Yer imleri

insanlık

Alternatif isimler:

Humankind medeniyetlerin gelişimi ve daha fazlası hakkında oyun. Bilinen oyun serisiyle biraz benzerlik gösteren geliştiriciler, bir başyapıt yaratmayı başardılar. Buradaki grafikler oldukça iyi, ama mesele bu değil. Oyunun görevi bir medeniyet yaratmak ve geliştirmeye yardımcı olmaktır ve hangi özelliklere sahip olacağına yalnızca siz karar verebilirsiniz.

Humankind oynamaya başlamadan önce, bir avatar oluşturmanız ve ardından bir imparatorluk amblemi ve renkleri seçmeniz gerekecek. Bu macera Neolitik çağda başlar. Hayvan derilerinde ilkel insanları kontrol edin, bölgeyi keşfedin ve yiyecek toplayın. Dönemin yıldızlarını aldıktan sonra geliştirmede bir tur atabilirsiniz. Dönemin yıldızları, belirli görevleri tamamlamak için verilir, örneğin, nüfusu gerekli değere çıkarmak, yeni bölgeleri fethetmek, gerekli teknolojileri araştırmak ve diğerleri.

Yeni bir çağa geçtiğinizde, halkınızın kültürünü değiştirme fırsatına sahip olacaksınız ve bu, nüfusun özelliklerinde çeşitli benzersiz özellikleri birleştirmenize izin veren çok ilginç bir seçenek. Mevcut kültürlerin listesi her dönem için ayrıdır. Sayıları yüzden fazladır, bu yüzden hepsini burada listelemeyeceğiz. Oyunda kültürler, her birinin kendi sembolü olan yedi türe ayrılmıştır.

  • Esthete yıldızı
  • Tarım buğdayı
  • Oluşturucu Teçhizatı
  • Yayılmacı Bayrak
  • Tüccar parası
  • Militarist kılıçlar
  • Bilim adamı atom

Çağların değişmesiyle, insanların benzersiz bir özellikleri kombinasyonu elde edilebilir. Bununla birlikte, bir medeniyet geliştirmek için oyun boyunca bunu yapmak mutlaka mümkün değildir, ancak o zaman ona ek yetenekler de veremezsiniz. Haritadaki uygarlığınız yalnız değil. Oyunda diplomasi çok ilginç. Diğer uluslar size düşmanca, dostça veya temkinli davranabilir. Liderleri sizden korkabilir veya size tapabilir ve örneğin siz birine karşı anlayışsız olabilirsiniz. Dost medeniyetler, savaşçılar kiralayabilir ve hatta böyle bir medeniyeti kan dökmeden emebilir.

Oyunda özel bina, dini bina ve dünya harikası var. Eşsiz bir proje seçtiğinizde, komşuların önce onu inşa edeceğinden endişelenmenize gerek yok, bir kez bir seçim yaptığınızda, diğerleri için kullanılamaz hale geliyor. İdeoloji sekmesi, uygarlığınızın özelliklerinde bulunur. Özel durumlarda vereceğiniz kararlara bağlıdır. Savaşlar ve savaşlar ilginç olabilir, ancak bu tür şeylerden hoşlanmıyorsanız, otomatik modu seçmeyi her zaman bilgisayara bırakabilirsiniz. Bilgisayarın her zaman doğru seçimi yapmadığını ve kazanmanın oldukça mümkün olduğu yerde kaybetmenin mümkün olduğunu hatırlamakta fayda var.

İnsanlarınızı Neolitik dönemden bugüne yönlendirin, hatta geleceğe kendi benzersiz yolunuzla bakın. Neye odaklanacağınıza karar verin. Diplomasi, bilimin gelişimi, ticaret veya yeni bölgeler için sayısız savaş olabilir. Oyunun olanakları neredeyse sonsuzdur. En güçlü medeniyet olmasanız bile, keşfedilmemiş yeni bir toprak bulabilir, orada yerleşimler kurabilir ve gelişmede herkesin önünde büyük bir adım atabilirsiniz.

İnsanlık ücretsiz indir, ne yazık ki başarılı olamayacak. Ancak oyunu Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyun kesinlikle ilgiyi hak ediyor. Tereddüt etmeyin, medeniyetin kaderi sizin elinizde, hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more