Yer imleri

Fetih Şarkıları

Alternatif isimler:

Songs of Conquest, bu türün tüm hayranlarını kesinlikle memnun edecek sıra tabanlı bir stratejidir. Oyun, üçüncü kahramanların en popüler oyunlardan biri olduğu zamanların cazibesini veren klasik tarzda grafiklere sahiptir. Bu proje, birçok yönden bahsedilen oyuna ve hattaki diğer oyunlara benzer. Aynı zamanda, oyun birçok yönden öncekilerden üstündür.

Songs of Conquest oynamadan önce, beğendiğiniz ulusunu seçin. Oyunda dört fraksiyon var.

  • Arleon halkı şövalyeler ve süvarilerle birlikte, ancak bu fraksiyonda periler ve orman ruhları gibi sıra dışı birimler de var.
  • Rana bataklığı sakinleri, zalimlerine karşı bağımsızlık için savaşıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bunlar zeki kurbağalar, kaplumbağalar ve hatta ejderhalardır.
  • Lot büyücüler, bilim adamları ve tarikatçılar.
  • Çöl bölgelerinden
  • Baryum paralı askerleri.
Her hizip için

A hikaye kampanyası da mevcuttur.

Ulus seçimi dikkatli yapılmalıdır, çünkü oyun sırasında onu değiştirmek mümkün olmayacak ve diğer benzer oyunların aksine, burada çeşitli fraksiyonların birimlerini içerecek bir ordu kuramayacaksınız. Yalnızca diğer fraksiyonların yaratıklarının konutlarını yağmalayabilirsiniz, ancak savaşçıları işe alamayacaksınız. Durum düşman kalelerinde de benzer. Şehri ele geçirdikten sonra iki seçeneğiniz var, onu yakmak ve sonra yeniden inşa etmek veya sakinleri kendi tarafınıza çekmek. İkinci durumda, kışlalar kısmen sizin için çalışacak, ancak içlerinde yalnızca kendi fraksiyonunuzun savaşçılarını kiralayabilirsiniz. Bu en uygun seçenek değildir, çünkü kahramanın şehirdeki sürekli varlığına genellikle düzeni sağlamak için ihtiyaç duyulur. Büyük bir şehirden bahsediyorsak, üçüncü bir seçenek var - işgal. Büyük şehirlerde bu seçenek tek seçenektir. Şehirdeki birlikler kiralanamaz, ancak böyle bir yerleşimin sağladığı kaynakları alacaksınız.

Şehirler, binaların seviyesini yükselterek ve manganızda daha fazla kar ve daha fazla birim için genişleterek geliştirilebilir.

Oyunda orduların ikmali haftalık değil, günlük olarak gerçekleşir. Bu nedenle her gün tüm kışlaları ziyaret etmemek için toplama noktasını belirtmekte fayda var.

Savaş modu gelenekseldir, ancak farkları yoktur. Alan, altıgen hücrelerden oluşan bir ızgara ile bölünmüştür. Engelleri olabilir. Ama tepeler şeklinde bir yenilik de var. Bir tepeyi işgal eden yakın dövüş birimi, özelliklerine bir bonus alır ve uzun menzilli birimler saldırı yarıçaplarını artırır. Savaştan önce, tercihlerinize bağlı olarak, sahanızın yarısına birimleri yerleştirebilirsiniz. Birim sayısı, kahramanın gelişmiş liderliğine bağlıdır.

Kahraman seviye atlarken, cephaneliğindeki becerilerden birini geliştirir veya yenisini öğrenebilir. Her sekiz seviyede, daha güçlü özel bir beceri seçebilirsiniz.

Her kahramanın kamp malzemeleri, tılsımlar veya silahlar için envanter yuvaları vardır. Uygun şekilde donatarak haritadaki hareket aralığını artırabilir veya savaş sırasında savunma veya saldırı parametrelerini artırabilirsiniz.

Songs of Conquest PC'de ne yazık ki ücretsiz olarak indirilemiyor. Ancak oyunu Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız, bunu kesinlikle kaçırmamalısınız! Büyü ve kahramanların dünyasına dalın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more