Yer imleri

Wargame 1942

Alternatif isimler: Wargame 1942

Wargame 1942 online oyun & ndash; ücretsiz müşteri stratejisi tarayıcıda uygulanmaktadır. Wargame 1942 yılında oynamaya & nbsp; - Bu atalarımızın İkinci Dünya Savaşı sırasında hayatta kaldı ne kadar zor bir şekilde yaşamaya demektir. Ordunun sana emanet arazi, baş komutanı ol ve cesurca düşmanla katliam gidin. Hatta en zor anlarında, kazanan kalmak istiyoruz kaybetmek yok. Sonuçta, gerçek bir kahraman sadece ölümüne savaşmaya hazır biri olabilir. Rahat bir arayüzü ve iyi tasarlanmış oyun kuşkusuz avantajları Wargame 1942 yılında. Şirket Looki her yaştan kullanıcılar için rahat bir oyun yaratma hallettim. & Nbsp; Bu asistanlar sistemi ve iyi bir bilgi temeli yardımcı olacaktır. Oyun dünyasına Pleases ve erişilebilirlik.

Sistem gereksinimleri minimal:

 • Internet bağlantısı
 • , Windows işletim sistemi
 • 1 GB RAM
 • Pentium İşlemci,

önceki projelerde bir hesap oluşturduysanız şirket Looki , yeniden kayıt Wargame 1942 gerekmez. & Nbsp; Ancak, yeni başlayanlar oyunun web sitesinde ilgili formu doldurmak için gerekli bilgiyi vermelidir:

  1. onun oynarken adı
  2. e-mail
  3. şifre
  4. Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul

Oyunda kayıt olduktan sonra Wargame 1942 geçirilir, para başlangıç ​​miktarı ve hosting olduğu arazi verdi. Ordunun erken gelişim paralarını yatırım akıllıca çalışın. Zamanla, olunan araziler öğreneceksiniz. Bu stoklama dizel yakıt ve diğer türlerini sağlayacaktır. Kara Altın & raquo; ihtiyaç ve laquo halinde; para dönüştü. Paraları ekipman gerekli cephaneliği ve diğer yararlı şeyler satın almak için kullanışlı. Mühimmat oyun arasında Wargame 1942 teklifler farklı silah ve makineli tüfek, el bombaları, uçaksavar ceket, işaret fişekleri ve hatta ilk yardım kiti seçin. Rolünü kazanan yolda demir ve diplomatik becerileri yanı sıra oyun düşünülmüş taktikleri kullanımı olmadan hiçbir savaş yoktur.

komutanı olarak birçok yönlerini kontrol etmek için gücü bulmak zorundadır. Bir ses ekonomi, savaş üniteleri, askeri teknoloji araştırma kuruluşu, dengeli gerekli tesisleri ve bina düzeltilmiş üretim ndash; gelecekteki zaferlerin başarısı. Ve düşman size topraklarını kendi kapmak için çalışır. Ona bir şans vermeyin! Güçlü ordu, hava kuvvetleri, donanma ve savunma düşman istenilen elde etmek için izin vermedi. & Nbsp; Tam hissedeceksiniz ne kadar sıcak Wargame 1942 yılında oyun dünyasında oklimatizatsii ilk tarayıcı oyunu verdi bağışıklık kaybolur askeri olay.

bir askeri üs sahibi Genelkurmay'ın inşaat hakkında her şeyden önce dikkat çekmek için. & Nbsp; Sonra keyfi oyunda bu tip bölünmüş diğer nesneler hakkında düşünmelidir:

 • Kaynak (konut, apartman, üniversite, petrol kuyuları, mayın)
 • Askeri (kışla, aralıkları çekim, aralıkları, silah fabrikaları, Gizli Servis Başkanı Ofisi)
 • Ekonomik (fabrika, bankalar, alışveriş merkezleri)

Kaynak inşaat izni:

 • askeri yerleştirmek
 • , gerekli eğitim sağlamak için
 • elde etmek için değerli kaynaklar

Otomat:

 • para akışını tespit etmek için
 • tasarruf anlamına gelir
 • yapmak için karlı ticaret işlemleri

nedeniyle askeri binalar mümkün olur:

 • silah , üretim
 • topraklarını koruyan kuruluş
 • eğitim hünerli ajanlar

Doğru önceliklendirme baş döndürücü başarının gurur olacaktır Yalnızca. Gerekli kaynaklar ve mali işler askeri kompleks geliştirme, üretim arasında bir denge olmalıdır.

oyun dünyası yaptın ne olursa olsun tüm zevk verecektir. O gerçeklik duygusu yaratıyor bu personel bu prototip olduğunu güzel, neden muaftır. Duvarlarda geçmiş savaşlar hakkında bilgi haritalar, raporlar, tablolar asılı. Bir atmosfer artı hızlı bir şekilde düşman üzerinde avantaj hakkında bilgi sağlayan tek düzey ekran, böyle doğru kararlar ve hızlı yapmak zorundayız. Hızlı manevralar yürütmek için korkmayın. Ödüller ve teşvikler sistem sırayla yeni zirvelere fethetmek için ilham halinizi, kalkacaktır.

yorgun yalnız İttifaka katılım, zafer için çaba zaman. Böylece, gibi düşünen ve güvenilir arkadaşları bulacaksınız.

bir daha oyun özellikleri kayda değer olduğunu. Eğer hava kontrol edebilirsiniz hangi aracılığıyla bir meteorolojik merkezler vardır. Savaşlar sonucu üzerine hava faktörünün etkisi olduğunu, herkesin bilinmektedir. (Gerçek) yatırım elmas sonra olmak ya da para oynayabilirsiniz böyle tuhaf şeyler yapmak için gerçek.

bir oyun Wargame 1942 & ndash içinde; Bu, savaşın testi geçmek ruhunu öfke ve tarihi üzerine kendi etkisi sevinç hissediyorum anlamına gelir. Eğer ihtiyacınız varsa dişlerde, ne düşünüyorsunuz? Sen, uzun acaba benim kendi deneyim her şeyi kontrol olmamalıdır. Size servet gülümsüyor olsun!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more