Yer imleri

Nightbanes

Alternatif isimler: Nightbanes
Bu Alman geliştiriciler başka bir buluş olduğunu hemen kayıt masaüstü kart oyunları şaşırtıcı ve heyecan verici dünyasına taşıdıktan sonra, - oyun Nightbanes çünkü

, tahta oyunları hayranları sevinin. Güzel bir tasarım, büyük oyun, yanı sıra herhangi bir masa oyunu, bu ancak uzun bir süre için hayranlık değil, ilham neden olamaz. Nightbanes online zaten dünyanın her köşesinden gelen oyuncuların bir sürü toplandı, ve casino oyuncuların orduya katılmak için acele!

Oyunun ana noktası, tabii ki kazanmak! Eğer elinde kartları toplamak gerekir. Birlikte 300'den fazla kart getirdi, bir güverte inşa edebilirsiniz. İşte o zaman tabii ki, kavgalar bir zafer sadece bitirmek gerektiğini, sizin için, diğer oyuncular ile aktif çatışmalara girecek!

Oyunu başlatmak, yanı sıra pek çok diğer online oyunlarda, Nightbanes kayıt zorunludur için. Almanca ve İngilizce, Rusça diğerleri için oyuna adapte herhangi bir plan, örneğin, henüz bilinmemektedir kullanıcılar: oyun Bu noktada, sadece iki kullanılabilir arayüz tasarım dili vardır. Yani, en azından biraz anlamak ve sezgi güven olan dili seçin. Temelde, oyun kontrolü basit ve bunu anlamak için sezgisel oldukça basittir.

1. Kayıt yaptırmak için merkezi bordo ekran «Konto erstellen» olarak butonuna tıklayın.

2. Eğer «Kontoname» denilen üst alanında kayıt formu, açmadan önce, senin oyunun giriş kaydetmek gerekir.

3. «E-posta adresi» geçerli e-posta adresinin adresini kaydetmek gerekir denir sonraki satırda, içinde.

-4. Tahmin edebileceğiniz gibi çizgi «Şifresini» olarak, siz oyuna girmek için benzersiz bir şifre girmeniz gerekir. Mümkün olduğunca güvenilir olup olmadığını Hepsinden iyisi, bu yüzden güvenli saldırganların hesabınızı kesmek mümkün olacak korkusu olmadan, oyun Nightbanes oynayabilirsiniz.

5. Sistem uzun olabilir kontrol etmek için, böylece Hizmet Şartları ile sözleşmesini onaylayan, «Geschäftsbedingungen gelesen ...» ifade kene gerekir.

6. Eğer sistemin yönetiminden yazışmaların isterseniz o Bültenimizi almak isteyen kutusunu boş bırakmaz, sen, «Erhalte Informationen» önüne bir kuş koyabilirsiniz.

7. Tamamlanması ve tüm basın kırmızı düğmeye «Konto erstellen» doğrulayarak.

Oyun sırasında, önerilen görevler ve görevleri tamamlamak gerekir.

: Nightbanes kartlarının üç ana kategoride oynayabilir

1. Hangi elinizde.

2. Kart artırabilir hangi.

3. Güverte geliştirmek için gereklidir.

Bu oyun tahta oyunları tüm hayranları hitap emin olabilirsiniz. Şimdi toplamak için arkadaşlar için beklemek zorunda olmazdı sevdiğiniz oyunu oynamak için, sadece siteye gitmek gerekir - burada sizin gibi diğer meraklıları yüzlerce bekliyor! Ne ücretsiz Nightbanes oynamak önemli, neden fırsat almak değil mi?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more