Yer imleri

Ortaçağ Çevrimiçi

Alternatif isimler: Ortaçağ

Ortaçağ Çevrimiçi oyun & ndash; Efsane kefen geçmişte geliştirilen multi client fantastik strateji,. Sen XII yüzyıla taşınan ve sadece kanlı Haçlı Seferleri öldü kadar arazi Ortaçağ krallığı yakalamak için amaçlayan savaşlara katılmak vardır. Belki zenginlikleri devlet internecine savaşları zayıflaması, çok akıllıca değil gelir. Bunun yerine iktidarı paylaşmak ve güç ekonomisini anlamak için birlikte çalışmak, güçlü ve yenilmez bir hale nazik olabilir. Ama herkes kendisi için düşünüyor. Peki & nbsp; ve bu kadar bencil kişiler haklarını salıncak ve bir parça daha koparmak için denemek için bir hakkı var ortamına alıyorsanız. Tabii ki, yalnız çok elde değil. Sonuçta, en önemli toprak dağıtımı şiddet klan savaşları sırasında oluşur. Yani müttefikler ve ndash arayın; ve daha fazlası! Sen bunu cetvel olmaya hak olduğunu kanıtlamak mümkün olacak!

Ortaçağ Çevrimiçi , İnternet bağlantısı ve aşağıdaki yapılandırmaya sahip bir bilgisayara ihtiyacınız olacak oyunu oynamak için: OS , Windows 7 , Windows [ 1] Vista , Windows XP ; 1.4 GHz işlemci; 128 MB ekran kartı; 512 MB RAM ve 100 MB sabit disk. Ortaçağ olmak sonra bir hesap yaratacak indirin. Ortaçağ Çevrimiçi Kayıt çok basittir: login girin, şifre düşünülmüş ve bir e-posta adresine iletilecektir. Oyun başladığında, ana karakter oluşturmanız gerekir.

Ana karakter ve paralı:

yönetmek edeceğiz karakterler iki kategoriye ayrılır için. Sen, lider olmak, tek başına yavaş yavaş oluşmuş paralı bir takım olsun ve farklı özellikleri ile savaşçı ağırlayacak ne seçin. Genellikle Ortaçağ Çevrimiçi , üç sınıf vardır. Onlar beceri ve karakter değil, aynı zamanda silah sadece farklıdır. Yani cuirassiers onları düşmanla sıkı çatışma korkmayın yardımcı ağır zırh ve kalkanlar, giymeyi tercih ediyor. Buna ek olarak, dayanıklı olan herhangi bir birimi için, ilk savunmacılar. Denizciler de silah farklı türleri kendi olabilir yakın mücadele korkmuyoruz. Savunma kolları erkeklere göre daha zayıftır, ama olsa daha fazla onların saldırganlık ve güç bu telafi. Ama üçüncü sınıf, oklar, getirmek dekolmanı bir mesafeden sadece yararlanmıştır. Onlar yay, yayını ve javelins kullanın. Çok ustaca bunu yaparken. Yani, çok zayıf bir savunma rağmen, tam anlamıyla onarılamaz düşmana zarar verebilir. Sevgili komutanlar, yaklaşan savaş için kadrosunu toplama, bakım Bileşiminde giren farklı askerlerine alınması gerektiğini unutmayın. Bu şekilde, sizin başarı sağlayabilirsiniz!

Ana karakter sınıfları bazı aittir ve seçerse

Bu arada, bu sınıf uzmanlık karakteristik diğer uzmanlık sürekli kapalı olacak anlamına gelmez. Meslek değiştirmek ve ilk istek üzerine tamamen farklı bir olası şansınızı deneyin. Ancak, başka bir özel atlamak için sizi uyarmak gerekir, gerçekten bunların hiçbirini hakim değil. Sonuçta, dedikleri gibi iki tavşan vaktim yok ve henüz bir meslek potansiyeli tükenmiş değil varsa, bu ikinci acele için iyi değildir. Sadece zaman içinde tutarlılık ve titizlik istenen sonucu. Eğer Krallığı'nı fethetmesi istiyorsanız Yani, akıllı ol!

oyun Ortaçağ baş döndürücü umudu açılır ve dikkatle & ndash iki şubeleri aracılığıyla pompalanan ise; yani, Sanat Lideri ve Askeri Çanta & ndash; Eğer gerçekten yenilmez hale gelebilir. Bir bilge, bu acımasız savaşta gerçek bir destek olacak 16 paralı bir müfreze kurdu. Bir karakter birkaç tipe ayrılır olduğunu unutmak ve onlara her zaman geliştirmeye ihtiyacı yok. Yani, şu parametrelere dikkat etmek gerekir:

- temel öğeleri (zırh, sağlık, enerji)

- fiziksel özellikleri (güç, beceri, dayanıklılık)

- zihinsel özellikleri (cesaret, zeka, doğruluk)

- teknik özellikleri (saldırı hızı, hareket hızı, inceleme, hasar).

Sizi bekliyor

Zafer, en önemlisi & ndash, deneyim ve puan getirecek; bunları akıllıca kullanmayı öğrenmek. Buna ek olarak, size bir kez Ortaçağ oynamak, bu oyun para kazanmak için gerekli olan başlangıç. Para ekipman kalemlerinin alımı için değil, sadece gerekli değil, aynı zamanda maaşlar paralı ödemek için. Aksi takdirde, kim hırs uğruna ve hatta ücretsiz hayatını riske isteyeyim. Gerekli tüm askerler sağlayın. Kullanılabilir & ndash olur kısa sürede yeni silahlar ile bunları sağlamak için zaman çalışın; ve dünyanın uçlarına kadar takip hazırız.

Ek olarak oynamak için Ortaçağ Çevrimiçi ekipman bir göz tutmak gerekir. En kısa sürede silah, onarım gerektiren süresiz davayı gecikme yok olduğunu fark ettim. Aksi halde, doğru olanı kaybedersiniz.

oyun Ortaçağ 2 ilginç ve birçok ayrıntılarla dolu, ama yönetmek için aynı kolay olduğunu. Ana menü karakter, ağaç gelişimi, depo ve sırt çantası, takım ağaç işe market, dükkan, parti hakkında bir kışla, bilgi olarak bu bölümden oluşmaktadır. Kaos planlarının uygulanması için elverişli değildir, çünkü her zaman her şey oldukça uygundur yerde olacak.

oyun size Ortaçağ'da çok keyifli anlar vermek ve eğlence vazgeçilmez bir parçası haline emin! & Ndash deneyin; ve kendiniz görün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more