Yer imleri

Lineage 2 Esans

Alternatif isimler:
Lineage evreninden

Lineage 2 Essense. Grafik açısından ve sadece Lineage 2 Classic'e benzemiyor. Ama aralarında önemli bir fark var. Serideki diğer oyunlarda olduğu gibi asıl görev, görevleri tamamlayarak, diğer oyuncularla savaşarak, görevleri tamamlayarak ve kale kuşatması gibi etkinliklere katılarak karakterinizi sürekli geliştirmektir.

Playing Lineage 2 Essense, oyunun klasik versiyonuna kıyasla çok daha kolaydır ve geliştiricilerin kendilerinin tasarladığı şey tam olarak budur. Oyunun hedeflendiği seyircinin çok fazla boş vaktinin olmadığı anlaşılıyor. Yayıncı, bu tür insanlar için oyunun bir versiyonunu düşündü ve özel olarak yayınladı. Oyunda otomatik yükseltme var. Siz işteyken, karakteriniz hayatını yaşıyor ve katılımınız olmadan deneyim puanları kazanıyor. Ama yine de karakteri istediğiniz gibi geliştirmek için oyuna düzenli olarak zaman ayırmanız gerekiyor. Ek olarak, oyun seviye atlamak için gereken deneyim miktarını önemli ölçüde azalttı, bu nedenle çok daha hızlı ilerleyeceksiniz.

Lineage 2 Essense'ü ücretsiz indirmeden önce hangi sınıfı seçeceğinize karar vermelisiniz. Aşağıdaki mevcut karakter sınıfları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Oyunda birçok sınıf bulunmaktadır. Kısacası yedi ırk vardır ve her birinin kendi sınıfı vardır ve ağaç gibi gelişirler. Belirli bir seviyeye ulaştığınızda, birkaç sınıf seçeneğiniz vardır. Birkaç seviyeden sonra, tekrar sunulan seçeneklerden birini seçin ve bu şekilde devam edin. İnternette doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak birçok video var. Onları tanımanızı öneririz.

Lineage 2 Essense Yarışları:

  • Silf
  • Kamael
  • İnsan
  • Elf
  • Kara Elf
  • Orc
  • Gnome

Irkların her birinin karakteri çok güçlü bir savaşçı yapılabilir, hepsi size bağlı.

Karma sistemi mevcut. Düello yapamayan başka bir oynanabilir karakteri öldürdüğünüzde verilir. Karma olumsuz ise, bazı performans cezaları uygulanacaktır. Karma aklama, oyunun klasik versiyonuna kıyasla çok daha hızlıdır, yani bu sadece geçici bir rahatsızlıktır.

Lineage 2Essense, atmosferi ve harika müzik eşliğinde fantastik hayranlarını memnun edecek. Oyun çoğunlukla her gün ona çok fazla saat ayıramayacak olan insanlara yönelik olduğundan, içinde neredeyse hiç grup görevi yoktur. Ama aksi takdirde, her şey yolunda, birçok zindan, görev ve PvP var. Ayrıca kalenin fırtınası herkes için haftalıktır. Ayrıca canavarlar, iblisler, ejderhalar ve çok daha fazlası var.

Geleneksel olarak mevcut silah ve zırh yükseltme sistemi sayesinde herhangi bir öğenin gerekli parametrelerini önemli ölçüde artırabilirsiniz. Herhangi bir değişiklikle, başarı şansını göz önünde bulundurun. Çok düşükse, muhtemelen riske atmamak daha iyidir, çünkü başarısızlık durumunda her şey mahvolabilir. Birçok ekipman ve silah koleksiyonu var. Herkes kendi zevkine göre bir kit kurabilir, gereksiz eşyaları satarak kurtulabilir, eksikleri diğer oyunculardan satın alabilir. Bunu yapmak için oyun para birimine sahip bir oyun içi pazar var.

Bu tarz oyunları seviyorsanız oyunda yapacak çok şey var. Lineage 2 Essence'ı PC'ye yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more