Yer imleri

Remanum

Alternatif isimler: Remanum

Akdeniz çevresinde Roma İmparatorluğu'nun 20 şehirde zenginlik ve itibar biriktirmek için çalışan bir tüccar olarak kendinizi deneyin çok oyunculu bir oyun Remanum ücretsiz ticaret oyunudur. Oyun yuvarlak 6 ay sürer, çünkü Remanum sonsuz can oyunu oyna ve & nbsp sahibi iseniz; İmparatorluğun en büyük itibar, sen İmparator unvanını alacak. Ama başlık savaşmak zorunda kalacak! Bu akıllıca, onların çiftlikleri, fabrika ve atölyeler, satılan malları yönetmek kar yapmak, ve tabii ki, vatandaşların yararına ve kent & nbsp için zenginlik kullanmak yapmak için; Remanum online.

Remanum oynatmadan önce, bilgisayarınızın gibi minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB.

Remanum kaydı çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçeneğini; buradan kayıt & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Hesap adını belirtin;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; Kayıt & raquo;.

Eğer gol çok şey var çünkü

Remanum, oldukça ilginç oynuyor! Öncelikle, kentte saygın bir vatandaşı olmak. Bunu yapmak için, mal üretmek ve çevrimiçi Remanum ticari karlı satmak için kendi topraklarını genişletmek. Oyun Remanum Eğer İmparatorluğu'nun bütün şehirlerden binlerce oyuncuyla ticaret için izin verir. Pazarlık etmeyi unutmayın, çünkü sen, çok iyi bir üne olsun.

oyun benzersiz Remanum ekonomik sistem esinlenmiştir: Her satın alma ya da satış, stok herhangi bir sıkıntısı pazar talebindeki değişikliklere yol açar küresel ticaret sisteminin, görüntülenir.

& nbsp amaçlarından biri; Remanum online mülkiyet büyüme. Temel malzemeler üretmek ya da daha değerli ürünler haline bunları işlemek bitkilerin çeşitli inşa edebilirsiniz. Oyun Remanum yerel sakinlerine market aracılığıyla kendi ürünlerini satmak için izin verir.

Remanum oyunda çok güçlü bir üretim sisteminin inşasını içerir: her bina otomatik olarak mal, hammadde üreten ve depo yeterli alan varsa. Her dal oldukça etkili bir çalıştı ki Remanum Your görev çevrimiçi böyle verimli bir üretim zinciri oluşturmak olacaktır. En değerli öğeler çeşitli ko-çalışan sanayi tarafından yapılmaktadır.

Bu Remanum oynamak ve üretimlerini genişletebilirsiniz. Uygun gelişme ile, üretim fazla mal sağlayacaktır. Senin servet ve çevrimiçi Remanum büyümek olabilir itibar, düzenli tür üretim dışı binalar, market, depo ve liman yatırım gerekiyor.

oyun Remanum baskındı zenginlik yok. Eğer itibar rütbesi en yüksek adıma tırmanmaya yardımcı olmak için, para ve mal bağışlamak ve şehrin refah kendilerini adamak için gerekli olacaktır. Düzenli çevrimiçi Remanum içinde senatörü seçilecek oylamaya katılmak ya da bir aday önerecek. Politikacılar büyük bir üne sahip ve şehrin geliştirmeye nasıl karar. En yüksek itibarı ile Senatör geç turda imparator Remanum oyunu olacak.

çalışma yeteneği ve Remanum oyun vatandaşların dayanışma dikkat! Kentteki tüm vatandaşlara ve oyunculara geçerlidir Remanum birçok farklı kamu binaları vardır.

Oyun Remanum her oyun turu 6 ay sürer. Turun sonunda en iyi üne sahip oyuncu oyunu kazanır ve imparator Remanum olur. En iyi itibar ve (halk tarafından) en özelliğiyle oyuncu ile şehir ayrı verilecektir. Şu anda online üretim sistemi Remanum oluşturmaya başlayın!

nbsp;

nbsp;

 

Online kayıt Remanum