Yer imleri

Solitaire Büyük Hasat

Alternatif isimler:

Solitaire Grand Harvest Üç zirve solitaire kart oyunu. Oyunda güzel çizgi film tarzı grafikler, iyi seslendirme ve müzik var.

Bu, oldukça nadir bir kombinasyon olan bir çiftlikle birleştirilmiş bir kart oyunudur. Bu sayede solitaire oyunlarını çözmek çok daha ilginç.

Oynamak zorundasın:

  • Kart oyunları oyna
  • Size emanet edilen çiftliği geliştirin
  • Tarlalarda çeşitli bitkiler yetiştirin ve hasat edin
  • Evcil hayvanlar ve kümes hayvanları için cins ve bakım
  • Çok çeşitli ürünlerin üretimine katılın
  • Çiftlik ürünleri ticareti

Bu sizi bekleyenlerin kısa bir listesi, şimdi tüm bunlardan daha ayrıntılı olarak bahsedelim.

Solitaire bulmacalarını çözmek size çiftliğinizi büyütmek için kullanabileceğiniz yıldızlar kazandırır.

Oyunda çok fazla seviye var, bu yüzden yıldızlarınız biterse ve henüz hayalinizdeki çiftliği inşa etmediyseniz endişelenmeyin.

Her yeni seviye ile bulmacaların karmaşıklığı artacaktır. Ayrıca, çiftlik geliştikçe yeni binalar ve mevcut binalarda yapılan iyileştirmeler daha pahalı olacaktır. Ne kadar uzun süre oynarsanız, oyunda ilerlemek için o kadar fazla marifet göstermeniz gerekecek. Ancak bu olmadan oynamak sıkıcı hale gelir ve oyundan çabucak sıkılırsınız.

Solitaire oyunlarını çözmek için yıldızların yanı sıra, oyunun premium para birimi olan mücevherler, güçlendiriciler ve evinizde işinize yarayacak nadir eşyalar kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Oyuna her gün bakmayı unutmayın, geliştiriciler size günlük ve haftalık ödüllerle teşekkür edecek.

Her aşama geçildiğinde ve bulmaca çözüldüğünde Solitaire Grand Harvest oynamaktan asla sıkılmayacaksınız, çiftliğiniz daha iyi olacak. Üzerinde yetiştirilen birçok tarla ve mahsul, çiftliğin daha fazla gelişme için kullanılabilecek daha fazla kar elde etmesini sağlayacaktır.

Birkaç bina ile harap küçük bir çiftliği gelişen bir işletmeye dönüştürün.

İlerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşabilmek ve bunun için geliştiricilerden bir ödül alabilmek için oyundaki sosyal medya profillerinizi bağlayın.

Zaman içinde çiftliği geliştirmenin yanı sıra yeni oyun modları açabilecek ve daha da karmaşık ve uzun solitaire oyunları çözebileceksiniz.

Oyun, oyunun dahili para birimini, güçlendiricileri ve diğer değerli eşyalarını gerçek parayla satın alabileceğiniz bir oyun içi mağazaya sahiptir. Gerçek parayla satın alma yapmak gerekli değildir, ancak oyunu beğendiyseniz, geliştiricilere çalışmaları için bu şekilde teşekkür edersiniz.

Bayramlarda, diğer zamanlarda kazanılamayan oyunda değerli ödüllü tematik yarışmalar düzenlenmektedir.

Oyun, yeni seviyelerin eklendiği ve çiftlikte daha rahat hale getirmek ve üretimi artırmak için yeni dekor öğeleri ve üretim binalarının göründüğü düzenli güncellemeler alıyor.

Solitaire Grand Harvest Android'de ücretsiz indir, bağlantıya tıklayarak doğrudan bu sayfadaki fırsata sahipsiniz.

Hemen oynamaya başlayın! Birçok ilginç kart bulmacası ve bilge ve şefkatli bir sahibine ihtiyaç duyan bir çiftlik bulacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more