Yer imleri

Müzikkervani

Alternatif isimler: Müzikkervani

Müzikkervani Online & ndash; Çok oyunculu ücretsiz tarayıcı oyunu spor tarz bir mizahi bir tarzda dekore edilmiştir. Geliştiriciler projesi, L39 Studios, bir yayıncı Dinamit gibi duruyor. Oyun dünyasında yerine kendinizi saha etrafında koşu ve gol, özgürlük ve zafer sevincini duygu olacak, yorucu bir rol antrenör almak zorunda değilsiniz. Sizin kahraman & ndash; Gelecekte gerçek bir yıldız olmaya yazgılı olduğunu futbol başlar. Mutlaka, parlak bir gelecek için yol onun beceri saldırıları iyileştirilmesi olacaktır. Daha fazla gol ne olabilir, daha hızlı tanıma olacaktır. Pozisyonunuzu seçin ve dünyanın en üstüne git!

Müzikkervani kayıt tüm umutları ile spora kapıyı açacaktır. Bir hesap oluştur zor değil. Oyuncu adı, e-posta adresi, şifresi: bir özel alan şeklinde aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekir. Ayrıca cinsiyet seçmek değil, aynı zamanda ortak hükümler ve oyunun kurallarının benimsenmesini onaylamak için onay işareti koymak gerekir. Bir karakter yaratmak zaman değişim karşısında böyle bir özellik olduğundan arada, size, görünümünü seçebilirsiniz.

Müzikkervani herkes tarafından kullanılabilir oynayın. Yük zorunda değildir. Sistem gereksinimleri düşüktür ve bu nedenle bilgisayarınızın yapılandırma farklı dik oranları ise endişelenmenize gerek yoktu. , Windows platformunu 98/2000 / ME / XP kurulduktan önemli şey, modern tarayıcılar biri kullanılabilir ve İnternet'e bağlı olmuştur.

Yani, onun oyuncular arasında kibirli hale gelmiştir. Tam olarak ne yapacak? Forvet, orta saha, defans ve kaleci: Aşağıdaki seçenekler arasından seçim hangi meslekte bağlıdır. Fonksiyonların sınıfından oyun sırasında size tahsis edilecektir kim bağlıdır. Ama her durumda, bu tür darbe yönü, darbe açısı gibi parametreler ile uğraşmak zorunda topu ve darbe kuvvetini dönerler. Haklısınız & ndash bunları ayarlamak mümkün olacak; Cebinizde başarı inanıyor!

futbol kulübü ve ndash Üye ol; Daha sonra bir ortakla birlikte spor kariyerinin yükseklikleri elde etmek. Ancak birlikte hareket ederek, rakip takım yenilgi mümkün olacaktır unutmayın. Bu sporun tür kendisi için her adam değil. İsterseniz siz varolanların birinin parçası olmak sevmiyorum arada, zaman kendi kulübünü oluşturmak mümkün olacak. Kulüp için bazı stadyumun yani koç ve yönetici artırabilir.

Bir çok sonraki maç için hazırlık bağlıdır. Müzikkervani nbsp Başlangıç; Sadece sürekli oynamak kahraman yetiştirmek zorunda. Dolayısıyla onun güveni bir futbolcu olmak ve diğer faktörler. Bunlar kostyumizatsii, elbette, gıda değiştirdi ve olabilir sayesinde bu giysiler bulunmaktadır. Bir atletin yaşamın anlamını yakalamak başarırsanız, Müzikkervani oyun sizin için çok eğlenceli olacak.

Bu arada, Müzikkervani ve online oyuncular kazanmak zorunda. Aksi halde, burada tüm gerekli almak para? Sen oyun para ve yıldız kazanacaksınız. Maaş düzeyi kendi popülerliğine bağlı iken. Yakında iyi bir dinlenme ve iyi yemek ve serin giysi ve gelemez.

Belki siz de onların yeteneklerini sergilemek için, topu sahada nasıl gidebiliriz sık sık söz ilgilendi. Şampiyonalar yedi gün boyunca sürecek ve bu süre içinde her gün iki oyun kulüpleri bir gün geçirmek. Yani sıkılmış olmayacak! Bu ilk takım bilgisayar karakterleri ile donatılmış olduğunu, bu hemen topu kovalayan başlamak mümkün olmasını sağlamak için gerekli olduğunu söyledi edilir.

nbsp;

Komik futbol oyunu oyun kolayca algılandığını farklıdır. Hatta okul saatlerinde zift son bir kez koşturup gerçek dünyada oynadı hiç olsa bile, onlar deneyim zenginliği övünme bile, yine de diğer oyuncular ile eşit şansınız olduğunu. Hızlı bir şekilde öğrenmek ve tüm nüansları anlayacaksınız. Yakında kendim, o gün eserler renkli oyun olmadan yaşayamam düşünme yakalayacak! Kendi temettü geliştirmek, hemen katılın! Artık, önemli ücreti ve böylece fırsatları oynarlar. Bir futbolcu hayatını edelim size zevk getirecek! Oyun keyfini çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more