Yer imleri

Nova Raider

Alternatif isimler: Nova Raider

Nova Raider Online & ndash; Çok oyunculu rol yapma oyunu ücretsiz bir tarayıcı fantastik bir modeldir. MMORPG Olaylar gerçek zamanlı olarak geliştirilmiştir. Uzakta kaçmayı ve hiç evine gezegen bulmak umuduyla baskın ennemy çalışır sonsuz galaksiler pilot kayıp olarak kendinizi hayal edin. Ne hoş bir anne-gezegenin kucaklama ve nihayet ev bulundu duygu dönmelidir. Ama sürece ağırlıksız uzay denge olarak, ve önümüzdeki birçok tehlikeli maceralar hangi geçmesi. Eğer ders tutun olursanız olun, o korsanlar ve iğrenç canavarlar ile toplantılar geçmek çalışmaz. Ancak, gemi artırmak için mümkün olan her şeyi yapmak için, dişler için silahlı ve almak, dolaşıp sizin gibi insanların desteği ile tüm şansını hedefe zarar görmeden ulaşmak için. Ve düşünülemez değerli verilecek izin, ama sonra eve benzersiz çift mutlu teşekkür ederiz!

Bir bilgisayar ortalama yapılandırma ve Internet bağlantısı gerekir oyunu Nova Raider oynamak için. Yaratıcıları kullanıcılara kendi proje erişilebilir yapmaya çalıştım, bu yüzden temelde sistem gereksinimleri abartılmış olması. Tüm sanal evrende & ndash olması gerekir; Bu Nova Raider kaydı. Buna ek olarak, işlem oldukça basittir. Nova Raider kullanıcı adı, e-posta adresi, parola ve sunucu seçimi gibi alanları doldurarak gerektiren oyunda katılın. Sen böylece kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş teyit bir hesap oluşturarak farkında olmalıdır.

Peki Nova Raider oynamak için, bir gemiye ihtiyacınız, hatta başında seçiminizi yapın. Yani, uzay birimleri aşağıdaki türden sunulmaktadır: Dengeli (gezegen), R aider (zararı) Tank (savunma), Support (şifa), Trader (ticaret). Her hedef maç kendine özgü özellikleri gemi. Eğer meşgul ve istediğiniz seçeneği seçmek için mutluluk ne olacağını düşün.

Nova Raider online oyun yürütülebilir eylemlerin farklı varyasyonlarını sağlar. Sen ve şiddetli bir savaşın katılmak ve sinir bozucu canavarlara karşı savunmak ve ticaret anlaşmaları uygulamak ve değerli kaynakları toplamak ve özel operasyonlarına katılmak ve önemli olaylar kaçırmamaya çalışın. Olaylar çeşitli aktiviteler yer alıyor. Örneğin, All Saints Day, yani Noel ve. n. Mevcut Facebook kullanıcılarının & laquo adı altında operasyonlara katkıda bulunmak; New Star Raider & raquo;. Oyun Nova Raider için hazırlanan Kaç görevler! Yaklaşan kooperatif görev imkansız soschitat. Başarı ve ndash anahtarı; Diğer oyuncularla işbirliği. Ortak çabaları önümüzdeki misyonu, ancak tüm-güçlü patronları ile bir hesaplaşmaya sadece ihtiyaç sonra. Takım oyunu bu öngörülemeyen dünyada en uygunudur.

Kullanıcılar kümesi içinde bankada bir yıldız almak için fırsat yararlanabilirsiniz. Bu satın alma ile kendisini zor görevleri kolaylaştırır ikramiye bir dizi olacak.

oyun para kazanmak için birçok fırsat vardır. Görme en karlı örneklerinden biridir. Bazen böler evrende ve zaman içinde orada tek yönlü nüfuz canavarlar ve solucanlar her türlü portalların. Ve solucanın cinayet kez beş yıldız olsun. Macera tehlikeli ama karlı!

Şimdi sen sürekli olarak aracın durumunu izlemek gerekir, oynamak için Nova Raider taahhüt söyledi. Sonuçta, artış kazanma şansını artırır. Her uzay aracı bir CPU var. Aynı zamanda ürün zarar rumble desteğini geliştirir. Göstergeler uvorotlivosti (geçecek senin kabuk belirtildiği gibi), doğruluk (nokta olsun sizin çekim), ve kritik şansı (kritik grev iletişim için bir şans) da vardır. Sırayla kritik grev düşman sıradan çekimleri çok hasar olarak iki katı olsun göstermektedir.

Oyuncuların bir teşvik vardı için

, rütbe ve değerlendirmesi bir bütün sistemi vardır. Ve sadece bunu işgal ne yer, kendinize bağlıdır. Yaratıcıları rahatınız halledilir. Mini Kartlar ve dünyanın küresel harita iyi düşünülmüş ve anlaşılır. Birinden diğerine geçiş bir sorun değildir.

Sevgili oyuncular, açık alanda ve hala & ndash oturmak için izin vermez aktif bir yaşam tarzı neden dayanılmaz arzusu uzun bir süre çekerseniz; Bu oyun sizin zevkinize emin! Kendiniz deneyin! İyi şanslar!

 

Nova Raider online kayıt