Yer imleri

IROD

Alternatif isimler: IROD

nbsp;

Irod Online & ndash; tarayıcı tabanlı sosyal strateji oyunu, hangi başarıyla tarihsel anları ve fantastik unsurları birleştirir. Eylem Tanrı'nın kıtası, iyi ve kötü yüzleşmek güçleri birbirlerine gerçekleşir. Ana görevi & ndash; Herod başkanlığında karanlık ordusuna karşı savaşmak için. Kötülüğün dünyayı temizlemek için, farklı zamanlarda efsanevi kahramanların yardım alabilir. Asırlık Gates aracılığıyla başka bir çağ geçirme, bulmak ve savaş hakkında bir şey biliyor büyük adamların bir ordu çekmek mümkün olacaktır. nbsp; Ve bu gücü ve etkisi yayılır artar! nbsp; Irod & ndash oyna; Bu, büyük epik savaşlara katılmak, zaman içinde seyahat etmek, kentin gelişiminde meşgul güvenilir müttefikler bulmak ve insanlığın aydınlık geleceği için iyi işler yapmak anlamına gelir. Ana hedefe ulaşmak için çaba, silah ve büyü kullanın. Sadece inatçı irade başarılı ve önemli bir kişilik haline!

Oyun Irod kayıt için heyecan verici maceralar yaşamak. Bir hesap oluşturarak, bu tür alanları ile bir form doldurmak gerekir:

- giriş

- şifresi;

-

Şifreyi tekrarlayın;

- E-posta,

- güvenlik kodu.

gerekli bilgileri başlamasının ardından, Şartların kabul edilmesi ve cesaretle & laquo basın onaylamak için kontrol edin; gönderin & raquo;. Bilgisayarınızın yapılandırması oyun için uygun olmadığını, endişe etmeyin. Sistem gereksinimleri gerçekten az. Internet bağlantınız ve modern bir tarayıcı varsa, en ilginç sanal eğlence birini keyfini çıkarabilirsiniz.

Irod olağanüstü dünya senin haklı işgalci Kayda ve şimdi onun görevlerini başlatmak zorunda. Birincisi, kentin gelişimine ilgileneceğim. Her şeyden önce 10 seviyesine belediye geliştirmek gerekiyor. Bu üç ülkenin birine katılmak için fırsat verecektir. Ayrıca, ve bu bankalar, mağazalar, ahırlar, hazine, konut gibi diğer binalar, senin bakıma ihtiyacı sahte. Onlar aslında kuruldu oyunun potansiyelini arttırmak için geliştirilebilir. İkincisi, kahramanlar bulmak için Çağlar Kapısı'ndan gidip ordusunun saflarında savaşmak için onları zorlamak zorunda. Sen Scipio, Mardonius, Leonid, Hannibal, Kral Arthur, Spartacus, Merlin, Doktor, Pompey Büyük, Attila, Cengiz Han gibi gibi ünlü karakterimiz buluşacak. Büyük olasılıkla, onların kahramanlıklarını duymuş ve bu deneyimli asker getirebilir ne gibi faydalar açıklamak zorunda değildir. Üçüncüsü, kesinlikle razdobyvat St. Eloy taş parçacıkları gerekir. Onların yardımı ile yardım ve yukarıdaki karakterler için arayabilirsiniz. Eloy farklı yerlerde ve dönemlerde olabilir çakıl toplayın. Çünkü bu ve başarı, hiçbir şey kaçırmamak deneyin! Ve nihayet, dördüncü & ndash; muharebe misyonlar performans, şehirlerin ve bölgelerin savaşları. Bunu acımasızca bu karanlık yaratıkları yok ve insanları rahatsız için çaba gerekir. Kötü Herod gelen Otvoyuyte kıta. Eğer Abisalle onunla başa çıkmak zorunda olduğunda geliştirilmesi, sen noktaya ulaşır. & nbsp yazın; oyun deneyimi sırasında bir nefret düşman kazanmak yardımcı olacaktır.

Varolan yarışları birini seçmelisiniz oyunu online Irod oynamak için. To sonunda ait olacaktır. Ölüm kötülüğe karşı durmak isteyen sakinleri bu ırkların ayrılır:

-

İttifak Tribe (, sağduyulu, son derece zeki, cesur onların hedeflerinden sapma yok ve ağır silahların kullanılmasını sağlamak ve kara büyü yardım isteyebilirsiniz)

& nbsp; - Empire Soylular (adalet seven Noble gibi ünlü olan vatan savunucuları,)

- (onlar saldırısından insanlığı özgür olabilir inanıyoruz ve denizde ve karada hem de savaşmaya hazırız göçebe kabileler) Amerika Birleşik Mercenaries.

Online oyun Irod askeri başarıları ve prestij için izlenmesini önermektedir. Bu oyun dünyasında konumunu belirlemek oldukça önemli yönleri olduğunu. Ayrıca, tasarruf gerekir. Para iki türü vardır. Altın oyunun ek özellikleri kullanmak suretiyle kullanılabilir elmas, daha yaygındır. Yiyecek gibi önemli bir kaynak stoklarını yenilemek gerekir. Onsuz herhangi bir form veya bir ordu korumak. Bu arada, askerler ile ilgili, daha fazla sayıda komuta & ndash altında; Daha iyi. Büyük, güçlü ordusu & ndash; muharebe gücünün temeli. Her şey sizin elinizde çünkü Yani, go ahead!

Irod oyun ittifakın parçası olarak daha rahat olacaktır. Eğer gücü ana olmak düşünüyorsanız, kendi ittifak oluşturmak. Aksi takdirde, mevcut olanları katılın. Arkadaşları ile birlikte, herhangi bir test sizden korkmuyoruz! Onun zevki etkisini uzatın!

Irod oyunu sizi bekliyor ve iyi bir izlenim vermek için hazır! Now & ndash katılın; ve bunu asla pişman olacak! Ilginç ve zengin boş vakit geçirmek! Tüm planların uygulanmasını edelim!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more