Yer imleri

Avrupa'nın Yükselişi

Alternatif isimler: Avrupa'nın Yükselişi

Rise Avrupa

nbsp; ,

online strateji oyunları arasında özel bir yeri vardır. Yeni oyunu Rise ve Avrupa Hemen neden nedeniyle oyunun üreticileri Oyunlar stüdyo Travian Games ve [15 Online taraftarları arasında bilinen gerçeğine oyuncuların büyük bir ilgi ] COMP Anies Perfect World Entertainment, zaten birkaç favori oyun stratejilerini yayımladı.
,

ROE oyun , klasik bir strateji ve bu oyunların tüm avantajlara sahiptir ki. İlk olarak, düşünme yeteneklerini geliştirmek. İkincisi, onların muharebe etkinliğini geliştirerek karakter iyi kontrol dahil olmak üzere, var. Yani, bu oyunlar saldırganlık rahatlatmak ve duyguları ifade ve başka şeylerin yanı sıra, yetkin tartışmak ve oyun, ama gerçek hayatta değil, sadece ihtiyacınız olacak kararlar yeteneğini geliştirmeye yardımcı sadece atıcılar, değil. Bu nedenle, Rise Avrupa , , sen-ecek oyun Sadece ilginç, aynı zamanda yararlı.

nbsp; ,

okumak ve laquo seviyorsanız; Üç Silahşörler & raquo; ve sen ciddi tutkular dünyasında kendinizi büyük bir fırsat var, Times topları ve düellolar taklit gibi. Karakteriniz mahkeme olarak hizmet ve tüm entrikalara ve savaşlara katılacak. oynamak bir Rise Avrupa , [ 4] Eğer katılmak istiyorsanız, üç etkili boylarından birini seçmek zorunda. oyunda eylem Rönesans sırasında geliştirilen beri , oyunun atmosferi zamanla tamamen uyumludur. Bahçesinde üstünlüğü için gergin bir mücadele var, kazanan da kraliyet tahtı için hak kazanacaktır. Güçlü aileler arasındaki çatışma Tudors, Fuggers ve Medicis gibi geliyor. Sen kalıtsal asilzade olan mücadele becerileri gibi hissediyorum ve aile üyelerinin yararına bunları uygulamak olacaktır. Oyunda Mükemmellik size mahkeme sınırsız güç verir, böylece Rise [ 4] Avrupa oynamak sıkıldım & ndash olacak; kazık çok yüksek. :

nbsp; :

RiseofEuropeрегистрация Bu standart prosedürdür. Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve e-posta adresini belirtin, hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu kayıt işlemi ücreti yanı sıra, oyunun kendisi ücretsiz olduğunu, ancak unutulmamalıdır.
,

daima kendi klan kurşun, ya da aile savaşlar ve kampanyalar, & nbsp refah anne almak isteyenler için; Bu oyun olanakları bir hazine olacak. Senin karakterin bir aile olsa bile, sadece insanlar değil, ve kendi kimin için, bir lider haline gelir. Ve sadece Rise olsun, size bağlıdır Avrupa [4 ] Online Sizin asil soylu klan hurma almak ve krallığını kurşun.

Ancak, sadece savaşlarda tarayıcı tabanlı bir strateji oynarken, katılacak. Savaş, tabii ki, aynı zamanda olması ve Ortaçağ Avrupa'nın en ünlü yerlere. Ancak ek olarak kendi şehir inşa edecek ve ardından devletin ekonomiyi yönetmek ve aynı zamanda ve
grata oyunda Rise [4 ] ve Avrupa . Askeri operasyonların planlarken , potansiyel müttefikleri ile anlaşmalar girmek, savaş taktiklerini geliştirmek ve genellikle gerçek bir komutan gibi davranacaktır. Böylece bu oyunda her zaman gerçekte size sağlanan farklı fırsatlar, çok sayıda bulunmaktadır.

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more