Yer imleri

Milleti Fate

Alternatif isimler: Milleti Fate

Milleti Kader Online & ndash; gerçek zamanlı çok oyunculu izlerken tarayıcı tabanlı strateji oyunu. Ayrıca gerçek para kazanmak için fırsat var ve bu yüzden Ayrıca, proje, sermaye yatırımı gerektirmez. Inşaat ve kendi şehirlerinin gelişimini izleyen, yaşları ve ndash mantıksal zinciri yukarı hareket edecektir; Taş Devri geleceğe. Ve dünyanın harikalarından biri dik her geçen sahne özetliyor. Bu bir mucize yapımı için olduğunu ve para ya da oyun para ya alabilirsiniz. Sizin için en avantajlı ödüllendiren belirtmek ederken. Ulus oyunun Kader eylem için geniş bir kapsam ile oyuncular sağlar. 1000 hücreleri tarafından 1000 oyun harita boyutu binayı genişletmek için değil, aynı zamanda tüm rahat hissetmek için zamanla keşif yapmak için değil sadece izin verir. Harika dünyada ilk defa isabet sonra, burada kendiniz için olduğunu düşünebilir. Ama bu komşuları bir sürü bulur, ilk çalışmayı almak gereklidir. Ve onlar farklı sizinle ilgili olarak ayarlanır. Birisi dost, bazı düşman. Yani başkalarına ulaşmak edebilmek amacıyla, yine ndash için & çok şey var; ve sözleşme girmek için ve agresif saldırılar yansıtacak şekilde öğrenirler. İleri! Macera dolu Milleti kaydı açık bir dünya Kaderi!

oyun için sistem gereksinimleri oldukça mütevazı: Modern tarayıcılar biri (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i vische, Safari i Opera) ve en az 1280x800 ekran (tercihen 1440h960) genişleme. Üstelik indir şey. Hatta bir cep telefonundan bile başka bir bilgisayardan, herhangi bir zamanda sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki gibi oyunda Milleti Fate katılın:

-

ekran adını girin;

-

şifrenizi düşünülmüş;

- Bir e-posta adresine göre

- ek bilgi (oyun dünyasının seçim bir acemi veya deneyimli bir kullanıcı, bayrak rengini, şehrin adını, bir kod kelimesi gerçek adı değil) sağladı.

tıklayın ve laquo gereken Sonunda; oyun & raquo girin;.

oyunu Kader Milletler & laquo tarzında oluşturulmuş; Medeniyet & raquo;. Zaten, üç AD & ndash usta; Taş Devri antik ve Ortaçağ. Yaratıcıları yakında hazır olacak söz veriyorum bir dahaki dönemi & ndash; Modern zamanlar, bugünü ve geleceği. Her çağın kendi özel özellikleri eşlik ediyor. Her zaman kendi belli birimler ve binalar mevcut bulunmaktadır. Ve, tabii ki, daha uzağa taşıyın, umutları daha. Örneğin, taş devrinden şey mümkün olduğunca yararlı olacaktır, bu toprakları, devralmaya rakipler önlemek için araştırmalar yürütmek. Antik farklı yönetim para. Şimdi, onlar olmadan bu birimler, belediye binaları içeren imkansız, artı onlar ticari işlemleri yürütmek gerekir. Çağlar nihayet bir ulus oluşturmak müjdeyi taşımaktadır. Birçok oyuncu bir araya gelip ortak hedefler rehberliğinde, tek Sancağı altında oynamaya devam edebilirsiniz. Sanal bir yeni zaman mevcut çok benzer. Atmosfer endüstriyel atık ile kirlenen, hırsızlık her yerde meydana yer casusluk alır. Ama fabrikalar, enerji santralleri şu anda yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

adlı başarılı oyun Milleti Fate oynamak için gerekenleri görelim. Daha önce de belirttiğimiz gibi, çalışma oyun içinde özel bir yer tutuyor. Ama onların değerli zaman harcamak zorunda ne dert etmeyin. Eğer ilgileniyorsanız size sadece belirlediğiniz ne işi kendi birimleri vermek ve onları göndermek. Sadece beklenen haber kalır. Ayrıca, sadık hizmetçileri kendi can soymak bir komşu ve av getirmek hücre zengin kaynakları bulmak gerçeğiyle yararlanacaktır. Bu arada, kaynakların büyük ölçüde iyi gelişme şansını artırmak. Onlar vazgeçilmez bir unsur değildir, ama sen rastlamak kez bereketli verilen bir hücreden üretime yürütmek için fırsat ihmal etmeyin. Kaynakları daha güçlü birliklerin türlerini, & nbsp oluşturmak için izin; ve tabii ki, imkanları arttı. Bir şehir inşa olması, orada durmak zorunda değilsiniz. Aksine, daha çok şehirler daha, senin yetkisi altında olacaktır. Milletin Kader oyna her eylem biraz zaman alır akılda değer. Örneğin, bir hücreden birlikler hareketi için 1-2 dakika için gerekli olan ve bir binanın montajı birkaç saat sürer. Bu sistem bazı sorun sağlamamıza olanak tanır. Yani kentin yönü asker hareket ettiğini bulmak, sen savaşa hazırlanmak veya bir saldırmazlık anlaşmasını sonuçlandırmak için adımlar atması için zaman gerekecek.

Bu yeteneği ışık & laquo bir mucize inşaat taahhüt olduğunu belirtmekte yarar var; Megalith & raquo; vyborot gerekir. İhtiyacınız ve yeterli endişeler neden soruyorsun? Gerçek şeklinde bonus gerekmez buysa, o zaman sessizce oturup!

tam bir kalite ürünün tüm özelliklerinden yararlanmak için hemen Milleti Fate oynamaya başlayın: gelişmelerin harika grafikler, ses mekaniği, sezgisel arayüzü dinamikleri, çok zaman ayırmaya gerek yoktur anlamında kolaylık, taktikleri kullanma yeteneği.

Let oyun size saf keyif getiriyor!

 

Ulus Online kayıt Fate