Yer imleri

Shadowland

Alternatif isimler: Shadowland

Shadowland oyun fantezi, gerçek hikayeler ve sosyal strateji birleştiren ücretsiz bir tarayıcı tabanlı online oyundur. Oyuncular Shadowland , bir imparatorluk kurmak kolonize ve toprakları fethetmek, bir çiftlik, hasat inşa etmek ve görevleri yürütmek alabileceğiniz online.

Oyun Gölge arazi nline bütün insanlığa kuşatılmış karanlık bir kuvvet hikayesini anlatıyor . Bu nasıl hizip bir adam hayatta kalmak için? Bu şımarık kıta karanlık güç dönmek ve müttefikleri ve meslektaşlarının ordunun yardımıyla kendi imparatorluğunu yeniden sizin sorumluluğunuzdadır. Diğer dönemlere gidip fetih size yardım etmek için efsanevi kahramanlar aramak zorunda Shadowland O nline .

oyun öncesi Shadowland , bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Shadowland kaydı çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; Kayıt & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Karakter bir isim verin;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; & raquo kaydol;.

Fantasy Shadowland gerçek bir hikaye oynanır: Oyun post-apokaliptik bir dünyada insanlar karanlık güçlerin ve onların ordularına karşı hayatta kalmak için mücadele Tanrı'nın, Kıta denilen ayarlanır başka bir dünya. Kötülük ve kutsal büyücüler birbirleriyle kavgalı olan karanlık gölgeler, tam fantezi dünyasında durum daha tehlikeli hale.

Shadowland oynamak ve kapıları yüzyıllar yarattığı Usta, krallığına içine almak için olacak - & nbsp; farklı yaşlarda bir uzay-zaman yolculuğu gerçekleştirmek bir portal. Sen, Doğu ve Batı tarihi Shadowland Oyunun toprakları fethetmek efsanevi kahramanların dikkat çekmek ve daha da ordu, imparatorluğun yeteneklerini genişletmek için kayıp hazineyi bulmak mümkün, ve arka kapı yüzyıllar boyunca edeceğiz eve.

Efsanevi Heroes - Thermopylae 300 Spartans Kral Leonidas, Cengiz Han, Kral Arthur ve diğer ünlü kişilikleri bilinen kahramanlar.

Her İttifak Shadowland oyun özelleştirilebilir amblemler, kaynakların kolektif rezervleri, yükseltme teknolojisi, personel yönetimi ve hatta maaş / ücret sistemine sahiptir.

Eğer Shadowland online Allah'ın Kıta sana ortaya seviyesini 10 ulaştığınızda

, ittifaklar kurdu ve size liderliğindeki büyük gruplar kendi ordusunun yaratılmasına meşgul başlarlar.

göç Shadowland Online dünyayı keşfedin. Biz sizin kazanma geniş bir alanda küçük bir alanda hareket ederseniz kaleler, düşman birliklerinin dolu yeni bir ekosistem bulmak mümkün olacak.

de Shadowland Çevrimiçi kabileleri oluşturmanıza olanak sağlar. Savaşta, hayatlarında büyük onur olarak zafer düşünün. Güç ve ağır silahlarla Onların arzusu onları savaş oyununda cesur ve aceleci olmasını sağlayacaktır Gölge arazi nline . Onlar bile kendi pratikte karanlık büyü entegre edebilirsiniz, ancak bu kısıtlama, ahlak ve sorumluluk kullanacaktır.

Oyun Gölge toprak nline ve ayrıca paralı göstermektedir arasında. Onların hayat her zaman göçebe olmuştur, bu yüzden denizde bağımsız ve hareketlidir.

& nbsp;

Oyunda elmas Shadowland Çevrimiçi & ndash; Sefer boyunca nadir ekipman bina için ek komutlar satın yanı sıra almak için soğutma zamanını kaldırmak için kullanılabilecek bir kaynaktır. Onlar sadece kaynak Ödülü Shadowland Çevrimiçi . Eğer sadece gerçek para ile onlar için ödeme, elmas olsun rekabeti veya görevler kazanmak, Arena'da bir tapınak kazanmak ya da bir açık artırmada mal satmak, çünkü Diamonds Shadowland Oyun nakit hediyeler farklıdır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more