Yer imleri

büyük Çiftliği

Alternatif isimler: Goodgame Big Farm Big Farm Big Farm

Büyük Çiftliği - Bu çiftlik hakkında ilginç bir tarayıcı tabanlı çok oyunculu oyundur. Şirket Goodgame Studios oyuncuların çıkarlarını bakımı, büyüleyici bir hikaye ve renkli oyun yarattı. Goodgame Big Farm - Bu zaman geçirmek için eğlenceli yanı sıra, yılın en iyi çiftçi olmaya, kendi tarımını nasıl çalıştırılacağını öğrenmek için bir fırsattır. Ben her kullanıcı Oyunu Big Farm tadı var olacağını düşünüyorum. Tabii ki, PC Herhangi tarayıcı, internet kullanılabilirliği ve: Buna ek olarak, böyle bir oyuncak en iddiasız sistem gereksinimleri gibi, herhangi bir bilgisayar çekin.

ekim alanları ve toplama yumurta büyük bir önce, bir hesap oluşturmak için başlamak gerekir. Bu oyunda büyük Farm kayıt gerektirir yapmak için. Bu ifade ile, her zaman olduğu gibi, bunu sen posta onayı ile bilgi, resim ve kod çok girmek gerektiğini düşünüyorum... Hayır!!! Büyük çiftlik kaydı - tüm üç satır yerine getirmek için gerekli olan bu dakika süreci:

 • Imya kullanıcı (giriş)
 • Adres e pochty
 • Parol
Tıklayın

Ostalos"bir kez oynamak"ve hemen büyük Farm oynayabilirsiniz!

Sadece Kulaklı alanını çiçek açması bahçeleri, karpuz, kavun Bashtaev hayal, evcil hayvanlar ve kuşlar, güçlü biçerdöverler ve traktör, yel değirmenleri, hangarlar corrals... - Ve hepsi senindir, bir servet sahibi!!! Sürgüler? Bu sektörde geri oturup olamaz çünkü o zaman, devam et. Çiftlik çok karlı bir iş - ama aynı zamanda emek gerektirir.

Ne kadar yararlı oyunu Big Farm:

Dlya Önce en azından bazı temellerini öğrenmek gerekir.

 1. toprak mülkiyeti ve böylece mülkiyet aktivami
 2. Obschenie ortakları, restoranlar, işlemler, tutma torgov
 3. Uchastie görevler ve takımlar görevler ve böylece mantığını geliştirmek, zihinsel deyatelnost
 4. Obuchenie finansal okuryazarlık ve torgovli
 5. Uchastie yarışmalar, siparişler ve diğer düzenli aktsiyah
 6. Sotrudnichestvo ve diğer igrokami
 7. etkileşim
Bu Tessa Townsend adında bir sevimli kız yardımcı olacaktır. Bu şirketin eski Amca George miras olduğunu söyler. Ne yazık ki, yıllar onların paralı almak ve amcası sırayla ekonomiyi desteklemek olamaz. Şimdi karlı bir iş müreffeh çiftçilere olmak için fırsat var. Tarım için ödeneğe ihtiyacımız var. Para birçok yönden elde edilebilir:

 • kendisi için puan ve podarki
 • olsun, çeşitli görevler gerçekleştirin
 • Dostigat yeni seviyede, hangi bir ücret poluchish
 • için para günlük igraya kazanmak
 • Mozhno Bu yaparak
 • Suschestvuyut belirli görevler, sen zoloto
 • alabilirsiniz
 • Nu ve en kötü ihtimalle, her zaman Site igry
 • dükkanda altın satın alabilirsiniz

Chtoby çiftlik derhal, sulama, ekin ekmek ürünleri zararlıları ve yabani otlar, hasat, süreç onu yok ve satmak gerekir, gelişti ve gelir elde. Traktörler, sevalok, biçerdöverler - Bunu yapmak için, tarımsal işleme ekipmanları satın almanız gerekir. Iyi bir hasat için, sulama sistemleri kurmak için. Işleme ve ürünlerin depolanması için hangarlar, depolar, değirmenler ve temizleme oluşturun. Bir günlük iş yükü ile başa değiliz çünkü Ve elbette, işçi kiralama. Aynı evcil hayvanların ve kuşların üreme için de geçerlidir. Biz yumurta toplamak, en iyi gıda satın, onları, temiz, saman beslemek gerekir. Corrals, çiftlik, ayırıcılar, sağım sistemleri, ekipman kurmak ve aynı zamanda insanları işe almak gereklidir.

Burada başka bir sorun - restoranlar, kafeler ve dağıtım noktaları ile sözleşmelerin sonucu taze ve kaliteli et, süt ve meyve ve sebze üretimini sağlamak. Özen ve piyasadaki ortakları ile mal alışverişi, yanı sıra yeni bitki çeşitlerinin ve domuz, inek, ördek, tavuk ve tavşan ırklarının satın alınmalıdır. Başka ne büyük Çiftliği'nde oynarken bekliyorsunuz, bu yüzden onların eşyalarını bir uzantısı, yeni arazi satın almak var.

Yani oyun sırasında size personel yönetimi becerileri olsun bir ziraatçı, finansçı, başarıyla ticaret ve iş yapmak için öğrenin!

 

Büyük Çiftliği - Kayıt Ol ve oyna!