Yer imleri

Space Rangers Devrim

Alternatif isimler: Space Rangers Devrim

Oyunu Space Rangers 2 olmasına rağmen: Revolution - tam ve bağımsız bir proje değildir, haklı gibi kabul edilebilir. Bu ek gerçekten en başarılı biri olarak kabul edilir. Onun görünümünü milyonlarca favori oyun yeni bir soluk aldı ve hatta daha güçlü deneyimli değil sadece çekmek oldu, aynı zamanda genç oyuncular. Oyun Space Rangers Devrim türün en iyi gelenekleri. Proje, geleneksel favori türlerin her iyi unsurları üzerinde çok rahat olsun olmuştur. Ve arcade ve stratejinin sevgilisi, ve metin macera ve RPG gibi diğerleri: Bu oyunda, herkes kendilerini bulur. Bu çok yönlülük, bu gün, hiç kimse can için, arada, aşan projenin önemli bir vurgulamak olduğunu.

Oyunu Space Rangers 2: Revolution size oynamak için uzak sene 3300 geçiren zorunda. Bu dönemde, yabancı güçlere karşı insanlığın büyük bir savaş tamamlanmıştır, ancak ulus dinlenmek için zaman yoktur. Şimdi insanlık üzerinde yeni bir tehdit başgösteren - Dominators. Bu sıradışı yaratık - yaşam özgün formlar, temel fark, onların eşsiz zekası olmasıdır. Oyun Space Rangers Devrim oldukça agresif yapılandırılacaktır yepyeni bir düşman ile size sunacaktır. Ancak, bu tür karakterler ile baş edemez sürece?

Eğer oyuna başlamadan önce

Space Rangers 2 indirmek gerekir. Iktidara gelen tüm süreç herhangi bir torrent tracker olabilir bulmak ve sorunsuz dosyaları önyükleme için yaklaşık 20 dakika sürer.

: Siz dahil olmak üzere, çeşitli ırklardan ile toplantı olacak

1. Maloqs.

2. İnsanlar.

3. Gaalians.

-4. Rulmanlar.

5. Faeyans.

In-Oyunda Space Rangers 2: Her kişinin kendi milletinin kurtuluşu için Devrim kahramanlar (tüm yukarıda) bir akıllı ve cesur uzay Rangers yardım aramaya karar verdi.

Bu takviyesi yepyeni silahlarla beceriler olsun olmak hazırlayın. Bütün eylemler içinde ve dışında keşfetmek gerekir, hangi genişletilmiş harita geliştirilecek!

Karakteriniz - Ranger, olağandışı hiçbir şey! Tüm güncellemeleri ve gelişmeleri kontrol etmek için uygulamaya Space Rangers Devrimi indirmek için acele edin. Sen bir yarış ve kendi uzay gemisi seçmeniz gerekir. Her şey hazır - Şimdi gidip gidebilir! Misyonları ve görevleri çok sayıda önde. Eğer yeni bir galaksi açmadan önce. Karakter ticaret yapmaya mümkün olacak. Ve tabii ki, size ve kahraman metin görevler yeniden mantıksal düşünme becerileri yetiştirmek mümkün olacaktır.

Oyun Space Rangers 2: Devrim senin ve kendi tahmin edilemezliği ile memnun olacaktır. Her şeyi eylemler tamamen bağlıdır, herhangi bir senaryo yok. Bu projeyi bir baharat verir.

Kendiniz için tüm yukarıda doğruluğunu görmek için, Space Rangers 2 yeniden isteyebilirsiniz: detaylı olarak projenin önemli yararları tüm açıklar Devrimi bir video römork.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more