Yer imleri
Online Mantık oyunları

Online Mantık oyunları

Mantık bize doğru kararlar yardımcı olur ve ücretsiz online oyun mantıksal – Eğlence için oynamak ve mevcut becerilerini geliştirmek. Sadece mantık yardımı ile tic-tac-toe, haritalar, deniz savaşında ve satrançta bir pırıltı ve biraz ve birçok premnozhestvo zaman galibiyeti ile bir mağarada hazine ayıklamak olacak, güvenilir bir kale korumak, kabuk dedesi almak için salyangoz Bob zaman yardım evin koyun ailesi geçirecek . Mantık – planlamak ve tahmin yeteneğidir. O meraklı insanlarla donatılmış ve bu kalite sürekli yeni koçluk işi ile gelişmiş olabilir.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar Mantık oyunları:

tüm durumlar için çevrimiçi Mantık Oyunları

Online Mantık oyunları, savaşlar ve maceralar ile aktif oyunları tercih ücretsiz mantık online oyun oynamayı seviyorum bile oyuncular. Onların ana eğlenceler bu özel kategoriyi katılmak bile her zaman mantıksal sorunların bir unsurdur. Hiçbir yürüteç işleri toplamak veya labirent tasarımı vurgulamak için çalıştırmak için bazı mekanizma olmadan değildir. Hiçbir mantık düşmanı yenmek değil, uygun bir atış noktasını bulmak için değil. Herhangi bir alanda düşman ateşi altında gelen o kadar bile kaleyi savunan, ordu çevre içinde yerleştirilmelidir.
online oyunlar sedasız esnek düşünmeyi öğretmek Yapboz. Onlarla birlikte size sonucu tahmin aşağıdaki doğru taktikleri seçmek için nasıl öğreneceksiniz. Ve bilim ilginç oyunlar çeşitli konularda sunulmaktadır yapmak.

  • Klasik: dama ve satranç, mahjong, çizgi, Sudoku, tic-tac-toe, deniz savaşı
  • Gathering Boru Hattı ve mekanizmaları, simya
  • Bulmacalar ve etiket
  • Labirent
  • Passage
  • oyun
  • Başlangıç ​​öğeleri: Mancınık, ricochet, hareketli yapı
  • Arama: çıkışını nesneleri

Biliyoruz sen keyfine varacaksınız

Online Mantık oyunları

Online Mantık oyunları Bu sütun rahat hissediyorum, kız ve erkek olduğunu. Biz özgür düşünürler başlayanlar ve rasyonel aklın uzmanları için bulmaca oyunları oynayabilirsiniz çünkü her zorlu zevkleri, memnun olacaktır.
gençlerin bir demiryolu tren inşa ve çarpışmalar kaçınarak tuval üzerine rehberlik eder; Havaalanında uçağı; uzay mekiği düşen meteorların arasında manevra. Ya da dinozorların hüküm tarih öncesi çağlara, gidin ve son kertenkele imha yumurta döşenmesi kaydedin. Onlar da, fizik kanunlarının çok şey verilen yeni bilgileri yer Ne öğrenmek onlar hedefe ulaşmış nesnelerin hızını ve yönünü hesaplayabilirsiniz.
kızlar için Yapboz oyunları dönüşüm işlemi yapmak ya da yararlı olacak hasat. Eğer bir elbise denemek önce, ilk olarak, odada bulunması gereken yerde onsuz bir çok şey. Aynı zamanda, ve sipariş hover anda, raflar, çekmeceler, elbise askıları ve komidin şeyler yayılıyor.
Çok genç oyuncular bulduk nesnelerin kendi yerlerine dönerler. Odaya görülen bir oyuncak döngü gibi baktı, fareyi sürükleyerek onu geri göndermek. Ders gözlem yapmak ve acele ve zamanında karşılamak durumunda, ek faydalar getirecektir.

Heroes mantık oyunları sizi bekliyor

Online Mantık oyunları Online Mantık oyunları

Sizinle tanışmak rüya yeni karakterler çizgi film karakterleri, çizgi roman serisi, manga ve anime ile görüşmek, ya da görmek güzel.
Fixico evlerine göstermek ve detaylarını bağlayan, onarım tekniklerini öğretmek. Salyangoz Bob bitmemiş iş bir sürü ve size yardım sunmak eğer o mutlu. Bazen karıştı alır ve doğru yol bulmak için nasıl bilmiyor. ? Benim Su boruları & ndash ile ilgili sorunlar var Nerede; onlar kadar zarar ve paslanmasına ve o yüzmeyi seviyor. Onu ücretsiz online bulmaca oyunları oynayarak tüm sorunları çözmek için yardımcı olun.
Koyun ve onları tekrar kaybetti pek çok engel! Sizin ipuçları beladan almak ve onların yol ev bulmak için onlara soğutmak için yardımcı olacaktır. Sen Simpsons, Smeshariki, Sünger Bob, yabancı Pou, Peppa domuz, ayı ve diğer birçok komşuları tarafından kabul edilmeyecektir.
Herkes bir şekilde labirent ve doğru teknikle çekilme, resim veya bir arada konumunu hatırlamak, onları bulmaca bırakmaya yardımcı olmalıdır. Gerçi pek çok çalışma, ... Bir oyun, bu iş midir? Yani hafta içi ve hafta sonları tatilleri ile ilgili en ve yılın herhangi bir zamanında ders yaptıktan sonra, bir gün, sabah ve akşam saatlerinde eğlenmek. Sonuçta, çok cool, akıllı, ve bizimle birlikte olmak kolaydır için!

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more