Yer imleri

Solaris şarkısı

Alternatif isimler: Solaris şarkısı

Solaris Şarkısı: Laputa Krallığı'nda her şey sakin değil

Tarayıcı oyunu Song of Solaris, sizi anime hayranları tarafından bilinen Laputa kıtasına götürür. İşte teknolojinin desteklediği sihrin gücü. Bu bölgenin tarihi her zaman ve barışçıl bir şey biliyordu ve şeytanlar bunu yönettiğinde. Fakat Emir sayesinde Laputa'da beş yüz yıl görünmediler. Bu süre zarfında sakinler sakin bir yaşama alışmayı başardılar ve yeşil alanlar üzerinde tek boynuzlu atlar barışçıl bir şekilde otluyor. Ancak, kötü güçler tekrar kendilerini ilan etti ve bölge sakinleri tarlalarında canavarları fark etmeye başladı. Solaris Şarkısı'nı oynamaktan korkmayan, kötülükleri yok eden cesur kahramanları çağırmanın zamanı geldi.

Kişisel sınıflar ve evcil hayvanlar

Solaris Şarkısı kaydı tamamlandığında, ayarı incelemeye başlayın. Masal ülkesinin nüfusu, iri gözlü, kuyrukları, kısa etekleri ve külotları, çocuk şapkalarını dışarıda bırakan daha güzel bir oyuncak bebek gibi görünüyor. Aynı zamanda bir erkek karakterin yüzünde kalın bir sakal gelişebilir ve küçük bir kız damask kılıcını sallayacaktır. Ve bu ordu korkunç şeytanlara ve korkunç canavarlara karşı gelmeye hazır.

Tüm karakterler altı gruba ayrılır:

  • Büyücüler yakın dövüşçülerin en iyi dövüşçüleri değil, ancak psikolojik saldırı söz konusu olduğunda daha da korkunç değiller. Totemleri ve büyüleri kullanarak düşman birimlerinin kontrolünü ele geçiriyor ve sahadaki durumu kontrol ediyorlar.
  • Savaşçılar, düşmanlarıyla yüz yüze gelecek şekilde ustaca kılıcıyla saldırıyorlar. Onlardan sonra, gerisi biraz iştir.
  • Atıcılar, cephe hattından uzak durur, ancak uzun pozisyonlardan düşman ordusunu etkili bir şekilde cezalandırır, oklarını fırlatır.
  • Avcılar bir rakibin izini sürüyor, tarlada ilerliyor ve düşman biriminin arkasına giriyor. Yüksek bir hıza ve yüksek bir yıkım katsayısına sahiptirler.
  • Magi hala katliamın hayranı. Antik büyülere dönüştüğünde, ustalıkla onları düşmanın kitle imhasına uygularlar. Fakat fiziksel olarak o kadar zayıf ki hafif bir aşınmaya dayanamayacaklar.
  • Shamans, tefleri yendi ve yoldaşlarının yaralarının iyileşmesi gerektiğinde ruhların yardımını istedi. Kendilerini öldürmeyen pasifistler olarak adlandırılabilirler ve etraflarındakilerin kurtuluşu için dua edebilirler. Onların yardımıyla, müttefik savaşçılar sağlığı koruyor ve geçici güvenlik açığı kazanıyorlar.

Fantezi dünyasında, çeşitli evcil hayvan yardımcıları edinmek geleneksel bir şeydir ve bu ürün istisna değildir. Burada kendi hayvanınızı yetiştirebilir veya evcil bir evcil hayvan evcilleştirebilirsiniz, ancak hayvanlara, oyunculara, ejderhalara, elflere, robotlara ve bitkilere ek olarak oyunculara eşlik edecek.

Başlangıçta, evcil hayvanlar iki eyalette bulunur: bebekler veya vahşi. Bebekler her zaman geliştirilmeli, savaşlarda deneyim biriktirilmeli ve nesneler edinilmelidir. Asistanı farklı şekillerde alabilirsiniz:

  • Savaşta canavarı yenin ve sonra onu evcilleştirin
  • Evcil hayvanların yumurtalarını aramak için zindanları araştırmak
  • Başarı bir başarı için bir yumurta alın veya oyun etkinliklerine katılın
  • Yasaklanmış antik yoldan geçin ve ejderin yumurtasını patronun nefessiz bedeninden alın

Mücadeleden Ne Beklenmeli

İPlayer'daki

Avcısı Solaris Şarkısı, bir hamlenin ardından bir rakibin cevabını takip ettiğinde adım adım bir eylem olarak ortaya çıkar. "Avtoboem" i kullanabilirsiniz, ancak sadece düşmanın size ciddi şekilde zarar veremediği durumlarda. Diğer durumlarda, işlev sizin tarafınızdan% 90 kayıp sağlar.

Patronlarla savaşmak ve onları yenmek için en zoru, sadece itmek için değil, düşmanı güçlü bir şekilde ezmek için yeterli beceriyi kazanmak için zamana ihtiyacınız var. Ancak zafer geliştiriciler tarafından verilecek ve size iyi bir ödül verilecek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more