Yer imleri

Panzar

Alternatif isimler: Panzar

Oyun Panzar - büyük bir savaş sistemi ve rol yapma bileşeni ile bağımlılık MMORPG online oyun. Şirket ağ neta Panzar Studio bu orijinal bir aksiyon sayesinde ortaya çıktı. Geliştiriciler hem kullanıcıların hem de internetin oyunları en iyi geleneklerine saygılı olduğu bir proje sunmak için mümkün olan her şeyi yaptım ve tamamen heyecan verici yeni öğeler Panzar oynamaya başlıyor olanların dikkat için bir oda var. Zevkinize online Panzar - baş döndürücü bir macera, arenalarda kahramanlık gerçekleştirmek için yeteneği, çeşitli yerlerde yoluyla tehlikeli bir yolculuk isterseniz!

Inanılmaz güzel bir dünya sakini olmak için, Panzar kaydı gerekir. Bunu yapmak için, özel formun bir kaç alanları doldurmalısınız. Bu tür e-posta adresi ve şifre gibi bilgileri sağlayın. Ardından, istenen çizgi promosyon kodu görüntü ve türü kodu yeniden. Ardından "Finish" e tıklayın. Bu kayıt Panzar oyunu kendisi Kullanım Şartları kabul bir kanıtıdır hatırlıyorum. Bir hesap oluşturarak, kolayca istemcisi indirebilirsiniz. Tabii ki, bu bilgisayarın minimum konfigürasyonu karşılayan şartıyla:

- İşletim sistemi: Windows XP / Vista / Seven;

- İşlemci Inter Çekirdek 2Duo, 2. 4 GHz

- Kart Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM;

- Sabit sürücü 4GB boş alan.

Fantastik arazi üzerinde Stepping, en iyi kişilik maç bir ırk ve sınıf seçmelisiniz. Dört yarış ve ilgili sınıfları sekiz vardır. Paladinler ve engizitörler, cinlerine - - ekipman ve mühendisler, ve elfler - büyücü ve sihirbazlar Orklar insanlara berserkers ve tankları vardır. Oyun her karakter kendi benzersiz yeteneklere sahiptir. Savaş, her bir rol oynuyor. Ancak, daha fazla ya da daha az bir ölçüde tüm karakterlerin sahip olan temel özellikleri vardır. Bu sağlık, beceri, saldırı hızı, mana, enerji, güç ünitesi ve diğerleri. Kasılmalar arasında, onların becerilerini pompalama yapan ve zırh ve silah etkinliğini artırmak olacaktır.

Oyunda kullanılabilir ürün ile ilgili olarak, ana rolü, tabii ki, bir silah oynar. Bu, yakın ve uzak ayrılmıştır. Ayrıca, her sınıf bazı silahları kullanma yeteneği vardır. Zırh şüphesiz aynı zamanda savaş için hazırlarken dikkat etmelisiniz hangi ana unsurlarından biridir. Bunu yapmak için, demirci dükkanı veya mağaza ziyaret edin. Daha Panzar oyun iksir, muska, runes ve hatta süs eşyaları çeşitli zevk için bir fırsat sağlar.

Oyun geniş yerle ilgili ayarlanır. Gece cehennemi çiftçiler Bay kardan adam, sisli sahne, Fiksatörler Citadel simyacılar Ork Dökmek göktaşları, Fortress Ocağı tapınak orcs Arena savaş ağaları ve Siege Fort bataklık cüceler yamyamlar - bu oyuna aldı herkese gitmek zorunda yerlerdir oyun Panzar. Yolda başını parçalamak zorunda olduğu üzerinde ilginç bulmacalar çok yanı sıra, sadece cesur ve iddialı bir güçle başa en unutulmaz macera görevleri olacak.

Başarıyla planlarını uygulamak için, arkadaşlarının desteğini daha iyidir. Panzar cesur parçacık topluluk olmaktan, çok daha ilginç oynamak. Birincisi, düşmanları ile kazanmak daha kolay olacak, ikincisi, boş zamanlarında eğlenceli zihinsel sohbet olabilir.

Çarpıcı oyun dünyasının yeni yönlerini keşfetmek, düzeyinden sonra seviyesi üzerinden gidin. Seviyesi yüksek, daha güç olur ve kahramanlıklarını zafer ses hızında büyüyor. Buna ek olarak, her bir sonraki seviyeye fethi sırasında hoş bir anı Altar ziyaret, geliştirmek ve şimdiye kadar ulaşılmaz beceri haline dönüştürmek olduğunu yeni yetenek şeklinde bir hediye. Yarım durdurmak etmeyin! Kişisel çabalar boşuna yummayacağız! Güçlü düşman üzerinde zafer sevinci - Her savaşçı için en iyi ödül! Zaferin tadını hissedin çevrimiçi Panzar kullanarak bu! Fortune onun gülümseme

size iyilik edelim
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more