Yer imleri

Arkon örgütlerine

Alternatif isimler: Arkon örgütlerine

Arkon çevrimiçi bir Sendikaları Hoşgeldiniz - benzersiz bir oyun dünyası, binlerce oyuncu mücadele ediyoruz, ittifaklar, ticaret ya da sadece güzel konuşma sonuçlandırmak. Bu benzersiz bir rol yapma oyunu, tüm fantastik evren. Akron dev metropol siber-punk tarzı XX yüzyılın sahne ile kombine edildiği özgü bölgenin uzak geleceği. & Nbsp;

Arkon Online oyun Sendikalar etkili ve güçlü sendikalar yaratmak, size oyuncuların klan yakalamak ve tüm kentsel alanları kontrol etmek mümkün olacak oyun karakterleri ve gerçek oyuncularla, büyük ölçekli savaşlar karşı sıcak bir savaşı atmak.

Arkon Online oyun Sendikalar aşağıdaki sistem gereksinimlerini vardır:

& bull; işletim sistemi Windows XP / Vista / 7

& bull; Ekran kartı: NVidia 5700GT / ATI x800

& bull; İşlemci: Intel Pentium 3 Nisan. 0 GHz / AMD Athlon 64 4000

& bull; RAM: 1 Gb

& bull; Sabit disk alanı: 3 Gb

Istemci, kayıt sonrasında alacaksınız download linki -

online oyun Sendikalar Arkona oynamak için programı yüklemeniz gerekir. Sadece grafik kartı sürücüsünü güncelleştirmek unutmayın.

Arkon aşağıdaki gibidir

bir oyun Sendikaları katılın. Oyunun Web sitesinde düğmeye & laquo basın; bir hesap oluştur & raquo;. Daha sonra, giriş:

& bull; e-posta (neden giriş olacak), & nbsp;

& bull; şifre, & nbsp;

& bull; görüntüden kodu. & Nbsp;

Eğer bir arkadaş oynamaya davet edilir

, sitenin ya da sevk kodu ismini girin. Düğmesine & laquo itin; bir hesap oluştur & raquo; ve kayıt doğrulayan posta bir mektup alacaksınız. Download ve müşteri & ndash yükleyin; Arkon ve kayıt Sendikalar tamamlandı.

Arkon & nbsp Sendikalar, online oyun karakteri seçimi ile başlar. Oyunda iki kampları. Neovitaly, ırksal saflık savunanlar, güçlü savaş exoskeletons giymiş ve robotların bir ordu komuta. & Nbsp;

implanter en fantastik implantlar kullanarak, irade ve kapris kendilerini yeniden düzenlemek. Komik ve belki de korkutucu görünebilir: ağır hafifçe giymiş, çevik ve hızlı iyon katkılayıcısının rekabet neovitaly zırhlı.

Arkon & nbsp oyun Sendikalar, Çevrimiçi şu karakter sınıfları sağlar:

& bull; Neovitaly & ndash; psionicist, izci, mühendis.

& bull; implanter & ndash; biyonik katil defans.

Online & nbsp oyun; Arkon & nbsp sendikaları; büyücü & raquo; özellikle laquo & rolü ilgi; - Psionic veya biyonik. Tabii onlar büyücüler ve bilim ve teknolojinin en son başarıları ile silahlı değildir. Defender Mühendisi & ndash; Güçlü melee birimi. Katil ve casus & ndash; çevik ve tehlikeli Rangers. & Nbsp;

Tüm oyun karakterleri iki önemli özelliklere sahiptir: & nbsp;

& bull; & nbsp karizma (becerileri tanımlar)

& bull; dayanıklılık (hayat ve kurtarma oranı sayısı). & Nbsp;

her sınıf kendi parametrelerine özgü kendi special, sahip olduğundan.

karizma ve dayanıklılık kahraman pompalama, ya da implantlar ve exoskeletons satın alarak artırılmalıdır.

mutlu olmak ve gerçekten Arkon örgütlerine oynatmak için, mücadele becerileri ağacı, & nbsp keşfetmek gerekir, her sınıfın özelliği. Herhangi bir hizip saflarına katılan, hatta daha yararlı beceriler elde edersiniz. & Nbsp;

oyun mücadele dört çeşitleri vardır: & nbsp;

& bull; melee, & nbsp;

& bull; bir mesafeden saldırı, & nbsp;

& bull; zihinsel darbe & nbsp;

& bull; pasif koruma.

yani rasyonel bir deneyim tahsis, bir şey seçer. Örnek savaşçıları: psy-silahlar yanan ile dış iskelet bir kılıç ve iki bıçak veya mühendis ile hızlı ve çevik Ranger. & Nbsp;

Oyunun başında Arkon & nbsp Sendikaları size yardımcı olmak için, antrenman maceralar oynadığı. Onları çok ilginç ve heyecan verici bir oyun gitmek gerçekleştirin. Hepiniz basit samimi adamlar eşit bir dost sohbeti yol kolay ve düşmanlara ölümcül darbeler inflicting olan kamp neovitalov veya çete iyon katkılayıcısının diktatörlük unsurları ile sıkı bir düzen seçebilirsiniz.

Sendikalar Arkona online kayıt önünüzde kapılarını açacak fantastik, neredeyse inanılmaz metropol Arkon etkili sendikalar deneyimli savaşçılar, eşit olarak sizi karşılayacaktır tüm düşmanları yeni arkadaşlar bulmak ve odoleesh olacak.

siber-punk fantazmagorik dünyası kahramanı bekliyor!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more