Yer imleri

Goodgame Gangster

Alternatif isimler: Goodgame Gangster

Goodgame Gangster Online & ndash; ücretsiz tarayıcı tabanlı multiplayer strateji sosyal oyun. Bu derin düşünülmüş arsa, yüksek kaliteli grafikler, oyun eylem büyük bir seçim ve etkili unutulmaz kavgalar yapmak için yardımcı küçük şeyler her türlü bir sürü eşliğinde Goodgame Studios heyecan verici bir eylemdir. Oyun Goodgame Gangster basit, sıradan bir asker başlayarak, biz başında kaderin yönlendirecektir bir vaftiz babası olarak olana kadar kadar saflarını artırmak olacak. Emir vermek zamanı henüz gelmedi Ama eğer, sadakatle lideri size atanmış tüm görevleri yürütmek için iyi bir ter var. Ve gangster gerçek mutluluk ve eylem özgürlüğünün bir tat ile, ilginç, aynı zamanda köpüren dolu tehlikeli macera, arasında hayat olsun. Rahatsız olanlar gerçek hayatın kurallarına uymak ve kimin serbestlik oyunu Goodgame Ganster kesinlikle huzursuz suçlular ne istediklerini yapıyorlar, çünkü tadı var craves. Sen, karaborsada işlem, büyük çete savaşları katılmak altın kazanç ve büyük bir cephanelik ölümcül nesnelerin alımı için zevkle harcamak için bir düello diğer oyunculara neden olacaktır. İleri! Goodgame Gangster Kayıt sizi bekliyor ve tüm ihtişamıyla çarpıcı bir suç dünyasını açmaya hazır olduğunu!

bilgisayarınızdan Goodgame Gangster oynamak mümkün olmayacaktır Ne dert etmeyin. PC'niz yüksek parametrelere sahip olmasa bile, yine de güvenli bir şekilde, oyun devam edebilirsiniz mütevazı daha fazla oyun için sistem gereksinimleri nedeniyle. Artı internet tarayıcısı & ndash; ve elinde bir tabanca ile oyun sokaklarında koşturup ediyoruz! Hesabınızı oluşturmak gibi, çok zaman almayacaktır. Oyunun Goodgame Gangster iki aşama kaydedilir. Önce görünümü, cinsiyet, isim ve sınıf seçmek için bir karakter oluşturmanız gerekir. Ve e-posta, şifre gibi alanlarda dolgu geçişten sonra istenilen oyun dünyasını seçin. Kayıt sonunda kontrol ederek kuralları kabul ve karanlık ilişkilerinde yürütmek için devam edebilirsiniz.

oyuncuların babalarından tarafından yönetilmektedir aile birleştirilmiştir. Eğer Clan içine girerken, bir asker olmak. Zamanla, promosyon kazanabilirsiniz. Kariyerinizde bir sonraki aşaması Capo başlık olacak. Capo mevcut böyle bir eylem için: saldırı, saldırı / savunma kayıt, fedakarlık başlatılması - külçe altın. Sonra Danışmanını iyileştirmek için vaftiz babası kazanabilirsiniz. Eğer daha önce olmuş fırsatları almadan bu başlık, aşağıdaki sorumlulukları ekler: Capo ve Asker ikramiye satın (Nakit / deneyim) meşgul oyuncular davet Capo Soldatov yükseltmek düşürücü sınırdışı. Eğer hiyerarşik merdivenin & ndash ilerleme elde edecek Nasıl; sizin durumda, ana şey & ndash çünkü; Sonuçlar!

Goodgame Gangster Siz öğeleri bir sürü kullanarak olacak oyunu oynamak için. Vücut zırhı, çeşitli mekanlara (taktik teleskopik, kızılötesi teleskop manzaraları ve lazer), duman, sersemletici el bombaları, dinamit TnT, atma bıçak, çevik kuvvet polisi kalkanı ve daha fazlası: Çünkü mevcut silahların bu tür. Askerlere yardım ve bandaj, hapları ve diğer iyilik içeren bir tıbbi kit temin etmek. Böylece kamuflaj pelerini, kamuflaj, kayış ve benzeri bazı yararlı şeyler vardır. Kendi güçlerinin gıdalar, yani kahve, meyve suyu, havuç, erişte, çikolata kullanmanız gerekir karakteri borçlanma ek olarak. Bu çeşitlilik oyun, zengin ve çekici kılmaktadır.

ama tüm bahsedilen konuları stok yeterli savaşta başarılı olmak için. Karakterler belirli özelliklere sahip olduğundan, o zaman, bu parametreler pompalanan gerektiğini kazanan şansını artırmak için. İlk olarak, biz üç kilit özelliklerine ve ndash dikkat etmelidir; şans, azim ve mücadele özellikleri. Her sınıf için son özel: Gopnik & ndash için; dolandırıcı & ndash için bir kuvvet; Için & ndash Çeviklik ve taktikler; zeka.

Bu arada, ve sınıflar tarafından kendileri aralarındaki farklılıklar bulunmaktadır. Goodgame Gangster oyunu mevcut üç sınıflar arasında bir seçim yapmak başında sağladığından, sen kimin kim olduğunu bilmek gerekir. Yani soyguncular çok sinsi ve genellikle onların eylemleri dürüst nasıl sanmıyorum gerçi, geri grev gibi. Buna ek olarak, onlar mükemmel düşman hit önlemek mümkün bulunmaktadır. Hırsızlar saldırı aksine Taktikler, kötü yansıtır, ama bu yüzden rakipler vuruş sayısını almak, kendi saldırı hesaplamak mümkün. Ama haydut savaşta onların azim ile ayırt edilir. Onlar her dayanıklılık gıpta vardır. Hatta en yorucu ne sonra onunla mücadele. Sen, senin görüşüne göre, en uygun ve bu zorlu dünyada vyborot öncelik istiyor birini seçebilirsiniz! Neden etkili bir vaftiz olmazlar?

kendileri ve ndash İnan; hepsi gerçek! Göstermek için bu fırsatı kaçırmayın! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more