Yer imleri

Benim Fantastik Parkı

Alternatif isimler: Benim fantastik parkı

My Fantastik Park & ndash; bir eğlence parkı simüle ücretsiz tarayıcı oyunu. Insanlar gündelik sorunlardan kaçmak için geldiği bir kahkaha dolu, yakışıklı, parlak ve neşeli ispiyon Alan, düşünün. Herkesin böyle bir yeri ziyaret etti, ve büyük olasılıkla birden fazla. Belki de oyunu Benim Fantastik Park sanal olarak ziyaret salıncak üzerinde park and ride sunuyor düşündüm. Hayır, siz veya o salıncak & ndash kendi denemek isterseniz; lütfen. Ama geniş kapsamlı ve iddialı için bu olağanüstü oyun planları üyeleri. Tüm bunlardan sonra, bir ziyaretçi olarak burada değil, ama gel bir yönetmen olarak! Kendi lunapark ve ne eğlenceli o olacak, onlar ne kadar ve ne seyirci onu & ndash çekebilecek oluşturmak zorunda; Sadece kendinize bağlıdır. Daha fazla çaba insanlar için daha cazip senin eserin, yapacaktır. Ama çocuk, yetişkin ve hatta eski insanları ve çekmek için ndash; Bu ana hedeftir. Ne bir zevk size olabilir, hatta güzel eğer ve parlak fikirlerle dolu etmek, proje popüler olmayacak ve eşyalarını toprakları terk ve kasvetli olacak?

oyun My Fantastik Park & ​​ndash katılın; eğlenceli ve iyi bir mizah dünyasına bir kapı. Birkaç alanları doldurarak, Direktörlüğü pozisyonunu almak ve ilk işlerini başlamak. Adı, parola, e-posta sunucusu: My Fantastik Park kaydı aşağıdaki bilgileri talep eder. Ayrıca kuralları okumak ve Şartlar ve Gizlilik Politikası kabul etmek gerekmektedir. Artık PC'nizde yüksek sistem parametrelerini uymayan bile tarayıcıda oyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Online My Fantastik Park oyunu oynarken başlayan kendinizi park terk edilmiş bir alanda bulacaksınız. İşte o zaman faaliyetlerini genişletmek zorunda. İlk iki cazibe & ndash kaplı; ve burası çok üzücü değil. Bunlardan & ndash biri genişletilmesi; ve şimdi ilgi ile ilk ziyaretçileri sen, yeni bir mucize için etrafa. Ardından, yakın kontrol altında her şeyi saat gibi gidiyor. Tematik alanlara park bölümü. Küçük ve büyük ölçekli terbiye arasında değişen farklı konumlar takılması. Çadır hedefe atış, dinamometre, çocuk parkı, kukla tiyatrosu & ndash; Bütün bu sadece bir başlangıç. Zamanla olacak ve Oldtimer ve bozan aynalar odası ve bir büyücü ve Uzay Mekiği ve roller coaster ve yol dehşet ve yarış pisti. Neden cennet? Ve hepsi & ndash sahibi; Sen.

topraklarının hakimiyetini paye çalışın. Örneğin, size 200 adet kum parça verir. Doğal olarak, bu yarar, turistik ziyaretçiler için parça bırakmaya, yani hakkı için kullanılmalıdır. Daha fazla kiosklar yüklemek unutmayın, onlar kesinlikle talep olacaktır. Ne yaparsanız yapın, bu lehine şu anda değil, ve insanlar için, unutmayın. Sizin başarınız tam olarak kaç kişinin ilginizi çekebilir vymerivaetsya. Şimdi biliyoruz ve insanlar çok yaratık konforları ile şımarık Ve, böylece tüm muhteşem onlara hizmet!

My Game Eğlence Parkı çabaları size geri bir yüz yatırım o kadar gelişmemiş. Sonuçta, ziyaretçilerin sadece sürüler oraya gitmeyin ve cebinde sen onların eğlence parkı Dolar için ödeme yaparsınız. Kar size özgüven yapar ve onların çocukları iyileştirmek için iyi bir teşvik olduğunu.

My Fantastik Park , ilk beslemek gerekir oynatmak için. Nasıl onsuz konumlar oluşturmak ve geliştirmek için musunuz? Kaynaklar dört ana tipe ayrılır:

- İnşaat malzemeleri (taş, metal, boya),

- yedek parçalar (makine, motor, elektronik),

- Fikir (yaratıcı fikirler, planlar, araştırma)

- Doğa (doğal malzemeler, bitkiler).

Eğlence Parkı hammadde gerektiren oyun sonra, yani üretiminin yolu vardır. Nasıl doğru alabilirim? Evet, çok farklı, hammadde setleri gizleyebilirsiniz güçlendiriciler hükümleri, doğru kartları tahmin etmeye çalışarak, ziyaretçiler tarafından sol hammadde toplamak ve hediyeler karşılığında seviyeleri ile ilerlemek engelleri & nbsp temizlik sırasında malzemelerini almak için görevleri gerçekleştirmek için; taş ve kökleri şeklinde Wheel of Fortune oynamaya. Buna ek olarak, hammadde değiştirilir prim para (elmas), satın almak için fırsat var.

My Fantastik Park Başlat hemen oynamaya ve burada oyun bu ilginç unsurlar dolu olduğunu biliyoruz. Sen bıkkın asla! O zaman çabuk geçer, böylece eğlence mekanı artan faktör hakkında endişeler büyüleyecektir. Şirket Upjers zevk için her şeyi yaptım! Yani & nbsp değerlendirmek için acele; yaratıcıları çabaları!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more