Yer imleri

Yeniden doğmuş çevrimiçi

Alternatif isimler: Yeniden Doğmuş Çevrimiçi

Game Reborn - Asgard

dünyasının yeni bir fantazisi

Oyunun arsası ne kadar çeşitliyse, o kadar hızlı dikkat çeker ve gecikmeleri artırır. Müşteri oyunu Reborn, Asgard dünyasını tüm harikaları ve güzellikleri ile açıyor. Birçok savaşı ziyaret edecek ve daha az iş yapamayacak, sihri kontrol etmeyi, bir çekiçle dövüşmeyi ve bir yay atmayı öğreneceksiniz. Fantezi hayvanlar ve elfler size eşlik edecek ve becerilerinizi sürekli olarak güçlendirecek ve hareketleri yönlendirecektir.

Deneyimli bir oyuncunun katı kriterlerini karşılayan bir oyuncak aramayı durdurabilirsiniz, çünkü Reborn oynamaya başladığından beri, renkli genişliklerinden ayrılmak ve karizmatik karakterlerle ayrılmak istemezsiniz.

Bir kahramanlar ve yardımcıları ile tanışıyoruz

Bir istemci oyunudur, Reborn'u indirmelisin ve ancak o zaman fantezi ülkesinde bir yolculuğa çık, popülasyonunu ve olanaklarını keşfet. Sürpriz, bu tür oyun ürünleri için klasik hale gelen karakter sınıfları olmayacak.

  • A atıcı uzun menzilli avcı uçağı. Güvenli bir mesafeden düşmanlarına, öncü problemi çözen müttefiklerini yardım eden ok bölümleriyle davranır. Akıllıca yayıyla başa çıkarken, savaşın sonucuna genellikle olumlu bir etkisi vardır. Özelliklerin özellikleri arasında: uzaktan saldırı, immobilizasyon, kaçırma.
  • Savaşçılar kendi güçlerine güveniyorlar ve bu yüzden iyi gelişti. Korkunun farkında değil ve güvenilir bir müttefik. Savaşa koşan ilk kişi. Bu nitelikler onu karakterize eder: yakın dövüş saldırısı, hızlanma, güçlü koruma.
  • Mag elementleri yönetme konusunda uzmandır, doğal olayları emreder, uzayda ışınlanır ve mesafeden düşmana zarar verir. Kasları değil zihni eğittiği için, düşmanla fiziksel teması çabucak ölmesi için kontrendikedir. Ama büyü konusunda eşitliği yok. Özellikleri: uzaktan büyücülük saldırısı, ışınlanma, kısa vadeli güvenlik açığı.
  • Bard sadece müzik çalmıyor - melodileri yaraları iyileştirebiliyor ve hatta düşmüş askerleri diriltebiliyor. Başka akorları alırsa, düşman ölür. Özel nitelikleri şunlardır: iyileşme, diriliş, güçlendirme yeteneği.

Kahraman seçiminin, iPlayer Reborn'un 20. seviyesinden daha erken açılmayacağı belirtilmelidir. Bu, avantajlara bağlanabilir, çünkü oyuncu bu noktaya kadar farklı görüntülerde kendini deneyimleyecek, lirde kenetlenecek, çekiçle sallayacak, büyülerle çalışacak ve kendisine hangi rolün daha yakın olduğunu anlayabildiğinde, bilinçli bir seçim yapacaktır.

Karaktere isim verin ve ona bir takım elbise giydirerek saç rengini, saç stilini ve yüz tipini seçerek benzersiz bir görünüm verin. Yavaş yavaş görünümde değişiklikler yapabilmek. Kıyafet, pratik olduğu kadar estetik bir karakter değildir. Eldivenler, zırhlar, kasklar, pantolonlar, ayakkabılar ve yağmurluklar savaşçıların becerilerini geliştirerek onları daha da güçlendirir.

Karakterlere elf vazgeçilmez yardımcıları eşlik edecek. İki türe ayrılırlar: fiziksel ve büyülü. İlk yardım koğuşları ve sihirbazlar, ikinci - oklar ve savaşçılar. Elfler de kendilerine verilen görevlerle daha iyi baş edebilmek için sürekli gelişmelidir: saldırı ve savunmayı etkilemek, hareket etmek, sağlık biriktirmek ve mana puanlarını arttırmak.

Oyun ödevi

Bilgi, silah ve elflerle donanmış, macera arayışı içinde gidebilirsiniz. Oyunda Reborn'u yenerek canavarları yenebilir veya Guild Arenasına gidip diğer oyuncularla savaş. Her yerde, farklı seviyelerde üç zindana kadar ve bir terzi, kuyumcu, madenci veya başka bir mesleğin mesleğinde ustalaşmak isteyen ve daha sonra istediğiniz kişiyi reddetmeyeceksiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more