Yer imleri
bubble oyunları

bubble oyunları

oyun renkli baloncuklar, şeker, takı, resim ve ndash doludur; ücretsiz online oyun topları oynamak için çağıran olduğunu. Bunlar oyun alanının üst kısmında görünür, ya da yılan kaçış ekseninde döndürmek. Her oyun mantığı, hız ve doğruluk gerektirir. Toplar labirent sizden uzağa çalışır, ama diğerleri tuzaktan çıkmak için yardıma ihtiyacım var. Bu amaçla onu & ndash yok etmek için bir yol bulmak için; doğru yerde yapıyı vurma, ayrıntılar, geri kalanı da, düşen nasıl göreceksiniz. Burada Zuma, Lines 98, Atlantis hazineleri, macera fuzzies seçenekleri bulacaksınız.

4.7 1 2 3 4 5 (Total 15)

Kategori Oyunlar bubble oyunları :

Balls oyunu – bir bütün felsefe

Online bubble oyunları Online bubble oyunları Bütün uzun topları internette online bağımlısı herkes oynamak olduğunu biliyorlar. Onlar sadece online olarak oynayabilirsiniz, ama aynı zamanda doğru anı eklemek için, bilgisayar, tablet ve cep telefonu indirmek için. Chiefs uzun onların çalışanları oyuncak seviyor bazı zaman harcama için ofiste çalışan ve iş zarar vermez eğer, buna karşı bir şey var olduğu bilinen. Ayrıca, patronlar kendilerini mutlu zaman çekim harcamak ve oyun alanında topları yeniden düzenlenerek için. Bir asansör hattı veya & ndash Stuck; Zaman bırakın ya da satın almak için gelene kadar neden & ndash, merak zaman harcamak; mermerleri online oynamak için? Bir arkadaşım randevu için geç mi? Hepsi aynı topları kurtarmak için gel.

dikkatini çekebilirsiniz özünde eğlenceli basittir. Tüm ilköğretim eylemleri ile başlar, ancak yavaş yavaş seviyeleri daha karmaşık hale gelir ve kazanılan bonuslar yeni fırsatlar getirecek. Birkaç tanınabilir ilkeleri üzerine inşa tüm topları oyun:

  • oyun Zuma benzerliği Yılan
  • topları hatları Şekillendirme
  • tabancası ile bunların yıkım

Bu arada oyunu seçin

Gördüğünüz gibi

, farklı şekillerde oynayabileceği, ve hepsi eşit sitemizde açıklanmıştır. Her biri kendi özelliği vardır, çünkü ilginç bazı varyant değil. Toplar kıvranan ve evde saklamaya çalışırken, bir yılan çalıştırabilirsiniz. Bu Zuma ve onun eğlenceli gibi davranıyor. Ama bir zincir dizilmiş topları, barınak ulaşmış izin vermemeliyiz. Eğer renkli baloncuklar ile tahsil bir silah, var mı, bu yüzden sizin ve kabuk rengi ile örtüşmektedir grubu, vururum. Bazı ayrıcalıklar kazanacağım zaman, sen topları-bomba, mikserler ve diğer kullanabilirsiniz.
Aynı renkteki bir grup oluşturmak amacıyla sitede onları yeniden düzenleyerek, ücretsiz topları oynayabilirsiniz. Düz ve kesik çizgi olabilir. Tespit italik yakın monokrom birikimi topları taşımak, nesne. Bu küme fazla sayıda & ndash olduğunu arzu edilir; böylece, daha fazla puan kazanmak, ek görevleri gerçekleştirmek ve hızlı bir şekilde yararlı özellikleri tamamlanmasına olsun. Bu tür nesneler sadece can boncuk gibi hareket, ama çoğu herhangi bir resim olarak. Bazı oyuncaklar basit bakarsanız, oyun gerçekten diğer analitik zihin gereklidir. Bir örnek Lines 98 sürümüdür.

nbsp

Online bubble oyunları Online bubble oyunları

Yine online oyun topları sırasında, biz bu silah gibi bir silah ya da bir şeye ihtiyacım var. Ama şimdi bizim topları, statik ve ekranın üst kısmında görüntülenir. Bu yeni gibi tek bir renk grubu yok etmek gerekir. Başarısız atış sadece yeni nesneler tüm meyve durumu kötüleştirebilir. Ama nişancı alanını temizlemek ve puan çok kazanmak. Yerine topları yüzleri, meyve, kupa, küçük hayvanlar, küpler, takı çeşitli hizmet edebilir.

Her bilgisayar oyunu topları ver!

her şey gibi eğlenmek için böyle bir yolu olarak, oyun seçenekleri sayısız vardır. Hatta eğlenceli topları geleneksel olmayan sürümleri bağımlısı haline gelebilir. Sen uzakta bubble wrap ambalaj çarparak sürecinden kırmak imkansız olduğunu biliyorum ve şimdi online versiyonu sunulmaktadır.
Bu havada ve ndash denizkızı ile kabarcıklar yakalamak mümkündür; balonlar, uzay topları, neon diskler ve oyun bilardo veya bowling aşırı sürümü ile oynamak. Aynı zamanda kartopu, bombalar ve zombi topları olabilir. Antik tapınaklar, kayıp dünyaları, egzotik ülkelerden, antik kentin, Olympia ve diğer tanrıların: Konular en farklı çevresi için tasarlanmıştır.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more