Yer imleri

Warcraft 3: Dondurulmuş Throne

Alternatif isimler: Warcraft 3: Dondurulmuş Throne

Warcraft III: The Frozen Throne - gerçek zamanlı olarak bilgisayar strateji oyunu. Reign of Chaos: Daha doğrusu oyunu Warcraft 3 Frozen Throne kült oyun Warcraft III üçüncü bölümünde bir devamı olarak sunuldu. Eğer kült oyun milyoner önce. Geliştiriciler, şirket Blizzard, her çaba sadece birkaç küçük değişiklik, daha doğrusu eklemeler izin oyunu yayımladı. Yeni hikayesi düğümlü, ancak Warcraft III hikayesi devam ediyor: Reign of Chaos.

Herhangi bir bilgisayar oyunu için olduğu gibi, internette oyun Warcraft 3 Frozen Throne Warcraft 3 Frozen Throne video ve size oyuna başlamadan önce gözden tavsiye ekran vardır. Ve bu inceleme okuma bitirmek için. Eğer oyunların bu serinin hayranı olsanız bile. Sonra siteyi ziyaret edin ve Warcraft 3 Frozen Throne indirebilirsiniz.

Girdiğiniz kampanyaları bir dizi bir karakterin rol oynamaya, daha doğrusu kimin seçin edeceğiz Warcraft 3 Frozen Throne oynayın. Bu oyunda biraz yenilenmiş kampanyası - dört yeni kampanyalar:

Derinliklerinden

• «korku";

• «Laneti Avengers";

• «Lord of Darkness";

• «ateşli uçuruma."

"Derinliklerinden Terör" - Night Elf temsilcileri. Bazı komplo müdür Illidan ile ilişkili geliştirir

"Avengers Laneti" - Blood Elf (The Avengers). Elfler, ve Lord Garithos ordusu - Inhumans arasındaki mücadele ediliyor.

"Karanlık Lord" - Undead temsilcileri. Arsa ölüm şövalye Arthas imajı etrafında döner.

"Fiery uçurum" - savaşçılar kampanyası orklar. Onlara karşı herkese karşı çıkıyorlar.

Oyunu Warcraft 3 Frozen Throne kahramanlar, tüm kurgusal fantezi yaratıcıları fantastik. Oldukça yanı sıra tüm oyun. Siz gerçeklik varlıklarda varolmayan dünyasında dalmış. Ama oyun büyüleyici ve eğlenceli yolculuk arsa ve savaş ikna.

Sen Azeroth eski topraklarına dönmek. Ve şimdi kanlı bir çatışma bekliyor. Yeni karakterler vardır. Dünyanın daha fazla, kasvetli korkutucu ve öfke dolu olmuştur. Ve hiç merak, böyle zalim bir savaşçı sonra.

Bu oyunda bir dükkanı var - Eğer nötr kahramanları satın alabileceğiniz bir lokali. Her ırk, yeni birimler ve yeni bir kahraman vardır. Asker Ayrıca sekiz yeni tip. Bina ve manzara türleri - görünümünü ve toprakları değişti.

Çizim karakter yeterince yüksek düzeyde, Warcraft 3 Frozen Throne yüksek kalitede grafikler oynayın. Müzik eşliğinde oyun sırasında başarılı bir kombinasyonu ve tezahüratlar gibi eşleştirilir.

Kendinizi tamamen bırakın ve canavarlar mücadele gelen titreme hissediyorum, bu hedefe ulaşmak için rezil eden.

 

Warcraft 3: Dondurulmuş Throne