Yer imleri

Valhalla'nın Kahramanları

Alternatif isimler: Valhalla'nın Kahramanları

Heroes of Valhalla, türlerin harika bir karışımıdır

Heroes of Valhalla hala çok taze ve aktif olarak geliştiriliyor. Bu, yarın oyunun bugün gördüğünüzden farklı olabileceği anlamına gelir. Ancak burada birkaç strateji ve kule savunma türünün iç içe geçtiğini şimdiden güvenle söyleyebiliriz. İskandinav tarzında dekorasyon, Vikingler, mitolojileri ve kahramanları.

Oyun

Burada her şey oldukça basit, Heroes of Valhalla oynamaya başladığınızda, sizi oyunla tanıştıracak siyah bir kuzgun tarafından karşılanacaksınız. Burada henüz tanıtım videosu veya hikayesi yok. Tıpkı karakter ya da ırk seçimi olmadığı gibi. Size yönetmeniz için küçük bir köy verildi, geliştirilmesi, binalarla inşa edilmesi ve savunulması gerekiyor. Tüm interaktif oyun köyün savunmasıdır. Ancak bu savunma basit değil, burada ordular yok, en azından kuşatma silahlarınız yok, sadece güçlü kahramanlar ve savunma kuleleri var.

Şehrinizin kule savunmasını düşman saldırılarına karşı organize etmeli ve geliştirmelisiniz. Her saldırıyı kendin başlatıyorsun ve kahramanları da kendin savunmaya alıyorsun. Ayrıca kahramanları kontrol edebilir ve onları savunmalar arasındaki savaş alanına yerleştirebilirsiniz. Kuleler inşa etmeyi ve yükseltmeyi unutmayın, kulenin saldırı bölgesine ulaştıklarında düşmanlara otomatik olarak saldıracaklar.

Kahramanlar, günümüzde ana savunma birlikleri türüdür. Savunmada 4'ten fazla kahraman olamaz. Farklı uzmanlıklarda gelirler:

  • Berserker çok fazla yakın muharebe hasarı verir
  • Archer yüksek menzilli hasar verir
  • Knight düşük hasar ama yüksek savunma
  • Baltacı ortalama hasar ve ortalama savunma

Bir saldırı başlatır başlatmaz, kahramanlar kapıdan çıkar ve düşmanlarla yüz yüze gelir. Onları farklı grupları engellemeleri için gönderebilir veya maksimum koruma için şehrin ana kapılarına bırakabilirsiniz. Çünkü kapı düşerse bütün köy düşer. Koruma aşamalarını dikkatlice düşünmenizi öneririz.

A tavsiye: erken aşamalarda savunma surları inşa edin ve onları seviyelendirin. Böyle bir yapının seviyesi ne kadar yüksek olursa, can puanı o kadar yüksek ve düşman tarafından üstesinden gelinmesi o kadar zor olur. Ve bu arada oklarla ateş edebilir veya taşlarla doldurabilirsiniz. Farklı güç, hız ve saldırı alanına sahip farklı kule türleri olduğunu lütfen unutmayın. Düşman dalgaları yok edildiğinde yeni tür kulelerin kilidi açılır. Ayrıca, her dalga için kuzgundan değerli ödüller alacaksınız. Altın ya da kaynaklar ya da hem efsanevi hem de sıradan kahramanları çağıran boynuzlar olabilir. Rakipleriniz her aşamada gelişecek ve gelişecektir. Bu, savunmanızı geliştirmeniz ve kahramanlarınızı geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir. Düşman birliklerinin türlerine dikkat edin. Engellerin üzerinden atlayan askerler var, okçular ve okçular var ve sıradan yakın dövüşçüler var.

Heroes of Valhalla'yi ücretsiz indirin ve bir Android öykünücüsü kullanarak bilgisayarınızda oynamaya başlayın. Sonuçta, bu strateji akıllı telefonlar için geliştirildi.

Size oyun çok basit ve lezzet yok gibi görünebilir, ancak bunun hala bir beta sürümü olduğunu ve geliştiricilerin bir hafta içinde yeni ve eğlenceli bir şey ekleyebileceğini unutmayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more