Yer imleri

Yükselen Şehirler

Alternatif isimler: Yükselen Şehirler

Oyun Rising Şehirler & ndash; şehirler inşa etmek için tasarlanmış ücretsiz tarayıcı strateji. Simülasyon etkinlik ölçüsü oyunculara getirmek için fırsat sağlar Rising Şehirler Online ve kentsel altyapının iyileştirilmesi kendi fikirleri buluş. Faaliyetlerini genişletilmesi ve kent sakinleri için insanca bir yaşam standardı sağlamak, kesinlikle saygı kazanmak ve bilge usta yüceltecektir. Sanal önlemler ilk seçim kampanyası tüketmeden görevine başlayacak, insanları ve anlamsız sözler beslemek için yeterli oyu hakkında sinir olmak zorunda değildir. Hayır, boş sözlerle için yer yoktur! Sen pratikte kendilerini kanıtlamak için ve gerçek hayatta siyasetçileri söz veriyorum hepsi yerine getirmek zorunda. Bunu sadece hesaplamalar kalabalığın taleplerini karşılamak için denemek istiyorum gibi hareket nasıl olurdu düşünmek zorunda değilsiniz katılıyorum. Halkının bakımı, sen rahatsız olmayacaktır. Anlaşılır ve akıllı stratejist gerçek bir işadamının, hayır çok zarar yapmaz olmak mümkün olacak.

oyunun sitesini ziyaret edebiliyoruz göstermek için, nereye & nbsp bekliyor; şehirler Kayıt yükselmesi. Oynat Rising Şehirler Bu kriterlere uygun herhangi bir bilgisayardan:

  • İşletim Sistemi , Windows
  • işlemcisi 800 MHz , Intel Pentium III
  • ile uyumlu DirectX 9. 0 ses ve video kartları
  • 'de en az bir hafıza Gb
  • boş sabit disk alanı 2 GB
  • İnternet'e yüksek hızlı bağlantı
Oyunda

Kayıt Şehirler girin giriş yaptıktan sonra topraklarının sizin kontrolünüz altında verecektir Rising, şifre, e -posta, tarih doğdu ve projenin kurallarını kabul etmiş olursunuz. Buna ek olarak yükseltmeleri çeşitli takip etmek bir abonelik ilginç bir haber sunmaktadır.

küçük başlayın ve zamanla onların başarılarından gurur olabileceğine inanıyoruz. Şehirler Oyunun ana menüsünde & laquo kazanılır bir başlangıç ​​seti ile başlayacak Rising eğer Başlat daha başarılı olacaktır; Hall & raquo;. Bu mevcut fiyat, bu yüzden kendinizi inkar etmiyorum fazlalaştı. Görünüşte zorluklar korkmayın. Kesinlikle bir konut kompleksi inşaatı değil sadece baş edecek ve üretim amaçları, eğlence tesisleri ve farklı türde diğer binalar için gerekli tüm imkanları inşa edecek. Küçük bir kasaba için altyapı geliştirmeye devam dev bir metropol haline dönüşmüştür! Gelişmişlik düzeyi ne kadar yüksekse, insanlar olacaktır. Ve vergi ve diğer katkılarla kasasına dolduran insanların sayısı refah faktörüne bağlıdır. Bu ilişki, mantıklı ve her iki taraf için faydalıdır. Yapmanız zengin, daha umutları ve fırsatları niteliksel görevleri kontrolünü gerçekleştirin.

yatırım öğrenin. Sanayi sektöründe iş kereste fabrikası, çiftlik, tuğla fabrikası, bir fırın, bir bira kurulmalıdır. Enerji karmaşık ve taşıma sistemi de yatırımlar gerektirir. Maliyesinin durumuna olumlu etkisi yakın yalan şehirler ile ilişkilerini ticaret. Ekonominin borçlanma diğer önlemler, yani onun ürünün dağıtımı ve komşuları tarafından sunulan gerekli öğeleri satın ile işbirliği yapın.

Oyun Şehirler kaynaklar olmadan imkansız Rising oynayın. Örneğin, insanlar patates, domates, tahıl gibi böyle gıdalar ihtiyacımız var. Ve inşaat gerekli fayans, kereste, kirişleri, panoları, fayans, tuğla için. Senin planlarına boşluk payı özen sorunsuz fark olabilir!

Kentin görünümünü ile ilgili olarak, zaman içinde önemli ölçüde değiştiğine dikkat çekiyor. Sonuçta, başlangıçta sadece basit yapı varsa, zaman içinde, lüks bina inşaatı devam edebilirsiniz. Bu arada, tüm bu ilk stroylitsenziyu almak zorunda, ve sonra işe alacak.

Rising Şehirler Online çeşitli aktiviteler sağlar. Bu amaçla, her şey gibi, sen iyi durumda tutmak istiyorsanız, ön alan olmalıdır. Etkinlik sırasında, iyi bir ödül almak olabilir ve bu, iki kat memnun.

artık büyüleyici bir eğlence atın. Deneyim kazanıyor parlak yöneticisi ve büyük bir ev sahibi olmak. Size iyi şanslar ve iyi bir ruh hali!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more