Yer imleri

Wartune

Alternatif isimler: Wartune

Oyun Wartune - ücretsiz MMO RPG strateji, sosyal strateji ve rol yapma oyunları unsurları içeriyor. & Nbsp; Fantezi yazar Büyüleyici dünyası Wartune online oyun oyuncu, bir büyücü, bir şövalye ya da okçu rolü hissetmenizi sağlayacaktır. Anlamı Wartune online oyun kontrol altında tutmak ve şehir binalar inşa kaynak elde etmektir.

oyun Wartune oynatmadan önce, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Wartune zaman çok sürmez oyunda katılın ve zorluklara neden olmaz:

1.                   Ana sayfada, & laquo seçeneğini oluşturmak hesabı & raquo ;;

2.                   takma isminizi girin,

3.                   Tip e - mail

4.                   parolanızı girin ve onaylayın;

5.                   doğum tarihinizi girin

6.                   Seçme ve laquo; & raquo sunulması; Wartune ve kayıt bitti.

Wartune Online'da size üç farklı sınıflardan birine ait olarak kendinizi seçebilirsiniz kahraman havuzu rolünü üstlenirler. Sınıf, o Wartune online oyun Savaşta olacak bir oyuncunun yeteneğini belirler zemin & ndash iken; tamamen kişisel bir seçimdir. Eğer bir oyun Wartune olduktan sonra, bir başlangıç ​​öğretici olarak size verilen bazı görevler erişimine sahip olacaktır. Başlangıçta, oyuncular öğrenmek ve dünyayı keşfetmek ve mücadele savaşları Wartune online oyun katılmak. Sen Wartune oynamak mümkün olacak ve güç bittiğinde Birisi ilk vazgeçer kadar oyuncu da o edinmişti becerilerini kullanmak mümkün olacak olsa da genellikle güçlü veya özel efektler var, otomatik birbirlerini saldırı. Oyuncular online oyun Wartune geliştirmek gibi, onlar otomatik olarak saldıracak kendi grubunda ek asker szdavat şansına sahip olacak.

Savaş görevler ve orijinal keşif Wartune online oyun oyuncu hemen şehre gönderilir ve sonra

, onun kanatları altına götürün. Oyunun bu aşamada toplanan fonlar ve para şehri inşa edecek. Bu bölümdeki Plot Wartune çevrimiçi oyun bu tür stratejiler çok benzer.

sosyal işlevler açısından, oyun Wartune gerçek zamanlı sohbet sahiptir. Oyuncular ayrıca diğer oyunculara mesaj yayın "megafon" gibi özel öğeleri kullanmak mümkün olacak. Lonca üyelerine & nbsp işe alırken bu özellik çok yararlı olacaktır; Online Wartune, ama aslında bu özelliği kullanılan insanların büyük bir sayıda, onlar işe yaramaz olduğunu söylüyorlar.

gerçek zamanlı olarak sohbet yanı sıra, Wartune ayrıca, lonca girmek, birbirlerinin arkadaşları listeleri ekleyebilirsiniz oynarken online oyun çeşitli görevleri işbirliği. Oyun & nbsp; Ayrıca Wartune izleme unsuru, yani. e. Sen lonca ve oyuncuların rekabet öğrenebilirsiniz.

Size araştırıyor tamamlamak için ekstra ödüller de dahil olmak üzere ek faydalar, çeşitli veren bir üyelik oyun satın alabilirsiniz hangi

Wartune çevrimiçi oyun da " VIP " şeması, hediyeler, düzenli güncellemelere erişme ve kendi kentinin inşası için kurtarma sayaçlarını atlamak için yeteneği dahil olmak üzere diğer avantajları yeterli sayıda.

Genel olarak, Wartune online oyun oldukça iyi bir oyun yanı sıra, yoğun bir stratejidir. Oyunu Wartune , tabii ki, değil mükemmel bir oyun, ama arsa ve o, hiç şüphesiz, sosyal ağdaki diğer rakiplerine göre çok daha yüksek performans hak ediyor. Oyun uzun süre Wartune online oyun keşfetmek için fırsat verir oyuncular için içerik çok içerir ve bu nedenle, Wartune Online hak onu çalmak için!

nbsp;

 

Wartune online kayıt