Yer imleri

Ultimate Nation Soul

Alternatif isimler: SUN

nbsp;

ruh ve , nihai Ulus ndash; dinamik bir hikaye ile fantastik çok oyunculu rol yapma oyunu. Sanal eğlence WEBZEN Güney Koreli proje geliştiricisi. Özellikler şimdiden milyonlarca kullanıcı fethetti. Benzersiz bir oyun sistemi, inanılmaz grafikler, inanılmaz savaşlar ödülleri hak şeyler, güzel müzik geliştirmek için fırsat Howard Shore & ndash; Bütün bu kayıtsız bırakmaz. Ortaçağda unfolding olaylar, diğer oyuncuları yenmek ve kötü canavarlar yok, geliştirmek ve yeni toprakları fethetmek için planlanan taktikleri uygulamak için ellerinden geleni yeteneklerini kullanmasına izin Bu büyüleyici Aksiyon,. Yarım bitmiyor, tüm zorluklar, en önemlisi & ndash çözüldü; şansını inanıyorum!

istemci yüklemek ve oyun oynamaya başlamak için S un Çevrimiçi Aşağıdaki parametreler ile bir bilgisayara ihtiyacınız olacak:

- c , Windows 2000 XP VISTA ;

- Bir işlemci Pentium 4 1. 8 GHz , ya da daha yüksek,

- Video Geforce TI ve 4200 Radeon 9200,

- Sürücü DirectX 9. 0c

- sabit diske 3Gb boş alan;

- RAM 512 MB .

indirmek için, sen & nbsp sonra uzak geçebilir; S un Çevrimiçi kayıt geçilecek. En kısa sürede size e-posta adresini izin gibi hesabınızı etkinleştirmek için bir e-posta gönderilecektir. Oyun & nbsp Katıl; , S un Çevrimiçi & ndash; Dünyada heyecan verici öfke olayı meşru bir yolcu olmasını sağlayan hızlı ve basit bir işlem.

başlatmak için S un Online oyun kendi karakter yaratmak gerekir. Bunu yapmak için, istediğiniz ismi belirtin bir ırk üyeliği konusunda karar ve görünüm, yani saç modeli, yüz özellikleri, büyüme seçmeniz gerekir. Mevcut sınıflar S sundu un Çevrimiçi bazı ortak özellikleri ve yetenekleri ile karakterizedir. Beş sınıfı vardır:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Barseki (yem gibi ve hazır tüm üretim, sert, sert, geleceğe bakmak sadece alışık para harcamak için onun muazzam güç)

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; (uzak ve yakın kavgalar, hızlı, duyuşsal, iyi mücadele becerileri var ve gerekirse, büyülü yardımcıları çağırabilir gibi iyi) Valkyries

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Knights Dragons (birden onur kurulu yasalara cesur ve sadık düşmanları, tüm gruplar yok edebilir büyük gücü sayesinde)

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Büyücü (Sihirli Lab iyi yanı sıra zarar için kullanılabilecek büyü derin bilgiye sahip mezunlar. Örneğin, yetenek) yoldaşları iyileşir ve düşmanlara önemli hasara neden

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Gölge (ustalıkla gurur ve acımasız bir hançer ve bir kırbaç ile yönetilen en korkunç katilleri, kabul küfürler ve büyü biliyorum).

En sevdiğiniz sınıf seçin, S un alışmak zorunda -On hattı ve oyun temel unsurlarını kavrar. En sırayla ele alalım.

Teleport & ndash; sakin ışınlanma kullanılarak bir yerden bir yere hareket. Böylece, yeni bir çığır keşfetmek, ancak yalnızca başarı belirli bir düzeyde mevcuttur. Ayrıca, biraz savurganlık var. Her hareket için belirli bir miktar eymov ödemek zorunda. Alan gelişimiyle ilgili olarak, her kart fon kullanımının kendi oranına sahip. Bu oran farklı şekillerde olabilir Büyüt. Örneğin, değerli sandıklar bulma, özel öğeleri toplamak kaptan ve canavarları öldürerek.

öğelerin ve ndash artmış olması; böylece bu kuvvet, koruma gibi temel parametreleri artırmak. n. Eğer silah ve zırh geliştirme fırsatına sahip ve bu savaşı kazanma şansınızı artıracaktır. Tüm doğru şeyleri kaydetmek için, sizin için ne sormak oluşturmak mümkün ustası, yardım talep edebilirsiniz. S: un Çevrimiçi oyun çeşitli konularda kullanımını sağlamaktadır. Bu ve kanatları ve iksirler ve mücevherler ve özel ve lüks öğeler. Bazı konular kristalleşme kendilerini ödünç olduğunu belirtmekte yarar var. Spesifik dönersek & nbsp; NPC, Kristal granat alabilirsiniz , & nbsp; Kristal Koruma & nbsp; veya & nbsp; Kristal kırık.

Cube & ndash; Diğer konular arasında özel bir şeydir. Gerekli arayışı gerçekleştirerek onu elde etmeye çalışın. Kullandıktan sonra o ayrıştırmak ve kullanışlı çeşitli şeyleri yaratmak mümkün olacaktır.

topraklarının & ndash kazanılması; Pazar günleri yapılır kan Tapınağı, Battle at. Her sunucunun ilk kanalda tapınağın Kapısı bulunmaktadır. Katılmak için o zaman için uygulanan bir lonca olması gerekiyor.

elemanların & ndash sistemi; ester, bir enerji kaynağı , Brokilona olduğu elementleri. Oynat S un Çevrimiçi Ateş, Su, Rüzgar, Toprak ve Karanlık & nbsp gerçeğini verdik; bağlı kendi aralarında gizemli.

Zone & ndash Mücadele; savaş, oyuncuların kendi oluşturabilirsiniz. Bu alanlarda, sen misyonu gerçekleştirmek ve karakter artıracaktır. Bu PvP için bölge oluşturmak ya da PvE savaşları sırasında şahsen ayarları ve seçenekleri belirtin güzel. Almak ve canavarlar için avı düzenlemek ve biraz para kazanmak seçebilirsiniz, diğer oyuncularla mücadele veya eğitim görevleri yerine keyfine varacaksınız.

heyecan Sevgili fanlar, S un Online oyun size adrenalin artışı garanti! Sen hayal kırıklığına olmayacaktır, bu ilk elden görmek için acele edin! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more