Yer imleri

KlanZ

Alternatif isimler: KlanZ

KlanZ & nbsp; Çevrimiçi & ndash; Bir çizgi roman tarzı gelişti ticaret kart stratejisi. Oyunun arsa ve ndash geliştiriciler tarafından planlandığı gibi; bir metropol hikayesi. Olaylar sokaklarda hareket ediyor. Her yeni gelen oyuncu sekiz kartlar mücadelede oluşan ekibin lideri olur. Kendi eylemleriyle düşünmek için kartı almak için öğrenmek, art arda savaşta meşgul olan oyun dünyasında itibarını kazanmak için. KlanZ & nbsp; & nbsp; & Ndash oyna; Şehirde iktidar mücadelesinde yer almak anlamına gelir, o pek turnuva kazanmak kartları güzel koleksiyonu ile diğerlerini sürpriz sıcak savaşlara parlamaya istiyor. Oyun sırasında sürekli paketi ikmal ilgilenir. Ve bu süreç eğlenceli olacak böylece kartların yeni tip her zaman görünecektir söylemeliyim. Daha fazla başarı elde etmek için, kullanıcıların çoğu klan birleştirilir. Bulmak başarırsanız iyi müttefikleri hızlı yıldızlığa yükselmeye mümkün olacak. Tek bir dakika, KlanZ & nbsp ile harcanan zamanı israf etmeyin; Çevrimiçi sözler çok ilginç!

oyun & ndash için gerekli tüm; internet erişimi, modern bir tarayıcı ve bilgisayar ortalama yapılandırması. Sistem gereksinimleri oldukça mütevazı, mükemmel uydurulmuş bir seçenek aşağıdaki parametrelerle bir PC:

- İşletim sistemi , Windows / 2000 / XP / Vista ve katı, 32 / Yedi ,

- CPU Intel Pentium Iota; ve Iota; & Iota , 800 Mc , ,

- ekran kartı 64 MB

- 256 MB RAM.

Projeye

Erişim KlanZ & nbsp geçtikten sonra alırsınız; Kontrol edin. Sen oldukça hızlı bir hesap oluşturun. Kullanıcı adınızı, e-posta adresi ve şifre: Sonuçta, birkaç alanları doldurmak gerekir. O daha iyi olurdu bu yüzden varsayılan kullanıcı sözleşmesi kurallara önceden tanışmış.

Yani, başarılı KlanZ bütün unsurlarıyla mücadele etmesi oynamak için. Her oyuncu ilk avatar seçer. Sen kadın & ndash veya erkek alabilir; Bu tercih nasıl. Bazı özellikleri, yani güç kaybı, kapasite, bonus seviyesi teklik sahip kullanım kartlarını mücadele etmek. Masanın üzerinde dört rastgele kart düşer. Tabii birileri daha önce kazanmak değil sürece kavga kendisi de, dört mermi oluşacaktır. Sen, rakip olarak yaşam ve enerji rezervi olacak. Enerji saldırı kartlarını etkiler. Rezerv ömrü kalan miktardan zafer bağlıdır. Yani başlangıçta oyuncuların 4 kartları, 12 can, 12 enerjiye sahip. Ve daha bir rakip üzerinde hasara neden şansı daha fazla saldırırlar.

oyun kullanıcıları Klanz 5 biçimleri sunmaktadır. Bu turnuva Arpad Taslak (küçük bir turnuva hangi oyuncuların güçlendiriciler ortaya çıkarmak için, (oyuncular tarafından oluşturulan), lonca savaşları (kadar 5 haftalık süren), Mini-turnuvalar (level 10 edinilebilir, Stadı'nda günlük yürütülür), ve daha sonra haritayı sökmeye ), Mühürlü () 8 seçmek için oyuncu vardır 24 kartlarından elde.

yine olaylar gibi önemli bir an vardır. Onlar bir kart ve pound kazanabilirsiniz. KlanZ & nbsp; Oyun size muhalefet, yiğitlik, soğukkanlılığını adında bir oyun olayları sunmaktadır. Tüm görevleri bu zengin oyun çeşitliliği yanında. Örneğin, böylece, günlük gibi görevler haftalık, piyango, başlıklar almak ve olabilir. d. Buna ek olarak, size ihtiyacınız olan her şeyi satın almak için pazara ziyaret etme fırsatı ve bir mağaza olacak.

nbsp;

oyun topluluğu katılarak, hiç sıkıcı bir an için unutacak, inan bana. Bu kart oyunu böylece tekrar ve tekrar dönecektir, egzersiz sıkma. Yeteneklerini, kendi emelleri bastırmak liderlik fethetmek ve gerçekten mutlu bir adam hissediyorum süsleri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more