluk birimi;
 • rafinerileri;
 • çalışanı;
 • 10.000 askeri tesis.

Ordunuzun yeterince savaşabilmesi için, yeterince iyi vermeniz gerekir. Koğuşlarınızın sadece beslenmesi ve giyinilmesi gerekmiyor, aynı zamanda en iyi silahlara ve gerekli tüm mühimmatlara sahip birimler donatmanız gerekiyor. Arz ile durumu kontrol etmek için ana oyun kaynakları:

 • neft;
 • benzin;
 • yakıt;
 • mühimmatı.

Gerekirse komşularınızla oyun haritasında işbirliği yapabileceğinizi unutmayın. Zaman zaman onlarla savaşmak zorunda kalacaklar - hepsi pazarlık yeteneğinize bağlı.

Gaming para birimi

V Savaş Genelleri, herhangi bir yatırım yapmadan oynanabilir, ancak sanal para olmadan yapmak oldukça zor olacaktır. Temel para birimleri aşağıdaki gibidir:

 1. Fabrikalar, fabrikalar ve evlerin yardımı ile sıradan para kazanılabilir.
 2. Altın madeni, benim.
 3. Pahalı elmas satıcılardan satın alınmıştır.

Görevleri tamamlayarak çoğu kaynağa ulaşılabilir. Ancak ödevi kesmenin tam olarak bir ödül alamayacağınızı unutmayın. Bonuslara ek olarak, harika bir komutan olmak için ihtiyacınız olan her şeyden ödüller ve puanlama puanları alabilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more