Yer imleri

Living After War

Alternatif isimler: Savaşı, savaş sonrası After Life Yaşam

Yaşam sonra Savaşı Oyun & ndash; Eylem: Strateji ve 'den , , element mmo , ve RTS. Bir nükleer savaş sonrasında insanlığın farklı hizipler ayrılmıştır zorunda kaldılar burada olaylar karanlık bir gelecekte açılmak. Bunu kayıtsız değil kime olanların bir parçası olarak vatanları için mücadele etmek zorunda. Aslında nasıl işler oldu? Birisi mutasyona uğramış ve hala onun gezegende kaldı. Diğerleri uzaya uçtu ve orada barınak buldular. Yarın & raquo; 200 yıl sonra dönen, insanların uzay & laquo sol; ve bunların yokluğunda gerçekleşen metamorfoz hayret. Yeni ırk Nak & ndash temsilcisi; Bu genetik mutasyona uğramış bir adam. Ve belki aynı görünüme sahip insanlar ve onlarla ortak bir dil bulmak mümkün, ama sonra henüz üçüncü bir ulus & ndash istifa; Shamak. Bu vicdansız oluşturma yerde dolaşmak ve dağ dünyanın sakinleri geri kalanı köleleştirmek için çalışırlar. Tabii bir çatışma mevcut tüm araçları vardır edilir. Ören arka planına karşı bütün bu yoktur. Evet, dünya eski gibi olmayacak, ve henüz kaderi sizin elinizde!

Oyunda

Kayıt L ve . ve . B , . geleceğe oyuncular alır ve bunu uygulamak olanların çabaları bağlıdır nasıl etkileyeceğini. Sistem gereksinimleri hayal kırıklığı yok emin olun. PC aşağıdaki kriterlere uygun olmalıdır:

  • İşletim Sistemi , Windows XP / Vista ve / 7
  • CPU Çekirdek 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • Video Çekirdek 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • HDD 3 GB
  • 1 GB bellek

L ve . ve . B , . Kayıt girmeniz gereken süre boyunca doğal olarak yetkilendirme, şöyledir:

    1. Giriş Yap
    2. şifre

Daha sonra, oyunu kurmak için sihirbazı izleyin istemci indirmek ve kurmak gerekir.

oyunu L ve . ve . B , . Çevrimiçi & ndash; Bir tufan sonrası dünyada hayatta kalmak için arzusudur. Ama senin görevin sadece kendini kurtarmak için, ancak başarılı değil. Sen kaynakların sonsuz savaşlar, epik baskınlar, heyecan verici ve aynı zamanda tehlikeli misyonlar ve karmaşıklığı değişen grup görevleri için bekliyor. Ekipman kurmak, asker komutu alın, hizip yeni dünyada güç kazanmaya yardımcı olur. Gerçek bir ölümcül karışımı vardı ki, onların mücadele becerileri birleştirmek öğrenin. Gitmek istediğiniz hangi yolu seçin. L ve . ve . B , . Bir savaşçı rolünü, bir hayalet ya da psionics oynayabilirsiniz. Karakterinizi geliştirin, savaş, o yenilmez oldu!

temsilcileri bir araya & nbsp sınıfları daha yakından bir göz atalım; Her fraksiyonda. Böylece, savaşçı & ndash; ashabına savunucusu, hazır kanının son damlasına kadar ayağa. Ağır zırh kritik anlarda onu beslemek ve otomatik tüfeğin ustalık ve iki elle kılıç yapmak düşmanları korkudan titremeye. Hayaletler benzersiz yetenekleri ile, gizli, acımasız. Savaşta, onlar açık bir çatışma korkuyor, ama onun asıl silah ve ndash çünkü; hileler ve kurnaz manevralar & ndash; düşmana büyük zarar neden olabilecek. Psionics & ndash; Herhangi bir ordunun kompozisyonu için nadir, ama büyük bir değer. Bu temsilciler seçildi obdarovannye, düşünce gücünü etkileyen edebiliyoruz. Onların cephanelik de savaş onlar düşman şiddetli alevler, don veya irade kuvveti nedeniyle elektrik şokları yok edebiliyoruz, etkili küfürler ile doludur.

Oyun L ve . ve . B , . Sadece yapay zeka ile mücadele ya da başsız hedefi yok değil. Burada diğer oyunculara karşı rekabet edebilir. Kendi taktiklerini göstermek için arsa L . ve . B , . o nline ve Bu vardır.

tank veya helikopter hızla Otur ve oyun oynamak için start L . ve . B , . Zemin ve hava birlikleri hem yönetin. Eğer alacağını ne zaman tam yeteneklerini göstermek için bir fırsat var!

L ve . ve . B , . Oyun lonca katılmak ve gibi düşünen insanlarla yan yana mücadele sunuyor. Ona destek arkasında hissederek, gerçekten Dünya'nın efendisi kim ispat mümkün olacak, inan bana. Zor bir test için hazır olun, sabırlı olun ve daha parlak bir geleceğe taşımak lütfen! Şans size geçer olsun!

nbsp;

 

Savaş Oyunu Kayıttan sonra yaşamak