Yer imleri

Test Drive Unlimited 2

Alternatif isimler: Test Drive Unlimited 2

Oyun Test Drive Unlimited 2 oyunu Test Drive Unlimited ilk bölümünün bir devamıdır ve 2011 yılında avtoarkady tarzında tasarlanmıştır.

Eğer oyuna başlamadan önce

bilgisayarınızda Test Drive Unlimited 2 indirmek ve kurmak zorunda. Herhangi bir kullanıcı bu erişimi sağlamak sitelerinde can TDU 2 oyunu indir.

Oyunda tüm özellikleri karşılamak amacıyla, Test Drive Unlimited 2 videolar hakkında görmek gerekir. Bu, size yararlı birçok bilgi öğreneceksiniz.

Bilgisayar yarış oyunu Test Drive Unlimited 2, size hem de ilk oyun Hawaii adaları tanınmış, Ibiza İspanyol adasında oynayacak.

Oyun TDU 2 ilk bölümünde aksine bir dizi özellik vardır:

1) Diğer evlerde ve farklı nesnelere taşıyabilirsiniz.

2) onların binaların iç güncelleyin.

3) karakterinizin görünümünü değiştirin.

4) elbise markaları satın alma, gardırop değiştirin.

Ibiza toprakları çeşitli çalılar ve büyük ağaçları vardır, tüm yeşil etrafında çok güzel.

In-Oyun Test Drive Unlimited 2, araba popüler markalar şu: "Ferrari", "Bugatti", "Chevrolet", "Audi", "Ford", "Mercedes", "grup", ama bu listede bitmiyor.

Arabanızı artırmak için, stüdyoya gitmek gerekir, ama her otomobil üreticisi bağlıdır, böylece araba uyan doğru atölye bulmak gerekir. Yarışlarda Ödüller yarış belirli bir türü için elde edilebilir nakit ödüller veya özel fiş vardır. Enerji şarj ve Ibiza veya Hawaii expanses üzerinde araç ya da motosiklet pompa.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more