Yer imleri

Goodgame

Alternatif isimler: Goodgame

Goodgame Çiftçi çevrimiçi ndash; komik karikatür grafiklere sahip çok oyunculu ücretsiz tarayıcı oyunu. Bu olumlu duygular bir sürü yaşayabilirsiniz kesinlikle olumlu barış vardır. Eğer kentsel koşuşturma zorlayarak ve nefes vermezse, bu hayatın düzgün akışı inanılmayacak paramparça sinirler de olsa, herhangi yatıştırmaya tarım, expanses transfer edilmek üzere, sanal gerçeklik atılmak için zamanı geldi. Onun çiftlik yönetme ve eşyalarını sınırlarını genişleterek, köyün muhteşem sakininin dolu hissediyorum. Ne zaman ve nasıl çalışmak çok Goodgame Çiftçi , kendinizi karar verecektir oynamak için başlayan ve zaman alanları arasında çim sadece yalan ve güneşlenmek. Ama bile zor iş saatleri içinde, herhangi bir yorgunluk hissetmiyorum olacak! Bu işlemden sonra çok heyecan verici olacak!

Goodgame Çiftçi herkes olabilir ve mutlaka yüksek performans ile bir bilgisayar yapmak zorunda değilsiniz online oyun oynamak. Ortalama sistem gereksinimleri proje uygun hale. Normal bir tarayıcı artı bir İnternet bağlantısı & ndash; o bir masal dalmak yeter. Goodgame Çiftçi size meşru bir kullanıcı yapacak ve oyun herhangi uygun bir zamanda olabilir katılmak için oyunda katılın. Geçiş yanı sıra Goodgame Çiftçi kaydı çok basittir. , E-posta adresinizi girin bir şifre oluşturun ve kuralları kabul edin. Şimdi çiftçiler havalı Dünya tüm görkemiyle önce görünür!

Peki, çiftlik sahibi olacak? Ve onların alanları ve bitki ağaç çiftçilik edilecek ve emeklerinin meyvelerini elbette yararlı bitkiler ve hayvan yetiştiriciliği farklı büyür ve. Aralığında kültürün ne tür sorun? Evet, çok! Örneğin muz, erik, limon, kiraz, portakal, elma, zeytin vb. d. Ayrıca, evcil hayvan koşullarının iyileştirilmesi, tüm süreçlerin bir çiftlik genişletilmesi ve modernizasyonu ilgileneceğim. Oyun gibi Çiftçi, öncelikle sosyal, önemli olan nokta komşularla ilişkidir. Düşman yapmak ve gerçek arkadaş bulmak için tüm sonra, onları dahil edebilirsiniz. Işbirliği öğrenin ve başarı garanti edilir. O Goodgame Çiftçi bir fırsat oynamak almakta olanların birçok ülkeden insanın başarıları rekabet olduğunu belirtmekte yarar var. Dünyada Oyun ilgilenen oyuncular!

seferde bir çok şey sert çekme olduğunu Merak etmeyin, ve onunla nasıl başa bilmiyorum. Oyun Goodgame Çiftçi ve pek çok yönü katılıyor talepleri, ancak yeni gelenler çok sadık ve ana zaman verir rağmen. Öncelikle hangi aracılığıyla size ve temel işlemleri öğrenmek basit bir eğitim programı var. Her şey saat gibi gittiğinde: dikim lahanası, hasat, meşru bir kar pick up, piyasada işlem görüyor. Oyunda Ticaret özel bir yeri vardır. Bu satış sürecinde olan ve onların ürünlerinin satış yapmak ve daha da geliştirilmesi için gereken her şeyi olsun satın alabilirsiniz. Bu arada, piyasadaki ve diğer oyuncular ile etkileşim daha başarılı olacaktır. Yani kendinize onların iyilik özelleştirmek için şansını kaçırmayın! Pazar & ndash; o da bir iş gerçekleştirmek için alabileceğiniz bir yerdir. Ve onlar iyi bir ödül için sorumludur. Sen biraz para ve diğer çiftçiler yardım kazanabilirsiniz. İşinizi & nbsp; Bazı oyuncular farmadolarry ödemeye hazırız. Ancak, her zaman kızartmayalım zorunda kalacak üzgün olmaya kalkmayın. Eğer belli bir gelişim düzeyine ulaşmak ve kendilerini paralı hizmetlerini kullanacak, başkalarının emeğinin ödemek için yeterli zengin olacak zaman.

oyunda pazara ek olarak bir dükkan vardır. Bu çiftliğe transfer ve süslemeleri bile büyük bir seçim olabilir bitkiler, hayvanlar, gübre, binaların her türlü sunmaktadır. Seviyesine doğru orantılı olacak şeylerin bir dizi. Yani uzun süre oynamak olduğunu, bu komik dünyada daha güvenli hissediyorum.

Nihayet oyun Goodgame çiftçi yararlı fonksiyonları bir dizi var olması gerektiğini söyledi. Örneğin, konuşma, arkadaşlar, eklem problemleri ve diğer kişisel günlüğü sanat galerisi çiftlik hediyeler için. Bu muhteşem çevrimiçi üründe kendiniz görün. Hayal kırıklığı tehdit değil! Zevk ve tüm şans size izin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more